Tytuł: Kwiaty na wodzie
Wymiary: 24 x 18cm
Technika: olej, akryl, płyta
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
7 200 zł
12-01-2023
HEKSEL Krzysztof (ur. 1982)
Tytuł: Bez tytułu, 2015
Wymiary: 78 x 82 cm, plus oprawa
Technika: olej, płyta
Sygnatura: z przodu oraz na odwrociu
Certyfikat autentyczności
18 900 zł
08-07-2024
HEKSEL Krzysztof (ur. 1982)
Tytuł pracy: Bez tytułu
Wymiary pracy: 92 x 98 cm, plus oprawa
Technika: olej, płyta
Sygnatura: na odwrociu: Heksel K.
Obraz był prezentowany na wystawie w 2019, Ochorowiczówka
Certyfikat autentyczności autorski
20-06-2023
HEKSEL Krzysztof (ur. 1982)
'Bez tytułu'
Tytuł pracy: Bez tytułu
Technika: olej, płyta
60 900 zł
12-02-2023
POWAŁKA Krzysztof (ur. 1985, Będzin)
Tytuł: Ja
Wymiary: 100 x 60 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: z przodu
Certyfikat autentyczności
27-05-2024
TOMCZYK Krzysztof
'Kompozycja XXXV'
Tytuł: Kompozycja XXXV
Wymiary: 40 x 30 cm
Technika: olej, akryl, płótno
Sygnatura: z przodu
Certyfikat autentyczności
7 500 zł
24-03-2023
TOMCZYK Krzysztof
'Kompozycja XXI’
Tytuł: Kompozycja XXI
Wymiary: 50 x 50 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: z przodu
Certyfikat autentyczności
9 900 zł
24-03-2023
TOMCZYK Krzysztof
'Kompozycja XLIV’
Tytuł: Kompozycja XLIV
Wymiary: 40 x 30 cm
Technika: olej, akryl, płótno
Sygnatura: z przodu
Wymiary pracy: 100x70cm, plus oprawa
Technika: olej, papier, kreda błysk, Magno plus, 350g
Sygnatura: w lewym dolnym rogu oraz na odwrociu
Certyfikat autentyczności
7 700 zł
09-09-2022
DURSKI Maciej (ur. 1970)
Tytuł pracy: Bez tytułu
Certyfikat autentyczności
Certyfikat autentyczności
7 700 zł
17-06-2022
RAWLUK Maciej (ur. 1969)
Tytuł: Yes
Wymiary: 70 x 70 cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: M. Rawluk
Certyfikat autentyczności
4 700 zł
19-11-2023
RAWLUK Maciej (ur. 1969)
'Wall'
Tytuł: Wall
Wymiary: 100 x 70 cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: M. Rawluk
Certyfikat autentyczności
5 800 zł
01-04-2023
RAWLUK Maciej (ur. 1969)
'Play'
Tytuł: Play
Wymiary: 100 x 65 cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: M. Rawluk
Certyfikat autentyczności
6 250 zł
01-04-2023
RAWLUK Maciej (ur. 1969)
'Kursor'
Tytuł: Kursor
Wymiary: 120 x 100 cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: M. Rawluk 2023
Certyfikat autentyczności
6 250 zł
01-04-2023
RAWLUK Maciej (ur. 1969)
'Birds'
Tytuł: Birds
Wymiary: 60 x 60 cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: M. Rawluk
Certyfikat autentyczności
3 950 zł
12-02-2023
RAWLUK Maciej (ur. 1969)
'Aleja tornad'
Tytuł: Aleja Tornad
Wymiary: 80 x 60 cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: M. Rawluk
Certyfikat autentyczności
3 950 zł
12-02-2023
SZUPICA Maciej (ur. 1975, Białystok)
'Abstrakcja 02'
Tytuł: Abstrakcja 02
Wymiary: średnica 100 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
8 700 zł
21-01-2023
'Abstrakcja 01'
Tytuł: Abstrakcja 01
Wymiary: średnica 100 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
7 500 zł
21-01-2023
SZILKE Magdalena (ur. 1983, Warszawa)
'Moon'
Tytuł pracy: Moon
Wymiary pracy: 140×120 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: sygn. na odwrociu