CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1283)

Wysokość: 13 cm

2 800 zł

23-09-2023
Porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana znakiem Królewskiej Manufaktury Porcelany w Miśni, nr modelu C100.

Wymiary: 12x12x7,5 cm

3 900 zł

10-08-2023
Johann Kändler "Bogini Ceres", Miśnia, XIX w.

Wysokość: 29 cm

14 000 zł

11-10-2023
Johann Joachim Kändler "Zima", Miśnia, XIX/XX w.
Figura porcelanowa z cyklu "Cztery Pory Roku", według projektu Johanna Joachima Kändlera

Ręcznie malowana, sygnowana znakiem Królewskiej Manufaktury Porcelany w Miśni.

Wysokość: 13 cm

2 600 zł

02-10-2019
Johann Joachim Kändler "Pasterka", Miśnia, XIX w.

Wysokość: 29 cm

Wymiary podstawy: 11x11 cm

8 900 zł

25-09-2023
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana znakiem Królewskiej Manufaktury Porcelany w Miśni, model nr H81.

Wysokość: 15cm

Wymiary podstawy: 11x8 cm

4 500 zł

22-09-2023
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana znakiem Królewskiej Manufaktury Porcelany w Miśni, model nr 70661.

Wysokość: 13 cm

Wymiary podstawy: 9,5x8 cm

6 900 zł

25-09-2023
Jeremias Christensen "Chłopiec na skale"
Brąz patynowany, na podstawie marmurowej. Sygnowany na podstawie "Chritensen" oraz znakiem berlińskiej odlewni "H.Gladenbeck G.M.B.H". Wysokość 51 cm.
Jeremias Christensen (Tingleff 1859 - 1908 Charlottenburg) rzeźbiarz, studiował rzeźbę w AkademiiSztuk

7 700 zł

15-09-2015
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wymiary: 20x22x12 cm

1 400 zł

09-08-2023
Jaś, Ćmielów, poł. XX w.

Wysokość: 8 cm

430 zł

24-05-2024
Jan Sikorski "Pejzaż"
Olej na kartonie, sygnatura drapana l.d.: "J. Sikorski".

Wymiary w ramie: 29x23,5 cm (24x18 cm)

1 800 zł

12-02-2024
Jan Czajecki "Pierrot z gitarą", Zakopane, 1932 r.
Rzeźba ręczna w drewnie, sygnowana, opisana i datowana od spodu: "Jan Czajecki Zakopane 1932"

Wysokość 31 cm

50 000 zł

14-05-2024
Jamnik, Georg Küspert , Rosenthal, 1934-1956

Wymiary: 9,5x10,5x7 cm

790 zł

23-04-2024
Immaculata, k. XVIII w.
Płaskorzeźba wykonana ze stiuku polerowanego. Oprawa srebro, próba miejska Kassel, inicjały złotnika “IH” (Johann Friedrich Heydenreich 1769-1815 ? - nadworny złotnik i jubiler)

Wymiary: 21,5x16 cm

4 900 zł

10-11-2023
Imbryk, Wietnam, ok. 1950 r.
Imbryk srebro pr. 875, puncowane. Uchwyt z drewna egzotycznego.

Waga 35 dkg.

1 500 zł

22-02-2019
Imbryk Miśnia, XVIII w.
Królewska Manufaktura Porcelany w Miśnii. Okres Marcolinniego 1774-1813. Wys. 14 cm, szer. 22 cm.

3 900 zł

01-10-2015
Imbryk porcelana ręcznie malowana. Wyrób typowy dla okresu Qianlong, prawdopodobnie na eksport do Europy.

1 500 zł

30-05-2019
Ilma Bernáth "Pierrot i Kolombina”
Para temper na papierze, sygn. “Bernath"

Wymiary w ramie: 34,5x34,5 cm (23x23 cm) każda

5 900 zł

18-04-2024
Ikona, Wjazd do Jerozolimy, XX w.
Tempera na desce.

Wymiary: 40x80 cm

4 300 zł

31-08-2023
Ikona, Rosja, XIX w.
Tempera na desce.

Wymiary: 27x19cm

1 450 zł

31-08-2023
Ikona, Pokrow, Rosja, XIX/XX w.
Tempera na desce.

Wymiary: 36x32 cm

3 600 zł

31-08-2023
Ikona świąteczna "Prazdnik". Tempera na desce, pisana na złocie.

Wymiary: 35,5x30,5 cm

5 500 zł

30-08-2023
Ikona świąteczna "Prazdnik"

Tempera na desce, pisana na srebrze.

Wymiary: 53x46 cm

7 700 zł

30-08-2023

Wymiary: 31x26,5 cm

4 500 zł

30-08-2023
Ikona tempera na desce, okład mosiężny złocony. Całość w drewnianym kiocie z oszklonymi drzwiczkami na zawiasach.

Wymiary w kiocie:25x22x7 cm

1 200 zł

25-08-2023
liczba obiektów: 1283