CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
Rynek Główny 7 (I piętro)
31-042 Kraków
12 421 02 34
galeria@koneser.krakow.pl
pon. - pt.: 10.00-18.00
sob.: 11.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (639)
PACIOREK Stanisław (1889-1952)
"O zachodzie słońca"
olej na płótnie
45 x 58 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "St. Paciorek".

2 600 zł

22-06-2023
RACZYŃSKI Stanisław (1903 Wadowice - 1982 Kraków)
"Harnasie"
drzeworyt barwny na papierze
14 x 17 cm
sygnowany poniżej kompozycji w prawym, dolnym rogu: "St. Raczyński".

1 200 zł

25-07-2023
ROLICZ Stanisław (1913 - 1997)
"Wiejska dziewczynka" , 1955
akwaforta, akwatinta barwna na papierze
32 x 21,5 cm
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem poniżej kompozycji: "19. 'Wiejska dziewczynka' | kolorowa akwaforta z akwatintą | StRolicz 955".

950 zł

08-09-2021
STUDENCKI Stanisław (1900 - 1944)
"Napoleon w saniach"
olej na tekturze
40 x 65 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "St. Studencki".

7 500 zł

29-09-2022
WAŁACH Stanisław (1919 - 1983)
"Byk"
ok. 1970 r.
mozaika szklana na płycie
28 x 58 cm

3 200 zł

18-02-2021
WOLSKI Stanisław (1859 - 1894)
"Letni spacer"
olej na płótnie
65 x 81 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Stanisław Wolski".
Na odwrocie na krośnie nalepka z odręcznie zapisanym numerem: "5403".

56 000 zł

20-07-2024
ŻURAWSKI Stanisław (1889-1976)
"Podarek"
ołówek na papierze
61 x 45 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "St. Żur".

2 100 zł

28-03-2024
"Jesień w Wiśle"
olej na tekturze
35 x 50 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "St. Żurawski".

3 600 zł

10-03-2023
BAKAŁOWICZ Stefan (1857-1947)
"Pompeje" , 1893
akwarela na podrysowaniu ołówkiem na papierze
11,5 x 23,5 cm
sygnowany, datowany i opisany w lewym, dolnym rogu: "Pompei. S. Bakałowicz. 1893".

5 600 zł

16-10-2023
BAKAŁOWICZ Stefan (1857-1947)
"Capri" , 1888
15 x 21 cm
sygnowany, datowany i opisany w lewym, dolnym rogu: "St. Bakałowicz. Capri. 1888".

6 400 zł

16-10-2023
BARABAŚ Stefan (XX w.)
"Walka"
drzeworyt na papierze, lata 1925-1926, 15 x 11,5 cm. Na odwrocie opisany: "STEFAN BARABAŚ ‘WALKA’ | PAŃSTWOWA SZKOŁA PRZEMYSŁU DRZEWNEGO | W ZAKOPANEM".

900 zł

02-07-2018
BARABAŚ Stefan (XX w.)
"Taniec"
drzeworyt na papierze, lata 1925-1926, 18,5 x 13,5 cm, sygnowany na klocku w lewym, dolnym rogu: "bS". Na odwrocie opisany: "STEFAN BARABAŚ ‘TANIEC’ | PAŃSTWOWA SZKOŁA PRZEMYSŁU DRZEWNEGO | W ZAKOPANEM".

1 100 zł

02-07-2018
BORZĘCKI Stefan (1930 - 2015)
"Portret" , 1998
drewno polichromowane
6 x 48,5 x 32 cm
sygnowany i datowany na spodzie podstawy: "STEFAN | BORZĘCKI | KRAKÓW | 1998".

3 600 zł

20-02-2024
BORZĘCKI Stefan (1930 - 2015)
"Macierzyństwo" , 2009
technika własna (relief, drewno, blacha, olej) na sklejce
104 x 85,5 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "St. BORZĘCKI".

5 600 zł

17-10-2023
BORZĘCKI Stefan (1930 - 2015)
"Kobieta" , 2004
technika własna (relief, drewno, olej)
55 x 47,5 cm
sygnowana w prawym, dolnym rogu: "S. BORZĘCKI".

4 600 zł

17-10-2023
BUKOWSKI Stefan (1878 - 1929)
"Wiejska dziewczyna w czerwonej chuście"
olej na tekturze
63 x 50 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu "Stef. Bukowski".

3 800 zł

24-01-2022
FILIPKIEWICZ Stefan (1879 Tarnów -1944 obóz koncentracyjny Mauthausen-Gusen)
"Zimowy poranek na Podhalu"
akwarela, gwasz na papierze
33 x 48,5 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Stefan Filipkiewicz".

5 600 zł

18-11-2022
KACPROWSKI Stefan (1887-1948)
"W porcie" , 1931
miękki werniks na papierze
9,5 x 14,5 cm
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem poniżej kompozycji: "miękki werniks J. Kacprowski 1931".

500 zł

30-07-2020
MATEJKO Stefan (1871 - 1933)
"W lesie"
olej na tekturze, 24 x 34 cm, sygnowany w prawym, dolnym rogu: "S. W. MATEJKO".

4 800 zł

28-06-2016
MROŻEWSKI Stefan (1894-1975)
"Taniec" , 1935
drzeworyt na papierze
12 x 8,5 cm
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem poniżej kompozycji: "3/20 StefMrożewski | Amsterdam 935" oraz sygnowany monogramem na płycie w prawym, dolnym rogu: "MS".

900 zł

31-07-2020
MROŻEWSKI Stefan (1894-1975)
"Pokłon Trzech Króli" , 1935
drzeworyt na papierze
12 x 8 cm
sygnowany ołówkiem poniżej kompozycji: "StefMrożewski" oraz na płycie w prawym, dolnym rogu: "1935 MS".

1 000 zł

31-07-2020
ORWICZ (KOCIOŁEK) Stefan (1902 Kraków-1942 tamże)
"Chaty na Gubałówce" , 1928
olej na tekturze
39,5 x 60,5 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Kociołek St. 928"

6 200 zł

22-12-2022
SZMAJ Stefan (1893-1970)
"Autoportret" , 1916
linoryt na papierze
16,5 x 13 cm
sygnowany monogramem i datowany na płycie u dołu: "1S9 | 1S6" (1916 rok).

450 zł

30-04-2020
DYBOSKA Stefania (1890-?)
"Westminster"
akwaforta na papierze, 280 x 180 mm, sygnowana i opisana ołówkiem poniżej kompozycji: "Westminster | S. Dyboska".

450 zł

26-07-2016
DYBOSKA Stefania (1890-?)
"Brama Floriańska" , 1921
tusz na papierze, 1921 rok, 26 x 18 cm, sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "V 1921 Dyboska".

1 850 zł

07-06-2018
liczba obiektów: 639