BORACZOK Seweryn (1898 Sorecko - 1975 Richmond, Stany Zjednoczone)
olej na tekturze wym. 27 x 35 cm sygn. p.d. stan zachowania: drobne uszkodzenia malatury, mała dziurka w tekturze na odwrocie stary napis "Boraczok uczeń Pankiewicza"
5 500 zł
13-09-2010
KAMOCKI Stanisław (1875 - 1944)
Nowy Targ
Stanisław Kamocki "Nowy Targ" rysunek ołówiekiem na kartonie wym. 23x30 cm
1 800 zł
17-06-2010
KORZENIEWSKI Stanisław (1882 Kowieńszczyzna - 1942 Monachium)
Kwiaty
Korzeniewski Stanisław "Kwiaty", olej na tekturze, wymiary 57 x 43 cm (owal)
6 500 zł
30-12-2009
MÜLLER Szymon (1885 - 1942)
Widok na Kopiec Kościuszki
olej na tekturze wym. 27,5 x 29,5 cm sygn. i dat. p.d. 1913
5 500 zł
21-02-2011
PIOTROWSKI Wacław (1887 - 1967)
"Bretania"
olej na płótnie wym. 70 x 90 cm sygn. i dat. p.d. 1922
7 500 zł
18-02-2011
WEISS Wojciech (1875 Leorda w Rumunii-1950 Kraków)