olej, płótno, 44,5 x 94,5 cm, sygnowany l.d.: A. Setkowicz, na krośnie ślady pieczątki "Karmański /Kraków/". W naszej ofercie ok.25 obrazów w kategorii "Łowiectwo i jeździectwo" oraz 25 obrazów w kategorii "Polska Wieś".
08-11-2013
SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
Sanie we wsi
Akwarela, papier, 26x47cm (50x68cm) sygn. l.d.: A.Setkowicz W naszej ofercie około 25 obrazów w kategorii "Polska wieś"
5 499 zł
14-09-2013
Myśliwi w lesie zimą
Olej na płótnie, 44x94cm, sygnowany lewy dolny: A.Setkowicz
Więcej prac o tej tematyce na stronie: MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650
13-12-2019
Konie
Olej na tekturze, 62x33cm, sygnowany lewy dolny: A.Setkowicz
Dodatkowe zdjęcia, więcej obrazów z kategorii "Konie" na stronie: www.MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650
29-04-2019
DZWONKOWSKI Aleksander (1885-1969)
Pejzaż z brzozami
Olej na kartonie naklejonym na tekturę,
50x33cm, sygnowany i datowany lewy dolny:
"A.Dzwonkowski 1909"
Więcej podobnych prac na stronie galerii: MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650
24-05-2020
KŁOPOTOWSKI Aleksander Lech (1895 Warszawa - ?)
Most w Paryżu, 1929r.
50x61cm, olej na płótnie, sygn. p.d.:A.Kłopotowski 1929
14-09-2013
MAKOWSKI Aleksander (1869 - 1924)
Trójką na polowanie
Olej na płótnie, 60x100cm, sygnowany prawy dolny:
Aleksander Makowski
Więcej prac o zbliżonej tematyce do kupienia
na stronie galerii: www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650
4 900 zł
16-12-2018
Trojką na polowanie
Olej, płótno, 60x100cm, sygn. p..d.: Aleksander Makowski
Wymiar z ramą: 77x117cm
12-06-2017
MALINOWSKI Andrzej (1882 Czempin - 1932 Poznań)
Motyw z Puszczy Białowieskiej
Olej na tekturze, 36x65cm,
sygnowany lewy dolny: A.Malinowski
Kolekcja 30 prac aukcyjnych z kategorii "Zima w przedwojennym malarstwie" na stronie :
MalarstwoPolskie.pl
Kontakt : tel.502630650
17-01-2020
KOZAKIEWICZ Antoni (1841-1929)
Pejzaż nadwodny 1892
Olej na desce, 16x36cm, sygnowany na odwrociu: " A.Kozakiewicz 1892".
Więcej prac w kategorii pejzaż na stronie:
www.MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel. 502630650
21-05-2019
PIOTROWSKI Antoni (1853 Nietulisko Duże k. Kunowa - 1924 Warszawa)
Rosyjska straż graniczna
Olej na desce , sygnowany i datowany lewy dolny: A.Piotrowski 1885, Cracovie
Tel.502630650
31-05-2020
SUCHANEK Antoni (1901-1982)
ORP KUJAWIAK
akwarela,gwasz, tektura - sygn. l.d.: A.SUCHANEK ORP KUJAWIAK. 27x37cm (w świetle oprawy)
Okręt Polskiej Marynarki Wojennej - Torpedowiec ORP Kujawiak
wodowany - 1917 wycofany - 1939
15-09-2013
MARKOWICZ Artur (1872-1934)
Pastel, 66x46 cm, sygnowany p.d.: Artur Markowicz 1911 Holland. Na odwrociu nalepki wystawowe z tytułem pracy
" W oczekiwaniu łodzi"
Więcej prac o zbliżonej tematyce na stronie galerii:
www.MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650
24-05-2019
WASILEWSKI (Ignacy ZYGMUNTOWICZ) Czesław (1875 Warszawa - 1947 Łódź)
Wyścigi zaprzęgów
Olej na płótnie, 65x120 cm, sygn. p.d.: Cz.Wasilewski
Więcej prac o tej tematyce na stronie:
www.MalarstwoPolskie.pl
24-11-2018
W drodze na targ
Olej na płótnie, 50x80cm
sygnowany prawy dolny Cz.Wasilewski
Kolekcja prac Cz.Wasilewskiego do kupienia w galerii :
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650
14-12-2018
Trojkami przez śniegi
olej na płótnie, 50x80cm, sygnowany lewy dolny: Cz.Wasilewski
Kilkanaście prac tego artysty w ofercie naszej galerii na stronie: