olej na płótnie
49 x 33,5 cm
sygnowany w lewym, górnym rogu: "Sylw. Saski".
3 200 zł
16-10-2023
CHRYSTOW Sławomir (ur. 1976r.)
"W tańcu"
, 2022
empera jajowa na desce orzechowej
60 x 49,5 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "S. Chrystow | MM | XX | II".
21 000 zł
10-03-2023
"W tańcu"
, 2022
tempera jajowa na desce orzechowej
60 x 49,5 cm
22 000 zł
04-01-2024
"Przy źródle"
technika własna (gwasz, tusz, linoryt) na papierze
45 x 65 cm
aygnowana w lewym, dolnym rogu: "S. Chrystow".
7 200 zł
20-10-2022
"Popołudnie za miastem"
, 2023
tempera jajowa na desce
32,5 x 25 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "S. Chrystow | MMXXIII".
16 000 zł
17-10-2023
"Monsters"
, 2012
akwarela na papierze
58 x 77 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "S. Chrystow 2012 'Monsters'".
8 500 zł
04-01-2024
"Mistrz spotyka ucznia"
, 2018
akwarela na papierze
25,5 x 41 cm
sygnowana i datowana w prawym, dolnym rogu: "S. Chrystow 2018" oraz opisana w obrębie kompozycji.
5 200 zł
04-01-2024
"Dwie kobiety przy źródle"
, 2024
tempera jajowa na desce
44,5 x 44,5 cm
sygnowana w lewym, dolnym rogu: "S. Chrystow".
Na odwrocie autorski opis: "Chrystow 2023/2024 | Dwie kobiety przy źródle | tempera jajowa | WWW.CHRYSTOW.COM".
18 000 zł
13-07-2024
CIEŚLEWSKI Tadeusz (syn) (1895-1944)
"Warszawa. Dziedziniec oo. Pijarów"
, 1930
tusz lawowany na papierze
13,5 x 9 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "T. Cieślewski syn".
1 800 zł
22-07-2021
CIEŚLEWSKI Tadeusz (ojciec) (1870-1956)
"Warszawa - Plac Zamkowy"
akwarela na podrysowaniu ołówkiem na papierze, 27 x 35,5 cm, sygnowana w prawym, dolnym rogu: "T. Cieślewski".
2 200 zł
08-06-2015
BARWECKI-SZEWCZYK Tadeusz (1912 - 1999)
"Kościół śś. Piotra i Pawła w Krakowie"
, 1989
olej na płycie
68 x 48 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "T. Barwecki. 989."
2 800 zł
16-10-2023
BRZOZOWSKI Tadeusz (1918-1987)
"Menuet"
tusz, akwarela na papierze, 1963 rok, 46,5 × 27 cm (w świetle passe partout), sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "T.B. 63" i opisany w prawym, górnym rogu: "Menuet".
5 400 zł
15-02-2016
"3-2=1"
, 1986
tusz, akwarela na papierze
18 x 12 cm
sygnowany monogramem, datowany i opisany u dołu kompozycji: "3-2=1 | 86 | T.B.".
11 000 zł
04-01-2024
GADOMSKI Tadeusz (1867-1952)
"Jesień na Podhalu"
, 1901
olej na płótnie
60 x 91 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "T. Gadomski 1901".
4 800 zł
13-10-2023
KORPAL Tadeusz (1889 - 1977)
"Poloneza czas zacząć!"
akwarela, gwasz na papierze
49 x 34 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "T. Korpal".
4 200 zł
17-07-2023
SIARA Tadeusz Michał (ur. 1941)
"List z Brukseli"
, 1979
akwaforta na papierze
28 x 24 cm
sygnowany i opisany ołówkiem poniżej kompozycji: "List z Brukseli 19/2 (akwaforta) Siara tm '79".
900 zł
17-06-2021
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
"Przed polskim dworkiem"
, 1923
akwarela na papierze
31 x 47 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Nartowski -23.".
3 600 zł
06-04-2023
RYBKOWSKI Tadeusz (1848 Kielce - 1926 Lwów)
"Chłopiec z łopatą"
tusz na papierze
20 x 15 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Tadeusz Rybkowski".
3 200 zł
18-11-2022
SADOWSKI Tadeusz (1915-1991)
"Pejzaż z drzewem"
Tempera na tekturze, 84 x 57 cm, sygnowana w prawym, dolnym rogu: "T. Sadowski", Na odwrocie nalepka z odręcznie wpisanym tytułem obrazu: "Pejzaż I".
3 600 zł
20-07-2018
STRYCHARSKI Tadeusz (XIX/XX w.)
"U wodopoju"
, 1925
olej na tekturze
65 x 48 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "T. Strycharski | 1925".
2 600 zł
18-11-2020
WAŚKOWSKI Tadeusz (1883-1966)
"Gloria in excelcis deo"
olej na tekturze, 49 x 52 cm, sygnowany w lewym, dolnym rogu "T. Waśkowski"
2 400 zł
03-01-2014
ŁAKOMSKI Tadeusz (1911-1988)
"Pejzaż z wieżą wysokiego napięcia"
, 1959
olej na płótnie
81 x 71 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Łakomski 1959".
3 200 zł
22-03-2019
STACHOWICZ Teodor Baltazar (1800 Kraków - 1873 tamże)
"Święty Jan Ewangelista"
olej na płótnie dublowanym
113 x 77 cm
"T. B. Stachowicz | [...] w Krakowie".
Praca po konserwacji; dostępna pełna dokumentacja konserwatorska.
26 000 zł
28-03-2024
KWIATKOWSKI Teofil (1809-1891)
"Arystokrata"
, 1841
pastel, akwarela na papierze
38 x 29 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "T. Kwiatkowski | Rzym 1841-".
12 000 zł
06-04-2023
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
"Strażnicy czasu"
akwarela, tusz, gwasz na tekturze
20 x 24,56 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "T. Sętowski".