artofpoland.pl
+48 724 277 888
info@artofpoland.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (841)
GOCEK Krzysztof (ur. 1964)
'Przedwiośnie'
Tytuł: Przewiośnie
Wymiary: 24 x 18cm
Technika: olej, akryl, tektura
Sygnatura: GOCEK

Certyfikat autentyczności

7 200 zł

14-12-2022
GOCEK Krzysztof (ur. 1964)
'Kwiaty na wodzie'
Tytuł: Kwiaty na wodzie
Wymiary: 24 x 18cm
Technika: olej, akryl, płyta
Sygnatura: na odwrociu

Certyfikat autentyczności

7 200 zł

12-01-2023
HEKSEL Krzysztof (ur. 1982)
Tytuł: Bez tytułu, 2015
Wymiary: 78 x 82 cm, plus oprawa
Technika: olej, płyta
Sygnatura: z przodu oraz na odwrociu
Certyfikat autentyczności

18 900 zł

08-07-2024
HEKSEL Krzysztof (ur. 1982)
Tytuł pracy: Bez tytułu
Wymiary pracy: 92 x 98 cm, plus oprawa
Technika: olej, płyta
Sygnatura: na odwrociu: Heksel K.
Obraz był prezentowany na wystawie w 2019, Ochorowiczówka
Certyfikat autentyczności autorski
20-06-2023
HEKSEL Krzysztof (ur. 1982)
'Bez tytułu'
Tytuł pracy: Bez tytułu
Technika: olej, płyta

60 900 zł

12-02-2023
POWAŁKA Krzysztof (ur. 1985, Będzin)
Tytuł: Ja
Wymiary: 100 x 60 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: z przodu
Certyfikat autentyczności
27-05-2024
TOMCZYK Krzysztof
'Kompozycja XXXV'
Tytuł: Kompozycja XXXV
Wymiary: 40 x 30 cm
Technika: olej, akryl, płótno
Sygnatura: z przodu

Certyfikat autentyczności

7 500 zł

24-03-2023
TOMCZYK Krzysztof
'Kompozycja XXI’
Tytuł: Kompozycja XXI
Wymiary: 50 x 50 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: z przodu

Certyfikat autentyczności

9 900 zł

24-03-2023
TOMCZYK Krzysztof
'Kompozycja XLIV’
Tytuł: Kompozycja XLIV
Wymiary: 40 x 30 cm
Technika: olej, akryl, płótno
Sygnatura: z przodu

Certyfikat autentyczności

7 500 zł

24-03-2023
ŻYNGIEL Krzysztof (ur. 1982)
Tytuł pracy: Kolej równoległych światów
Wymiary pracy: 60x80cm + oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: z przodu

8 400 zł

13-05-2022
ŻYNGIEL Krzysztof (ur. 1982)
'Animus'
Tytuł: Animus
Wymiary: 33 x 46 cm, w oprawie 63 x 76 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: z przodu

Certyfikat autentyczności

6 500 zł

21-03-2023
BATOR Lech (ur. 1986)
CTRL+C, 2020
Tytuł pracy: CTRL+C, 202
Wymiary pracy: 76 x 76 cm, plus oprawa
Technika: akryl, płyta
Sygnatura: z przodu
Certyfikat autentyczności

16 500 zł

20-11-2022
SOKÓŁ Leszek (ur. 1955)
Tytuł: Scena rodzajowa
Wymiary: 92 x 73 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno

17 500 zł

13-09-2024
GÓRALCZYK Lucyna (ur. 1988)
Tytuł pracy: Alchemia czasu
Wymiary pracy: 120x100cm
Technika: olej, płótno
Rok: 2022
Sygnatura: Lucyna Góralczyk 2022

13 200 zł

07-07-2022
DURSKI Maciej (ur. 1970)
Tytuł pracy: Dwie twarze
Wymiary pracy: 100x70cm, plus oprawa
Technika: olej, papier, kreda błysk, Magno plus, 350g
Sygnatura: w lewym dolnym rogu oraz na odwrociu
Certyfikat autentyczności

7 700 zł

09-09-2022
DURSKI Maciej (ur. 1970)
Tytuł pracy: Bez tytułu

Certyfikat autentyczności

Certyfikat autentyczności

7 700 zł

17-06-2022
RAWLUK Maciej (ur. 1969)
Tytuł: Yes
Wymiary: 70 x 70 cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: M. Rawluk
Certyfikat autentyczności

4 700 zł

19-11-2023
RAWLUK Maciej (ur. 1969)
'Wall'
Tytuł: Wall
Wymiary: 100 x 70 cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: M. Rawluk

Certyfikat autentyczności

5 800 zł

01-04-2023
RAWLUK Maciej (ur. 1969)
'Play'
Tytuł: Play
Wymiary: 100 x 65 cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: M. Rawluk

Certyfikat autentyczności

6 250 zł

01-04-2023
RAWLUK Maciej (ur. 1969)
'Kursor'
Tytuł: Kursor
Wymiary: 120 x 100 cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: M. Rawluk 2023

Certyfikat autentyczności

6 250 zł

01-04-2023
RAWLUK Maciej (ur. 1969)
'Birds'
Tytuł: Birds
Wymiary: 60 x 60 cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: M. Rawluk

Certyfikat autentyczności

3 950 zł

12-02-2023
RAWLUK Maciej (ur. 1969)
'Aleja tornad'
Tytuł: Aleja Tornad
Wymiary: 80 x 60 cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: M. Rawluk

Certyfikat autentyczności

3 950 zł

12-02-2023
SZUPICA Maciej (ur. 1975, Białystok)
'Abstrakcja 02'
Tytuł: Abstrakcja 02
Wymiary: średnica 100 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: na odwrociu

Certyfikat autentyczności

8 700 zł

21-01-2023
'Abstrakcja 01'
Tytuł: Abstrakcja 01
Wymiary: średnica 100 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: na odwrociu

Certyfikat autentyczności

7 500 zł

21-01-2023
SZILKE Magdalena (ur. 1983, Warszawa)
'Moon'
Tytuł pracy: Moon
Wymiary pracy: 140×120 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: sygn. na odwrociu

Certyfikat autentyczności

17 500 zł

29-12-2022
liczba obiektów: 841