Kolczyki z białego 14-karatowego złota z brylantami.
Masa 2 centralnych brylantów: 0,10 ct, barwa: G, czystość: VS1
Masa pozostałych 42 brylantów: 0,63 ct, barwa: G, czystość: VS1
Waga: 4,28 g
Długość: 2,8 cm
7 900 zł
24-03-2023
Kolczyki z brylantami
Złoto 18-karatowe, brylanty.
Waga: 3,8 g
Masa brylantów: 2,20 ct
Długość: 2 cm
Średnica: ok. 1,2 cm
Obiekt został sprzedany
12 000 zł
10-10-2023
Kolczyki z brylantami
Złoto 18 karatowe, brylanty.
Masa brylantów: 1,8 ct
Barwa: H-I
Waga: 3,2 g
Długość: 4 cm
7 900 zł
15-01-2024
Kolczyki z ametystami i turmalinami
Złoto pr. 750, ametysty, turmaliny.
Masa kamieni: 0,33 ct
Waga: 12,7 g
Długość: 5,5 cm
6 900 zł
06-04-2023
Kolczyki z ametystami i cytrynami
Złoto 18 karatowe, ametysty, cytryny.
Średnica: 1,5 cm
2 600 zł
16-02-2024
Kolczyki z ametystami
Złoto pr. 585, ametysty.
Długość: 6 cm
1 950 zł
22-11-2023
Kolczyki
Srebro pr. 925 złocone, tworzywo sztuczne.
Średnica: 5 cm
990 zł
12-03-2024
Kogut, Max Bochmann, Miśnia, XX w.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana znakiem Królewskiej Manufaktury Porcelany w Miśni, nr modelu X180.
Wymiary: 9x6,5x5,5 cm
2 300 zł
18-01-2023
Klipsy z ametystami
Złoto 18-karatowe, ametysty.
Masa ametystów: 13,4 ct
Waga: 8 g
Długość: ok. 3,5 cm
2 950 zł
17-07-2023
Kieliszek do wina, szkło dwuwarstwowe, ręcznie szlifowane i malowane złotem. Wysokość ok. 20 cm. Dostępne dwie sztuki.
600 zł
12-10-2015
Kielich, XVIII/XIX w.
Szkło cięte.
Wysokość: 11 cm
550 zł
17-06-2019
Kielich weselny, poł. XIX w.
Wielki kielich weselny, szkło bezbarwne i rubinowe - barwione w masie
Wysokość 26,5 cm, średnica 12 cm
750 zł
15-05-2024
Kałamarz, pocz. XX w.
Bogato zdobiony ornamentami i trójwymiarową rzeźbą kałamarz; cyna, szkło.
Brak jednego szklanego wkładu.
Wymiary: 20x31x16 cm
990 zł
16-05-2019
Kałamarz, Miśnia, XIX w.
Porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.
Wysokość kałamarza: 5,5 cm
Wymiary: 15x22 cm
2 500 zł
18-01-2023
Kałamarz z suszką w stylu Art Deco, ok. 1930 r.
Kałamarz brąz. Szerokość 48 cm.
1 200 zł
26-10-2015
Kałamarz neorokokowy, XIX w.
Kałamarz szklany w bogatej oprawie z brązu złoconego, utrzymanej w stylistyce rokokowej; nóżki z elementami rocaille oraz popiersie kobiety. Wymiary: 15x9 cm.
890 zł
02-03-2017
Kałamarz myśliwski, Francja, XIX w.
Kałamarz, kamień w oprawie z brązu złoconego w połączeniu z kością. Szerokość 21 cm.
1 500 zł
26-10-2015
Olej na płótnie.
Wymiary w ramie: 78x69 cm (51x42 cm)
5 900 zł
20-03-2024
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.
Wymiary: 28x14x16 cm
3 800 zł
10-08-2023
Karol Grams 'Pejzaż kubistyczny', 1969 r.
Olej na płótnie, sygn. i dat. pd. "1969 Grams".
Wymiary: 46x62 cm.