Dom Aukcyjny Polonia Art. Antyki, Galerie
ul. Kochanowskiego 18
40-035 Katowice
505 830 599
polonia@polonia-art.pl
poniedziałek - piątek: 11.00 - 17.00
sobota: 10.00 - 13.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (62)
Andrzej Otawa ( 1949-2016)
Leśna droga
Akwarela/papier, 36×50 cm (wymiary w świetle oprawy)
Sygnowany p.d.: ,Andrzej Otawa 47.05.’

1 800 zł

09-08-2018
Andrzej Otawa ( 1949-2016)
Akryl/płótno, 50×70 cm
Sygnowany p.d.: , Andrzej Otawa VII 2015’

1 800 zł

09-08-2018
Andrzej Otawa ( 1949-2016)
Dom na wsi
Akwarela/papier, 34×52 cm

1 600 zł

17-08-2018
Andrzej Otawa ( 1949-2016)
Zima
Akwarela/papier, 54×39 cm (wymiary w świetle oprawy)
Sygnowany p.d.: ,Andrzej Otawa 06.2012’

1 800 zł

17-08-2018
Andrzej Otawa ( 1949-2016)
Pejzaż zimowy
Akwarela/papier, 49×27 cm (wymiary w świetle oprawy)
Sygnowany l.d.: ,Andrzej Otawa 09.08.’

1 800 zł

17-08-2018
Andrej Smolak (ur. 1953 )
Pejzaż 2009 r.
Olej/płótno , 70x70cm

2 800 zł

18-05-2018
,,Zmiana” , 1974
Technika: wydruk cyfrowy, płótno fotograficzne
1974/2008, nakład 1/3
24-04-2023
,,life is a story, lightbox”
Technika: wydruk cyfrowy, pleksi, metal, żarówka

Wymiary: śr. 65cm
24-04-2023
KOTSIS Aleksander (Ludwinów, k.Krakowa 1836 - Podgórze, k.Krakowa 1877)
„Pogorzelcy „ - pogorzelcy w Wiśniczu, 1868 , 1868
„Pogorzelcy „ - pogorzelcy w Wiśniczu, 1868
Olej, płótno (dublowane), 56 x 71 cm,
sygn. l.d.: A. Kotsis w Krak / 868
Obraz po konserwacji.
25-06-2022
TOBIS Andrzej (ur. 1970)
"Antyglobalistka” , 2005
24-04-2023
URBANOWICZ Andrzej (1938 Wilno - 2011 Szklarska Poręba)
Grafika/technika własna, 30x25cm w świetle passe-partout

1 800 zł

27-02-2018
Grafika/technika własna, 40x29cm w świetle passe-partout

2 000 zł

01-03-2018
FRANKIEWICZ Barbara (ur. 1959, Bogatynia)
Irysy
Olej/płótno , 80×90 cm
Sygnowany p. d.: B. Frankiewicz 2005

6 000 zł

16-02-2018
SERWIN Bogusław (1887 Bochnia - 1956)
Piwonie
Olej/tektura, 81 x 64 cm
Sygnowany p.d.: ,E.Serwin’

4 500 zł

16-02-2018
POLNAR Bolesław
Dłoń
Druk cyfrowy, 70x50cm
B. Polnar
Opisany ołówkiem; Nakład limitowany 3/10|Druk cyfrowy
19-01-2019
KOWYNIA Dominika (ur. 1978 r., Sosnowiec)
,,Nudzi się” , 2007
24-04-2023
NEUMANN Fritz A. (1881-?)
Żołnierze na koniach przejeżdżają prze wieś
Olej/płótnie, 60 x 80 cm
Sygnowany l.d.: ,Fritz Neumann München’

7 700 zł

20-02-2018
NEUMANN Fritz A. (1881-?)
Olej/płótnie, 60 x 80 cm

5 700 zł

15-05-2018
ŁÓDŹ KALISKA Grupa (rok powstania: 1979)
,,Triumf Geniusza” , 2000
Technika: fotografia czarno – biała, druk lambda/papier Kodak Professional
Wymiary: 110x110 cm, szkoło +rama
Sygnatura - Katalog Kehla 0365030209, odbitka 2/9
24-04-2023
PILLATI Henryk (1832-1894)
„Chłopi przed karczmą, 1862” , 1862
„Chłopi przed karczmą, 1862”
olej, płótno, 57 x 73,5 cm
sygn. p.d.: H. Pillati / 1862.
Na odwrocie na krosnach naklejka składu papierów i przyborów do pisania oraz oprawy obrazów Henryka Frista z Krakowa z ul. Floriańskiej 39.
25-06-2022
KOTOWSKI Jan Erazm (1885 - 1960)
"Zaprzęg"
Jan Erazm KOTOWSKI ,olej na płótnie,obraz po renowacji.
09-03-2022
"Sanie"
Jan Erazm KOTOWSKI,Olej na płótnie,obraz po renowacji.
09-03-2022
"Przejażdżka"
sygn. p. d.: „Jan Kotowski”
11-03-2022
VISKI Janos (1891 - 1987)
Konie ciągnące wóz przez wieś
Olej/płótno , 60×80 cm
sygnowany p.d.: ‚Viski J.’

6 500 zł

18-05-2018
GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)
Szkic do ,,Transcendencji"
linoryt barwny, goffrage, papier, 66x49 cm (wymiary arkusza)
Sygn., dat. i opisany u dołu ołówkiem: 1989/90 r. Szkic do ,,Transcendencji" 26/50. Jerzy Grabowski imp.

3 200 zł

14-09-2018
liczba obiektów: 62