CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
Rynek Główny 7 (I piętro)
31-042 Kraków
12 421 02 34
galeria@koneser.krakow.pl
pon. - pt.: 10.00-18.00
sob.: 11.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (639)
SKULICZ Witold (1926 Kraków - 2009 Kraków)
"Las"
litografia barwna na papierze
38 x 51 cm
sygnowana i opisana ołówkiem poniżej kompozycji: "epr. d'art | Las | WSkulicz".

800 zł

23-12-2020
WOJTKIEWICZ Witold (1879-1909)
"Anastazja" , 1904
autolitografia na papierze
37,5 x 16 cm
sygnowana na płycie w lewym, dolnym rogu: "WWojtkiewicz | 904" oraz opisana w lewym, górnym rogu: "Anastazja".

5 600 zł

29-05-2020
HOFMAN Wlastimil (1881 - 1970)
"Studium dzieci"
olej na tekturze
23,5 x 18 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Wlastimil | Hofman".
Na odwrocie wycinek gazetowy z opisem domu Wlastimila Hofmana w Szklarskiej Porębie oraz rachunek zakupu pracy z P.P. "DESA" w Krakowie z 1983 roku.

5 600 zł

20-04-2022
"Pielgrzym" , 1947
ołówek na papierze
35 x 29 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Wlastimil | Hofman | 25/IV 1947 | Kraków".

3 800 zł

26-02-2022
BRZEGA Wojciech (1872-1941)
"Portret Generała Ostrowskiego" , 1916
marmur
40 x 29 x 4 cm
sygnowany, datowany i dedykowany na boku plakiety: "W. Panu J. Ostrowskiemu | na pamiątkę WBrzega 1916.".

9 200 zł

24-01-2023
SERAFIN Wojciech (ur. 1954)
"Brama Floriańska"
olej na płótnie
55,5 x 71 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Serafin Wojciech".

1 600 zł

27-07-2023
WEISS Wojciech (1875 Leorda w Rumunii-1950 Kraków)
"Pejzaż z cyprysami"
akwarela na papierze, 20,5 x 30 cm, sygnowana w prawym, dolnym rogu wiązanym monogramem "WW".

5 800 zł

18-02-2014
HORBACZEWSKI Wszechwład (ur.1914)
"Wiosna w mieście" , 1979
olej na płótnie
39 x 49 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "WHorbaczewski 79".

1 800 zł

15-05-2020
BAKAŁOWICZ Władysław (1833-1903)
"Portret młodej kobiety w kapeluszu"
olej na płótnie
92 x 65 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Bakalowicz Paris".

68 000 zł

02-02-2022
olej na płótnie
92 x 65 cm

58 000 zł

24-01-2023
"Na trawie"
pastel na papierze
28,5 x 38,5 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Bakałowicz".

11 500 zł

17-10-2023
BIELECKI Władysław (1896-1943)
"Wawel. Katedra" , 1928
drzeworyt barwny na papierze
42 x 32 cm
sygnowany i opisany ołówkiem poniżej kompozycji: "Wawel: Katedra | Oryg. drzeworyt | Wł. Bielecki del. et imp. 928.".

1 250 zł

12-02-2021
BOROWICKI Władysław (1909 -1997)
"Święty Hubert"
olej na płycie
50 x 70 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Władysław Borowicki".

3 500 zł

17-10-2023
JAROCKI Władysław (1879-1965)
"Zaduma"
pastel na papierze
44 x 41 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "Jarocki".

8 000 zł

10-03-2023
SZERNER Władysław Karol (syn) (1870 - 1936)
"Lisowczyk na koniu"
olej na płótnie
38 x 32 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "W. Szerner iun.".

23 500 zł

12-07-2024
LAM Władysław (1893-1984)
"Smutny chłopiec"
olej na płótnie
70 x 59 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "W | LAM".

34 000 zł

15-07-2024
LAM Władysław (1893-1984)
"Pałac Działyńskich w Poznaniu" , 1933
litografia barwna na papierze
36,5 x 25,5 cm
sygnowana na płycie w prawym, dolnym rogu: "W. LAM".

800 zł

10-03-2023
SERAFIN Władysław (1905 - 1988)
"Jesień na krakowskim Rynku"
pastel na papierze
49 x 39 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "W. Serafin".

2 600 zł

25-10-2021
SZERNER Władysław (1836-1915)
"Lisowczycy"
tusz lawowany na papierze
27 x 18 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "Władysław Szerner".

23 000 zł

09-01-2024
WANKIE Władysław (1860-1925)
"Dama na spacerze"
gwasz, tusz, ołówek na papierze
18,5 x 11,5 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Wankie".

2 600 zł

20-07-2024
ZAKRZEWSKI Władysław (1903-1944)
"Ołtarz Wita Stwosza"
akwaforta na papierze, 165 x 115 mm (wymiar kompozycji), sygnowana i opisana ołówkiem poniżej kompozycji: "Ołtarz Wita Stwosza | ryt. Zakrzewski".

360 zł

25-01-2017
ŁOPUSZNIAK Władysław (1904 Tarnopol - 1996 Monachium)
"Zielona abstrakcja"
olej na płótnie
39 x 46,5 cm
sygnowany na odwrocie: "W. Lopuszniak".

7 200 zł

18-07-2022
ŁUSKINA Włdzimierz (1849 - 1894)
"Na stanowisku" , 1891
olej na płótnie
57 x 37 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "W. Łuskina | 1891".

14 000 zł

22-05-2020
"Na stanowisku" , 1891
olej na płótnie
57 x 37 cm
Na odwrocie naklejki z Salonu Sztuki Alfreda Wawrzeckiego oraz Domu Aukcyjnego Agra.

8 200 zł

13-07-2024
BŁOCKI Włodzimierz (1885-1921)
"W ogrodzie"
akwarela na papierze
52 x 38 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Błocki".
Na odwrocie nalepka wystawowa z Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z 1954 roku oraz naklejka z odręcznym opisem dzieła.

8 500 zł

20-10-2022
liczba obiektów: 639