Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (15)
SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
wg. Juliusza Kossaka
Adam Setkowicz wg. Juliusza Kossaka
29-07-2015
Antyki - Maciej Widurski
PEJZAŻ WIEJSKI
olej/płyta 25,5 x 40,5 cm
A.Setkowicz 1922

5 700 zł

04-11-2014
Salon Antyków Kolekcjoner s. c.
Cerkiew
ol/płótno naklejone na tekturze
21x30 cm sygn l.d.

3 900 zł

26-11-2013
Na polowanie
Akwarela papier, wym. 15x31cm, sygn. l.d. A. Setkowicz

2 500 zł

11-11-2013
Galeria RETRO-ART Jacek Wróblewski
Spotkanie przy studni

olej, płótno, 44,5 x 94,5 cm, sygnowany l.d.: A. Setkowicz, na krośnie ślady pieczątki "Karmański /Kraków/". W naszej ofercie ok.25 obrazów w kategorii "Łowiectwo i jeździectwo" oraz 25 obrazów w kategorii "Polska Wieś".

08-11-2013
Malarstwopolskie.pl
Sanie we wsi

Akwarela, papier, 26x47cm (50x68cm) sygn. l.d.: A.Setkowicz W naszej ofercie około 25 obrazów w kategorii "Polska wieś"

5 499 zł

14-09-2013
Malarstwopolskie.pl
liczba obiektów: 15