Wymiary: 50 x 60 cm
18-10-2023
MDM Dzieła Sztuki i Antyki
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Tytuł: Kontrabasista
Wymiary: 18 x 13 cm, plus oprawa
Technika: akryl, płótno
Rok: 2017
Sygnatura: E. Dwurnik 2017, oraz na odwrociu opisany
13 500 zł
24-09-2023
artofpoland.pl
Sosny
Wymiary: 33 x 24 cm
Technika: akryl, płótno
Rok: 2017
Certyfikat autentyczności
31-07-2023
artofpoland.pl
Tytuł: Abstrakcja nr 1431
Wymiary: 60 x 79cm (w świetle oprawy)
Technika: olej, tektura
Rok: 2005
Sygnatura: na odwrociu autorskie pieczęcie oraz autorski opis pracy
Certyfikat autentyczności renomowanego Domu Aukcyjnego
25-05-2023
artofpoland.pl
'Tulipan'
Tytuł: Tulipan
Wymiary: 18 x 13 cm
Technika: akryl, płótno
Rok: 2018
Sygnatura: E. Dwurnik 2018, oraz na odwrociu opisany
Certyfikat autentyczności
14 500 zł
04-04-2023
artofpoland.pl
Marki
, 2016
Tytuł pracy: Marki
Wymiary pracy: 30 x 40 cm, plus oprawa
Technika: olej, akryl, płótno
Rok: 2016
Sygnatura: E. Dwurnik 2016, na odwrociu opisany i katalogowany.
Certyfikat autentyczności
81 500 zł
28-11-2022
artofpoland.pl
Inkografia pt. "Katowice Spodek" (edycja 6/10)-A3
, 2016
Inkografia Edwarda Dwurnika pt. Katowice Spodek (edycja 6/10)-A3 na papierze czerpanym najwyższej jakości z Certyfikatem Autentyczności Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17. Sygnatura znajduje się na froncie.
4 650 zł
16-08-2022
Galeria Foksal 17
Inkografia pt. "Mogielnica" (edycja 39/50)
30...
, 2010
Inkografia Edwarda Dwurnika pt. "Mogielnica" (ed. 39/50). Format zadruku 30 × 30 cm, praca na papierze czerpanym najwyższej jakości. Inkografia dostępna jest z certyfikatem autentyczności Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17
2 850 zł
02-08-2022
Galeria Foksal 17
Tytuł pracy: Niebieskie tulipany
Wymiary pracy: 81 x 65 cm
Technika: olej, płótno
Rok: 2016
Certyfikat autentyczności