Magdalena Abakanowicz."TŁUM" Litografia na papierze czerpanym,sygnowana,numerowana i datowana 87. Wymiar 70 x 100 cm.Stan grafiki idealny.
19-11-2010
CHAGALL Marc (1887-1985)
"Le`cirque-vert"
Marc Chagall "Le`cirque-vert".
Litografia barwna sygnowana na plycie.
Wymiar arkusza:86 x 61,5 cm.Motyw:72 x 57 cm
20-11-2010
ERNST Max (1891 -1976)
Lewis Carrolls Wunderhorn
, 1970
Ernst Max "Lewis Carrolls Wunderhorn".
Litografia barwna na japonskim papierze sygnowana i numerowana 39/69.
Wymiar:33 x 25 cm.
3 900 zł
29-03-2010
KISLING Mojżesz (1891-1953)
Kwiaty
KISLING Mojżesz "Kwiaty" litografia barwna z sucha pieczęća "Atelier Kisling"
sygnowana (Jean Kisling)i numerowana 6/150.
Wymiar arkusza 75 x 54 cm.
900 zł
15-09-2010
SAINT PHALLE Niki de (1930, Neuilly-sur-Seine - 2002, San Diego)
SAINT PHALLE
, 2000
SAINT PHALLE Niki de.
Serigrafia-offset barwny, papier"Sprengel Museum Hannover" 19.11.2000-25.2.2002.
Sygnowany,wymiar 84 x 60 cm.
04-06-2010
INDIANA Robert (ur. 1928 New Castle (Indiana, USA))
"Picasso"
, 1997
Indiana Robert 1928.
"Picasso" 1997.
Serigrafia sygnowana i numerowana.
Wymiar:48,0 x 40,5 cm
04-12-2010
DALI Salvador (1904-1989)
LA COUR DU LION
, 1974
DALI Salvador"LA COUR DU LION"1974
Sucha igła, akwaforta na papierze japonskim sygnowana i numerowana.
Grafika jest oprawiona,posiada certyfikat autentycznosci.
Wymiar z rama 80x 60 cm,odcisk plyty 58 x 40 cm.