olej na płótnie
60 x 80 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "St. Chomiczewski".
6 800 zł
18-03-2021
CHOMICZEWSKI Stanisław (ur. 1949r.)
"Konna przejażdżka"
olej na płycie
20 x 20 cm
2 200 zł
26-02-2022
DACZYŃSKI Stanisław (ur.1856r.)
"Góralka"
, 1924
olej na tekturze
43 x 34 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "St. Daczyński | 924".
3 600 zł
17-11-2022
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
"Zimowa panorama Tatr z Równi Krupowej"
, 1919
olej na płótnie
72 x 82 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "ST. GAŁEK | 1919.".
52 000 zł
20-07-2024
GÓRSKI Stanisław (1887 Kościan - 1955 Kraków)
"Stary Józwa"
pastel na papierze
48 x 34 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "St. Górski".
Na odwrocie wtórna dedykacja z 1941 roku.
4 500 zł
10-01-2024
"Piękna żniwiarka"
pastel na papierze
48 x 68 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "St. Górski".
5 200 zł
11-10-2022
"Baca"
pastel na papierze
50 x 34 cm
4 200 zł
09-07-2024
FABIJAŃSKI Stanisław Ignacy Poraj (1865 - 1947)
"Kościół Bożego Ciała na krakowskim Kazimierzu"
akwarela, gwasz na tekturze
50 x 34 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "St. Poraj Fabijański".
4 500 zł
27-06-2023
"Koń siedmiogrodzki"
, 1943
olej na tekturze
35 x 25,5 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "St. Poraj-Fabijański 1943".
5 800 zł
02-06-2022
"Chryzantemy w wazonie"
olej na tekturze
49 x 33,5 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "St. Poraj | Fabijański".
4 800 zł
29-09-2022
KLIMOWSKI Stanisław (Kraków 1891 - Katowice 1982)
"Tatrzański pasterz"
, 1940
olej na tekturze
29 x 38,5 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "S. Klimowski. | 1940 r".
5 800 zł
14-03-2023
"Portret damy"
, 1929
olej na płótnie, 1929 rok, 66 x 47,5 cm, sygnowany i opisany w prawym, dolnym rogu: "SKlimowski 1929".
3 500 zł
19-01-2018
KOCHANOWSKI Stanisław (1871 - 1943)
"Cerkiew"
, 1927
akwarela na papierze
32 x 47 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "St. Kochanowski | 1927".
2 800 zł
22-06-2023
KONARZ-KONARZEWSKI Stanisław (1914 - 1999)
"Lektura talmudu"
, 1969
tempera na papierze
35 x 45 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "ST. KONARZ-KONARZEWSKI 1969 WARSZAWA".
6 800 zł
04-01-2024
KORZENIEWSKI Stanisław (1882 Kowieńszczyzna - 1942 Monachium)
"Studium ptaka"
akwarela na papierze
37 x 34 cm
sygnowany i opisany u dołu kompozycji: St. v KORZENIEWSKI | München".
4 500 zł
27-07-2023
MASŁOWSKI Stanisław (1853-1926)
"Wielkie Świdry"
, 1924
akwarela na papierze
66 x 97 cm
sygnowana, datowana i opisana w prawym, dolnym rogu: "STANISŁAW MASŁOWSKI | 1924. | WIELKIE ŚWIDRY.".
8 600 zł
14-12-2021
MATZKE Stanisław (1870-1949)
"Opactwo na wzgórzu"
olej na tekturze
45 x 66 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "STANISŁAW MATZKE".
3 200 zł
06-04-2023
MAZUŚ Stanisław (ur. 1940, Lublin)
"Poranek na Groniu"
, 2001
olej na płótnie naklejonym na płytę
50 x 40 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Mazuś 2001" oraz opisany w lewym, dolnym rogu: "Gronie - Szczyrk".
Na odwrocie autorska nalepka z opisem obrazu.
3 200 zł
02-02-2022
WÓJTOWICZ Stanisław Michał (1920 - 1991)
"Indor"
, 1959
kredki na papierze
22,5 x 32 cm
sygnowany u dołu kompozycji: "M. Wójtowicz" i datowany w prawym, górnym rogu: "21 | III | 59".
800 zł
03-09-2020
NOAKOWSKI Stanisław (1867 - 1928)
"Wnętrze"
ołówek na papierze, 14,5 x 15 cm, sygnowany w prawym, dolnym rogu: "ST NOAKOWSKI". Papier posiada znak wodny w formie postaci Hermesa.
950 zł
17-08-2016
NOWAKOWSKI Stanisław (XX w.)
"Wnętrze pałacu"
, 1916
tusz na papierze
35 x 35 cm
sygnowany monogramem wiązanym i datowany w prawym, dolnym rogu: "SN | 7.V.916".
4 500 zł
27-10-2021
OSTOJA-CHROSTOWSKI Stanisław (1897 Warszawa - 1947 Warszawa)
Wiewiórka w lesie
drzeworyt barwny na papierze
18,5 x 14 cm
sygnowany ołówkiem poniżej kompozycji: "St.O. Chrostowski".
1 250 zł
08-09-2020
Ucieczka do Egiptu
, 1930
drzeworyt na papierze
18,5 x 18 cm
niesygnowany.
1 600 zł
08-09-2020
PACIOREK Stanisław (1889-1952)
"Żniwny czas"
olej na tekturze
47 x 52 cm
sygnowany na odwrocie na nalepce wystawowej "Domu Plastyków" w Krakowie.
2 400 zł
02-06-2022
"Pasterka"
olej na tekturze, 47 x 37 cm, sygnowany w prawym, dolnym rogu: "St. Paciorek".