CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
Rynek Główny 7 (I piętro)
31-042 Kraków
12 421 02 34
galeria@koneser.krakow.pl
pon. - pt.: 10.00-18.00
sob.: 11.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (639)
BREITENWALD Roman Antoni (1911-1985)
"Ułan na zwiadzie"
olej na tekturze
37 x 52 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "RBreitenwald".

4 000 zł

29-09-2022
"Powrót z polowania"
olej na płótnie
60 x 80 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "RBreitenwald".

3 600 zł

19-08-2021
"Postój przy wodopoju"
olej na płótnie
50 x 70 cm

3 800 zł

17-10-2022
"Napad wilków"
olej na płótnie
70 x 100 cm

4 200 zł

23-12-2020
"Na polowanie"
olej na płótnie
50 x 70,5 cm

3 200 zł

22-05-2020
"Dziki"
olej na płótnie
49 x 70 cm

3 800 zł

29-09-2022
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
"Wieczór na Capri"
olej na płótnie
65 x 91 cm
sygnowany i opisany w prawym, dolnym rogu: "R.Bratkowski Capri".

12 000 zł

05-01-2023
SIWULAK Roman (ur. 1952, Kraków)
"Walka na szpady" , 2015
technika własna (kolaż, farby, ołówek, kredki) na papierze
50 x 35 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Siwulak".vv

2 400 zł

25-01-2024
"Inwazja Pszczół" , 2018
50 x 70 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Siwulak".

2 200 zł

25-01-2024
KELLER Rudolf (1890 - 1948)
"Kręgle"
ok. 1920 r.
akwaforta na papierze
11 x 8 cm
sygnowana ołówkiem w prawym, dolnym rogu: ołówkiem: "Rudolf | Keller", oraz na płycie w prawym, dolnym rogu: "KELLER".

1 200 zł

25-07-2022
PRIEBE Rudolf (1889-1956 Rudolfstadt)
"Łodzie"
olej na płycie
60 x 80 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "Priebe".

3 400 zł

26-10-2021
GAWLIKOWSKI Ryszard (1877-1956)
"Portret Delacroix"
węgiel na papierze
13 x 9 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "Gawlikowski".

900 zł

18-11-2020
FINKELSTEIN Sacha (Samuel) (1890 - 1942)
"Gospodarz" , 1932
olej na sklejce
61 x 47,5 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Sam. Finkelstein 1932".

6 500 zł

04-01-2024
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter (1867 Wolanów -1952 Kraków)
"Panorama historycznej Palestyny" , 1934
akwarela, gwasz na papierze
99 x 320 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "S. Jaxa | 1934".

95 000 zł

13-10-2023
CHMIELIŃSKI STACHOWICZ (pseud.) Władysław (1911 Warszawa -1979 Warszawa)
"Rynek Starego Miasta w Warszawie"
olej na płótnie
60 x 91 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Wł. Chmieliński."
Praca ukazuje przedwojenny widok na Rynek Starego Miasta w Warszawie od ul. Nowomiejskiej.

18 000 zł

10-08-2022
akwarela, gwasz na papierze
33 x 45,5 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Wł. Stachowicz"

4 500 zł

04-05-2022
ARCIMOWICZ Stanisław (1885 - 1868)
"Nocne ognisko"
technika własna (relief, olej) na sklejce
37 x 56 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "St. Arcimowicz".

1 600 zł

18-11-2022
BAGIEŃSKI Stanisław (1876 Warszawa - 1948 Warszawa)
"Ścieżka przez las"
olej na tekturze, 17 x 21,5 cm, sygnowany w prawym, dolnym rogu: "St. B.".

1 900 zł

30-11-2018
"Ułan z bolszewickim jeńcem" , 1923
olej na płótnie
50 x 65 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "S. Bagieński 1923.".

17 500 zł

15-07-2024
"Orka"
akwarela, gwasz na papierze
14 x 20 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "S. Bagieński".

2 000 zł

12-02-2022
BATRUCH Stanisław (ur. 1935, Zagórz)
"W górach"
gwasz, kredki na papierze
23,5 x 34 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "St Batruch".

1 200 zł

17-06-2021
BOHUSZ-SIESTRZEŃCEWICZ Stanisław (1869 Wilno - 1927 Warszawa)
"Zawody konne" , 1913
litografia na papierze
24,5 x 34,5
sygnowana na płycie w prawym, dolnym rogu: "Siestrzeńcewicz 906".

1 200 zł

25-07-2022
"Zaloty" , 1913
litografia na papierze
24,5 x 34,5 cm
sygnowana na płycie w prawym, dolnym rogu: "Siestrzeńcewicz".
Grafika pochodzi z albumu wydanego w Wilnie w 1913 roku pt. "Rysunki piórem Stanisława Bohusz-Siestrzeńcewicza".

1 200 zł

25-07-2022
CHLEBOWSKI Stanisław (1835 - 1884)
"Jeździec I Pułku Kozaków Sułtańskich"
olej na tekturze
18 x 23,5 cm
opisany u dołu: "Wierzaj mi – byleś doniósł mnie bez szkody | Że się Wiślanej napijemy wody! ...".
Na odwrocie odręczna notatka.

21 000 zł

19-08-2021
"Dziedziniec Błękitnego Meczetu"
olej na płótnie
24 x 35 cm
sygnowany monogramem w prawym, dolnym rogu: "St. Ch".
Na odwrocie dedykacja: "St. Chlebowski. | Od sióstr Artysty na pamiątkę | dnia 10. Listopada 1903. Roku."

42 000 zł

08-04-2021
liczba obiektów: 639