CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1283)
Karol Grams 'Pejzaż kubistyczny', 1968 r.
Technika mieszana na papierze, sygn. i dat. pd. "1968 Grams".
Wymiary: 40x60 cm.

5 500 zł

14-02-2019
Porcelana, sygnowana znakiem firmowym Hutschenreuther i nazwiskiem autora.

Wymiary: 12,5x18x6 cm

1 950 zł

08-01-2024
Szkło szlifowane, okute srebrem pr. 800, sygnowane, wieczko ruchome, na zawiasie.

Wysokość: 26 cm

2 700 zł

17-11-2023
Karafka, Niemcy, lata 20-te XX w.
Szkło kryształowe ręcznie szlifowane i cięte, okute srebrem pr. 800 z grawerowaną dedykacją „GEWIDMET VOM SKATKLUB HANSA 16.10.1929”.

Wysokość: 36 cm

800 zł

23-08-2019
Karafka, I poł. XIX w.
Karafka w stylu biedermeier; szkło cięte, szlifowane.

Wysokość: 30 cm

1 400 zł

12-11-2019
Karafka, Francja, pocz. XX w.
Karafka ze szlifowanego i trawionego szkła w oprawie ze srebra, punce częściowo zatarte.

Wysokość: 21 cm

950 zł

09-01-2024
Karafka, Charles Hack, Paryż, pocz. XX w.
Karafka z ciętego, szlifowanego i trawionego szkła w oprawie ze srebra, sygnowana.

Wysokość: 27,5 cm

Charles Hack- francuski złotnik działający od 1902 r. w Paryżu przy 42 rue de Turbigo.

2 300 zł

04-01-2024
Karafka secesyjna z korkiem, ok. 1900 r.
Szkło matowe malowane naszkliwnie z motywami floralnymi, oprawa mosiężna. Wysokość 30 cm.

750 zł

21-08-2017
Karafka na alkohole, Carl Meisler, ok. 1930 r.
Karafka kryształowa, w oprawie ze srebra pr. 800, sygnowana "C.Meisler". Wysokość 36 cm.

1 100 zł

09-09-2015
Karafka do wina, WMF, Niemcy, k. XIX w.
Karafka do wina w stylu rokokowym; szkło optycznie prążkowane w oprawie cynowej. Wysokość: 29 cm.

1 200 zł

27-01-2017
Karafka Art Deco, Moser, Karlsbad, lata 30. XX w.
Szkło ołowiowe barwione w masie.

Wysokość z korkiem: 23 cm

Wysokość bez korka: 15 cm
Obiekt został sprzedany

950 zł

15-05-2024
Kantyna podróżna, Francja, XIX w.
Francuski, drewniany, intarsjowany barek podróżny z czterema karafkami i 16 kieliszkami. Skrzynia zamykana na kluczyk, po uniesieniu pokrywy istnieje możliwość otwarcia skrzydeł bocznych.
Wymiary: 25x31x24 cm

5 900 zł

31-01-2023
Kandelabr neobarokowy, Niemcy, ok. 1900 r.
Świecznik trójświecowy, srebro pr. 835. Wysokość 25 cm, szerokość 31 cm.

2 500 zł

11-09-2015
Kaganek, Austro-Węgry, k. XIX w.
Lichtarz srebro puncowane.

Szerokość 14 cm, wysokość 9 cm

Waga 125 gram

1 200 zł

17-04-2023
Kabaret, XIX w.
Dwudzielny kabaret z ciętego, szlifowanego szkła z uchwytem ze srebra.

Wymiary: 21x26x23 cm

2 200 zł

03-03-2023
Kabaret, Miśnia, 1934 - 1945
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wysokość: 11 cm

Średnica: 37 cm

2 500 zł

20-03-2023
Kabaret do przypraw, ok. 1930 r.
Szkło kryształowe w oprawie posrebrzanej.

Wysokość 23 cm.

550 zł

10-07-2018
Kabaret do przypraw, Mainz, Niemcy, ok. 1850 r.
Potrójny kabaret do przypraw z musztardnicą; szkło barwione, srebro puncowane pr. 13.

Wymiary: 12x16x7 cm

1 500 zł

18-07-2019
Kabaret do przypraw, Anglia, pocz. XX w.
Kabaret czterodzielny, plater sygnowany, szkło cięte. Wysokość 23 cm.

990 zł

09-09-2015
Józef Górski , Patera na owoce, 1972 r.
Patera szkło sodowe, dwuwarstwowe, barwione w masie, typu "antico"

Z zestawu "Chryzolit" zaprojektowanego w 1972 r. dla Huty Szkła w Tarnowie.

550 zł

01-09-2023
Miedzioryt sygnowany pd. "I.Blaschki"

550 zł

19-02-2017
Johanna Meier-Michel “Wiosna”, Wiedeń, po 1910 r.
Porcelana, ręcznie malowana, sygnowana znakiem manufaktury: Wiener Kunstkeramische Werkstätte oraz nazwiskiem proejktantki: "MEIER".

Wysokość: 25 cm

Projekt z 1910 r. dla Warsztatów Wiedeńskich.

4 900 zł

25-09-2023
Johann Kändler "Zbierający jabłka", Miśnia, XIX w.

Wysokość: 26 cm

7 900 zł

01-12-2023
Johann Kändler "Pasterz z owcą", Miśnia, XIX w.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana znakiem Królewskiej Manufaktury Porcelany w Miśni, nr modelu 1321.

Wysokość: 22,5 cm

6 900 zł

21-09-2023
Johann Kändler "Orkiestra", Miśnia, XIX w.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana znakiem Królewskiej Manufaktury Porcelany w Miśni, nr modelu 2489.

Wysokość: 16 cm

8 900 zł

28-09-2023
liczba obiektów: 1283