Leszek Wąs - Sztuka i Antyki
ul. Cieszyńska 7
43-300 Bielsko-Biała
601 475 111
leszek.was@sztuka-antyki.pl
poniedziałek - piątek: 11.00 - 17.00
sobota: 11.00 - 13.00
środa - nieczynne
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (31)
BORACZOK Seweryn (1898 Sorecko - 1975 Richmond, Stany Zjednoczone)
olej na tekturze
wym. 27 x 35 cm
sygn. p.d.
stan zachowania: drobne uszkodzenia malatury, mała dziurka w tekturze
na odwrocie stary napis "Boraczok uczeń Pankiewicza"

5 500 zł

13-09-2010
KAMOCKI Stanisław (1875 - 1944)
Nowy Targ
Stanisław Kamocki "Nowy Targ"
rysunek ołówiekiem na kartonie
wym. 23x30 cm

1 800 zł

17-06-2010
KORZENIEWSKI Stanisław (1882 Kowieńszczyzna - 1942 Monachium)
Kwiaty
Korzeniewski Stanisław "Kwiaty", olej na tekturze, wymiary 57 x 43 cm (owal)

6 500 zł

30-12-2009
MÜLLER Szymon (1885 - 1942)
Widok na Kopiec Kościuszki
olej na tekturze
wym. 27,5 x 29,5 cm
sygn. i dat. p.d. 1913

5 500 zł

21-02-2011
PIOTROWSKI Wacław (1887 - 1967)
"Bretania"
olej na płótnie
wym. 70 x 90 cm
sygn. i dat. p.d. 1922

7 500 zł

18-02-2011
WEISS Wojciech (1875 Leorda w Rumunii-1950 Kraków)
Kalwaria
z teki "Czartaka"
litografia
wym. 13,5 x 19,5 cm

500 zł

27-01-2011
liczba obiektów: 31