ATENA - oferta bibliofilska
ul. Nowy Świat 48
00-363 Warszawa
(022) 828 58 08
atena@atenaart.com.pl
poniedziałek - piątek: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (238)
Tekst w języku angielskim, 14,5 x 9 cm, 158 str, twarda okładka, obwoluta, stan zachowania bardzo dobry

10 zł

29-11-2005
The Museum of Oriental Art
Moskwa 1981, tekst w języku angielskim, 18 x 18 cm, 132 str., 108 kolorowych i czarno-białych ilustracji, stan zachowania bardzo dobry

17 zł

30-12-2006
The Kiev Museum of Hisroric Treasures
Kijów 1974, 28 x 20,5 cm, 21 str. tekstu w języku angielskim, oraz 194 kolorowe i czarno-białe ilustracje, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry

25 zł

05-01-2007
1971, 120 str., czarno-białe ilustracje, twarda oprawa, stan zachowania dobry

80 zł

29-12-2006
Teoria i praktyka jubilerstwa, E. Brepol
Leningrad 1973, tekst w języku rosyjskim, 22 x 15 cm, 382 str., twarda oprawa, stan zachowania dobry (15 zł)

15 zł

12-02-2007
Technologia obróbki diamentów w brylanty
Moskwa 1976 , tekst w języku rosyjskim, 22 x 15 cm, 320 str., ilustracje czarno-białe w tekście, twarda oprawa, stan zachowania dobry

10 zł

30-12-2006
Tabatières, Solagne de Pas
tekst w języku francuskim, 19 x 14,5 cm, 64 str,kolorowe ilustracje w tekście, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry, minimalnie uszkodzona obwoluta

18 zł

30-12-2006
Leningrad 1988: "Niedra", tekst w języku rosyjskim, 22 x 14,5 cm, 169 str., kolorowe i czarno-białe ilustracje w tekście, twarda oprawa, stan zachowania dobry

10 zł

29-11-2005
Sztuka złotnicza, D. Drumiew
Sofia 1976, tekst w języku rosyjskim, 28 x 23 cm, 648 str., 700 czarno-białych ilustracji, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dość dobry, zniszczona obwoluta

25 zł

27-07-2005
Wyd. Aurora, Leningrad 1975, tekst w języku rosyjskim i angielskim, 29,5 x 22 cm, 123 kolorowe oraz czarno-białe ilustracjebardzo dobraej jakości, twarda oprawa, obwoluta, stanm zachowania bardzo dobry

30 zł

27-07-2005
Wyd. "Iskusstwo" Moskwa 1976, tekst w języku rosyjskim i angielskim, 24,5 x 24,5 cm, 90 str. oraz 204 kolorowe ilustracje, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry

35 zł

27-07-2005
1975, tekst w języku rosyjskim i angielskim, 28 x 24 cm, 200 str, 135 kolorowych ilustracji dobrej jakości, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania bardzo dobry, lekko zniszczona obwoluta

35 zł

30-12-2006
Moskwa 1979: "Nauka", 25 x 18 cm, 207 str., czarno-białe ilustracje w tekście, twarda oprawa, stan zachowania dobry

20 zł

05-01-2007
Leningrad 1974: "Aurora", tekst w języku angielskim i rosyjskim, 196 str., 114 kolorowych ilustracji bardzo dobrej jakości,twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry

25 zł

05-01-2007
Warszawa 1974: Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej, 27,5 x 24 cm, 224 str., czarno-białe ilustracje, 20 kolorowych, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dość dobry, lekko zniszczona obwoluta

25 zł

27-07-2005
Moskwa 1968: "Iskusstwo", tekst w języku rosyjskim, 26 x 20,5 cm, 176 str., 216 czarno-białych ilustracji w tekście, twarda oprawa, stan zachowania dobry

20 zł

05-01-2007
1969, 24,5 x 20 cm, 168 str., kolorowe i czarno-białe ilustracje, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry

50 zł

29-12-2006
Starożytne złoto Kazachstanu
1983, tekst w języku rosyjskim i angielskim, 22 x 17,5 cm, 44 str. tekstu oraz 214 kolorowych ilustracji bardzo dobrej jakości, twarda oprawa, kartonowe etui, stan zachowania książki bardzo dobry, etui zniszczone

20 zł

27-07-2005
Sowieccy artyści jubilerzy. Wyroby z lat 1960-1970
Moskwa 1980, tekst w języku rosyjskim, 17 x 13 cm, 460 str., kolorowe ilustracje, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania bardzo dobry

10 zł

30-12-2006
Warszawa 1974: Interpress, 22 x 24,5 cm, 184 str., kolorowe ilustracje w tekście, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry, zniszczona obwoluta

15 zł

27-07-2005
Silver boxes, E. Delieb
New York 1979: Exeter Books, tekst wjęzyku angielskim, 30,5 x 22,5 cm, 120 str., kolorowe ilustracje dobrej jakości, twarda oprawa, stan zachowania bardzo dobry

110 zł

27-07-2005
Leipzig 1892, 22,5 x 20 cm, 152 str, kolorowe ilustracje,twarda oprawa, stan zachowania dobry

25 zł

30-12-2006
Schätze aus dem Schoss der Erde
New York 1968, tekst w języku niemieckim, 28,5 x 22,5 cm, 304 str. tekstu oraz duża ilość kolorowych ilustracji bardzo dobrej jakości, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry

65 zł

05-01-2007
Schmuck, L. L. Dewiel
München 1977, tekst w języku niemieckim, 18 x 11,5 cm, 144 str., miękka oprawa, stan zachowania dość dobry, lekko uszkodzona oprawa

25 zł

12-02-2007
Verlag Rostock 1976, tekst w języku niemieckim, 27 x 21 cm, 232 str., 231 czarno-białych ilustracji, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry

40 zł

27-07-2005
liczba obiektów: 238