Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (18)
SŁAWIŃSKI Stefan (1948 - 2011)
Koncert na skrzypce , 2010
grafika na papierze / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17 /
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

900 zł

25-06-2018
Galeria Foksal 17
Ballada , 2010
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

1 400 zł

22-06-2018
Galeria Foksal 17
Malowany ptak impresji , 1994
120 x 140 cm / 1994 rok / grafika na płótnie,obraz akryl na płótnie wenątrz gobelinu / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

4 800 zł

26-07-2017
Galeria Foksal 17
Ślad dotyku , 1994
120 x 140 cm / 1994 rok / technika własna na płótnie /rodzaj gobelinu / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213

4 800 zł

21-11-2016
Galeria Foksal 17
Splątani , 2006
70 x 80 cm / 1995 rok / olej na płycie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg /
certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

4 000 zł

19-11-2016
Galeria Foksal 17
Wróżki , 1995
70 x 100 cm / 1995 rok / olej na płycie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg /
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

4 200 zł

17-11-2016
Galeria Foksal 17
Dom wschodzącego słońca , 2010
100 x 70 cm / 2010 rok / grafika + p-p / karton / szyba / rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

1 400 zł

15-11-2016
Galeria Foksal 17
Ślad dotyku , 2010
80 x 60 cm / 2010 rok / grafika + p-p / karton / szyba / rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

900 zł

14-11-2016
Galeria Foksal 17
Razem , 2010
60 x 80 cm / 2010 rok / grafika + p-p / karton / szyba / rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

900 zł

12-11-2016
Galeria Foksal 17
liczba obiektów: 18