CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1283)
Zelektryfikowana lampa gabinetowa w kształcie sowy, podstawa otwierana, wykonana z metalu brązowionego, klosz ze szkła, częściowo matowionego z trawioną dekoracją floralną.

Wysokość: 48 cm

Średnica klosza: 17,5 cm

1 950 zł

22-08-2023
Lampa gabinetowa, Chiny, II poł. XIX w.
Lampa elektryczna, przerobiona z wazonu. Porcelana chińska, w oprawie z brązu złoconego ogniowo. Wysokość 85 cm.

3 300 zł

25-09-2015
Technika mieszana; drapowane tkaniny, sygn.

Wymiary w ramie: 53x41 cm

Wymiary lalki: ok. 20x29 cm

1 200 zł

26-02-2024
Kątnik, XIX w.
Mahoniowa szafka kątowa w stylu biedermeier o prostych bokach i prostym froncie, z szufladą u góry, zamykana jednoskrzydłowo, wsparta na nóżkach.

Wymiary: 140x90x67 cm

4 400 zł

24-05-2023
Kwietnik, XX w.
Mosiężny kwietnik z marmurowym blatem.

Wysokość: 80 cm

Wymiary blatu: 29x29 cm

1 200 zł

23-05-2024
Kwietnik, Niemcy, XIX/XX w.
Drewniany kwietnik z marmurowym blatem i dekoracjami z brązu złoconego.

Wysokość: 83 cm

Średnica blatu: 31 cm

2 400 zł

11-06-2024
Kwietnik, Francja, pocz. XX w.
Kwietnik z drewna orzechowego z marmurowym blatem i mosiężnymi, złoconymi dekoracjami.

Wysokość: 97 cm

Wymiary blatu: 30x30 cm

2 800 zł

24-04-2023
Kwietnik w stylu Art Deco, Polska, ok. 1930 r.
Konstrukcja mosiężna z elementami z bakelitu i drewna orzechowego. Sygnowany znakiem firmowym "S".
Wysokość: 107 cm, podstawa: 35x35 cm.

2 200 zł

01-04-2017
Kwietnik eklektyczny, XIX w.
Kwietnik orzechowy, k. XIX w. Wysokość 79 cm.

1 700 zł

15-10-2015
Kufel z monetą, Czechy, lata 30-te XX w.
Szkło bezbarwne, szlifowane, cyna, na dnie zatopiona moneta.

Wysokość: 15 cm

Średnica: 9 cm

400 zł

01-09-2023
Kufel do piwa, Niemcy, ok. 1900 r.
Kufel ceramiczny 0.3l, z pokrywką cynową.

590 zł

29-10-2015
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana “Musterschutz”, pokrywa cynowa.

Wysokość: 17 cm

1 800 zł

08-03-2024
Krzyżyk z szafirami i diamentami
Złoto 14-karatowe, szafiry, diamenty.

Waga: 2,47 g

Wymiary: 3,5x2 cm

1 900 zł

23-11-2023
Krzyżyk z granatami, ok. 1900 r.
Srebro, granaty.

Wymiary krzyżyka: 3,5x2,5 cm

Długość łańcuszka: 45 cm

1 950 zł

09-05-2023
Krzesło, Włochy, XX w.
Dębowe krzesło w stylu Ludwika XVI, wykończenie w kolorze ecru, tapicerka welurowa.

Wysokość: 96 cm

550 zł

23-05-2024
Krucyfiks secesyjny, WMF, ok. 1910 r.
Krucyfiks plater, sygnowany. Wysokość: 47 cm.

1 350 zł

19-04-2017
Kropielniczka, Wiedeń, pocz. XX w.
Kropielnica w formie krucyfiksu z zawieszką; mosiądz złocony, miniatura na porcelanie, emalia komórkowa.

Wymiary: 25,5x18 cm

1 700 zł

08-03-2024
Koszyk srebrny , Naumburg, 1818 r.
Patera z ruchomym uchwytem. Srebro puklowane, złocone. Wysokość 18 cm, waga 340 gram.

4 300 zł

21-12-2015
Srebro, filigran, sygnowane. Inicjały złotnika "AL" - Aleksander Lubiszewski, znak "KRAKÓW" i znak miejski Krakowa z lat 1823-43.
Wysokość 15 cm, średnica 17 cm, waga 270 gram.
28-10-2018
Koszyk ażurowy, Neresheimer&Sohne, Hanau , 1900
Srebro puncowane.

Wymiary: 8x25 cm

2 900 zł

25-09-2018
Patera w formie kosza, srebro pr. 800, puncowane, wkład szklany.

Wymiary: 24x15x10 cm

2 600 zł

13-02-2024
Kosz, Miśnia, XIX w.
Ażurowa, ręcznie malowana porcelanowa paterka w formie kosza, z pełnoplastycznymi kwiatami, sygnowana znakiem miśnieńskiej Manufaktury Porcelany.

Wymiary: 10x26x20 cm

2 200 zł

03-12-2019
Kosz, KPM Berlin, pocz. XX w.
Ażurowa paterka w formie kosza z Królewskiej Manufaktury Porcelany w Berlinie, porcelana, ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.
Wymiary: 10x29x18 cm

2 500 zł

31-01-2023
Kosz srebrny, Moskwa, ok. 1815 r.
Kosz empirowy, srebro złocone, giloszowane, pr. 84, znak złotnika cyrylicą "ML"

Wymiary: 10x19x17 cm

Waga: 514 g

9 900 zł

13-09-2019
Kosz na owoce, WMF, ok. 1900 r.
Secesyjna patera na owoce

Plater sygnowany, wkład szkło bezbarwne, cięte

Wymiary: 34x15x23 cm

Reprodukowany: Art nouveau domestic metalwork from Württembergische Metallwarenfabrik 1906, str. 344, nr kat. 113

1 900 zł

30-11-2023
liczba obiektów: 1283