Konstrukcja dębowa, blat marmurowy.
Wymiary:
wys.: 69 cm, szer.: 50 cm, gł.: 50 cm
600 zł
04-10-2012
Platerowany zestaw Art Deco.
, 1915
Śniadaniowy zestaw platerowany.
1 200 zł
04-10-2012
Plafon Art Deco
wykonany z mosiądzu i czerwonego szkła.
1 600 zł
04-10-2012
Para krzeseł secesyjnych
, 1900
mahoń, pocz. XX w.
1 100 zł
10-09-2012
Para krzeseł rzeźbionych, Chiny
, 1890
Wymiary: wys.: 107 cm (wys. do siedzenia: 55 cm), szer.: 52 cm, gł.: 43 cm;
Rok pochodzenia: ok. 1890
1 900 zł
09-10-2012
Para krzeseł francuskich
wykonane z drzewa orzechowego na kabriolowych nogach.
1 250 zł
10-09-2012
Para krzeseł biedermeierowskich
, 1900
Meble powstałe na fali powrotu do historycznych form klasycyzujących, które były modne na pocz. XX w. Powstało wówczas wiele fabryk i zakładów stolarskich, które tę tradycję kontynuowały do wybuchu 2 wojny światowej.
2 000 zł
06-09-2012
Para foteli w stylu Ludwika Filipa
, 1850
w bardzo dobrym stanie
2 600 zł
10-09-2012
Narzuta/ Obrus
Skład: jedwab + bawełna
Wymiary: 200cm x 240cm
490 zł
04-10-2012
Narożnikowa witryna z okresu międzywojennego
, 1920
o wypukłej konstrukcji fornirowanej dębiną. Plecy mebla wyścielone lustrem. Bardzo interesujące podpórki pod szyby szklane wykonane z mosiądzu. Drzwi witryny wyposażone w giętą szybę. Najprawdopodobniej mebel wykonany na zamówienie z przeznaczeniem do przechowywania precjozów, dlatego rzadki.
3 500 zł
04-10-2012
Mały marynarz, brąz
Stan zachowania: bardzo dobry
Materiał: marmur + brąz
Wymiary: wys.: 21cm, podstawa: 9cm x 9cm
1 000 zł
04-10-2012
Lustro w stylu Ludwika Filipa
Stan: bardzo dobry
Wymiary: wys.: 145 cm, szer.: 66 cm
1 100 zł
04-10-2012
Lustro w stylu biedermeier
Konstrukcja: drewno sosnowe fornirowane czereśnią, stara podniszczona tafla lustrzana, wierzchnia warstwa wykończona politurą szelakową. Po konserwacji.
1 200 zł
10-09-2012
Lustro typu tremo
, 1900
wykonane z masywu mahoniowego na czworonożnej podstawie, nogi kabriolowe;
1 200 zł
10-09-2012
Lampka stojąca, międzywojenna
wys.: 34 cm Stan: bardzo dobry
450 zł
05-10-2012
Lampka stojąca
wys.: 28 cm Stan: bardzo dobry
440 zł
05-10-2012
Kątnik rustykalny
, 1800
pocz. XIX w
2 500 zł
11-09-2012
Kwietnik żeliwny
wys.: 70, średnica: 42
600 zł
30-10-2012
Krzesło w stylu romańskim
o ciężkiej, prostokątnej konstrukcji nóg ubranej w wolutowo-akantowy obcas.
500 zł
10-09-2012
Krzesło chińskie
, 1890
Rok pochodzenia: ok. 1890
Wymiary krzesła: wys.: 96 cm, gł. siedzenia: 42 cm, wys. siedzenia: 51 cm
Stan: bardzo dobry
450 zł
09-10-2012
Kryształowy dzban na napoje
, 1920
Dzban do lemoniady/wina z pojemnikiem na lód
600 zł
04-10-2012
Konsola chińska
Wymiary: wys.: 85cm, szer.: 137cm, gł.: 40cm
1 200 zł
09-10-2012
Komplet krzeseł w stylu Chippendale (6 sztuk)
XIX/XX w., Anglia
3 600 zł
10-09-2012
Komplet krzeseł rustykalnych (5 sztuk)
, 1850
pierwsza poł. XIX w., meble noszą cechy stylu biedermeier