ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
601 379 535
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (456)
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
PAS SŁUCKI 2005 , 2005
olej/płótno, wym. 54x73 cm.(z ramą 60x79cm.) syg.; p.d. OW/05 oraz na odwrociu: 'OLGA WOLNIAK | "PAS SŁUCKI " 2005 | OL/Płótno.

3 500 zł

19-04-2023
HLAVA Pavel (1924 - 2003)
Wazon szklany, Moser Pavel Hlava
Szkło grubościenne, warstwowe, szlifowane, bezbarwne, miodowe i kobaltowe, zatopione bąbelki powietrza ze srebrem, wym. 14x17x6 cm, sygnowany; znak trawiony; Madei in Czechoslovak Moser Karlsbad, proj. Pavel Hlava (1924-2002)

1 200 zł

13-09-2019
CURRY Robert F. (1872 Boston - 1955 Riederau/Ammersee)
PEJZAŻ GÓRSKI
olej na płótnie, wym. 61 x 81 cm,(z ramą 75x95 cm.) sygnowany p. d. "R. F. Curry

9 900 zł

15-12-2021
BREINTENWALD Roman Antoni (1911 - 1985)
Koń - odpoczynek przy zagrodzie
konik w ulewie obraz malowany techniką olejną na tekturze o wym. 50x39 cm. Sygnowany na dole po prawej R.Breintenwald.

2 500 zł

22-05-2020
PLEWKIEWICZ Roman
mosiądz patynowany ; wys. 19 cm, śr. podstawy 9,5 cmSygnowany: M | w owalu PLEWKIEWICZ W WARSZAWIE. Polska, Warszawa, Plewkiewicz, XIX/XX w.

900 zł

24-05-2024
CHMIELIŃSKI STACHOWICZ (pseud.) Władysław (1911 Warszawa -1979 Warszawa)
WARSZAWA. WIDOK NA PLAC ZAMKOWY
PLAC ZAMKOWY W WARSZAWIE olej, płótno wym. 95x66 cm.(z ramą 108x78 cm.) sygn. p.d.: Wł. Chmieliński

21 000 zł

14-11-2020
MŁODOŻENIEC Stanisław (ur. 1953)
KOMPOZYCJA, 2004 r. , 2004
technika własna/tusz/papier, wym. 55 x 70 cm. (w świetle passe-partout), sygnowany i datowany l.g.: S.M 8III 2004

2 900 zł

28-09-2022
KOMPOZYCJA, 2004 r.
KOMPOZYCJA, 2004 r. technika własna/tusz/papier, wym. 49 x 66 cm. (w świetle passe-partout) za szybą z ramą 79x63 cm. , sygnowany i datowany l.d.: S.M 2004

3 100 zł

05-01-2023
Kompozycja, 2004 , 2004
technika mieszana, tusz, papier, 55 x 70 cm. ( w świetle passe partout), sygnowani i datowany. l.g.: SM 8 III 2004

3 100 zł

24-04-2023
KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)
Szkic do bitwy w lasach Janowskich 1952
tusz, piórko, papier; wym. 30x20 cm; sygn. i dat. p. d.: Tadeusz Kokietek 1952(1957)

1 400 zł

27-12-2021
KUREK Tadeusz (1906 - 1974)
Dolina Kościeliska Tatry
olej, tektura; wym. 45x35 cm (z ramą 54x45 cm.); sygn. p. d.: T. Kurek

1 800 zł

21-12-2017
RADWAN Tadeusz (I poł. XX w.)
Akwarela, gwasz, papier; wymiary 48 x 34 cm.(z ramą 53x40cm.) Sygnowany l.d.: T. Radwan

1 900 zł

29-06-2023
KÄRNER Theodor (1884 Hohenberg - 1966 Monachium)
Jamnik porcelanowy Rosenthal, Th.Karner ok.1936 r.
Figura porcelanowa, malowana podszkliwnie, wys.15 cm. Sygnowany zielenią chromu, druk podszkliwny: korona | Rosenthal | GERMANY | KUNSTABTEILUNG | SELB|Handgemalt|, wyciskiem: 1247/10 i Th.KÄRNER , Bawaria, Selb, Rosenthal, 1936 r.

1 300 zł

28-02-2022
Dog porcelanowy Rosenthal, Th.Karner
Figura porcelanowa, malowana podszkliwnie, wym.22x25x9 cm. Sygnowany zielenią chromu, druk podszkliwny: korona | Rosenthal | GERMANY |Handgemalt|R, wyciskiem: 1134/1 i Th.KÄRNER, Bawaria, Selb, Rosenthal, lata 1957-1961.

1 300 zł

01-06-2022
KAZIKOWSKI Tomasz (ur. 1952, Mogielnica - 2021 Warszawa)
Kobieta, 1989
piórko, tusz, gwasz, technika mieszana, papier; 28,5 x 21 cm. w świetle passe – part out, za szkłem (38x31cm.) ; sygn., dat. przy prawej krawędzi: TK [monogram wiązany w okręgu] / 1989 / R.

1 400 zł

22-09-2020
Kobieta
ołówek, gwasz, papier; 23 x 17,5 cm; w świetle passe – part out, za szkłem (31x39cm.) sygn. p. d.: TK (w kole).

1 100 zł

16-09-2020
TYC Wacław (zm. 1976)
Ułan na koniu .
Akwarela, tusz, szkic rysunkowy; 34 x 29 cm w świetle oprawy
Sygnowany p.d.: WacławTyc |1975r.

370 zł

17-08-2017
TYC Wacław (zm. 1976)
TYC Wacław (2. poł. XX w.) Pułk 3 Ułanów
Akwarela, szkic rysunkowy; 35 x 29 cm w świetle oprawy Sygnowany p.g.: Pułk 3-ci Ułanów Oficer młodszy w mundurze paradnym wg. akwareli Juliusza Kossaka

380 zł

17-08-2017
TYC Wacław (zm. 1976)
tusz, szkic rysunkowy; 35 x 29 cm w świetle oprawy Sygnowany p.d.: WacławTyc | 1973r. | l.g.: Trębacz 20 pułku Ułanów 1812 - 1813

380 zł

17-08-2017
TYC Wacław (zm. 1976)
Akwarela, tusz, szkic rysunkowy; 34 x 29 cm w świetle oprawy Sygnowany ś.d.: WacławTyc, g.: Pułk 9 Ułanów Małopolskich w pierwszych dniach listopada 1918 r.

350 zł

17-08-2017
TYC Wacław (zm. 1976)
Pułk 7 huzarów Kampania 1812
Akwarela, szkic rysunkowy; 35 x 30 cm w świetle oprawy Sygnowany l.d.: WacławTyc i ołówkiem p.g.: Pułk 7 huzarów Kampania 1812

350 zł

21-09-2017
WEDECKA Wanda (ur. 1919 Homel - 2011 Warszawa)
MARTWA NATURA Z RÓŻAMI, 1962
Olej, na tekturze ; 60 x 70 cm. (z ramą 66x77 cm.) Sygnowany p.d.: W. Wedecka 1962 r.

1 900 zł

24-02-2022
Kompozycja z kwiatami
olej, płótno; 80x80 cm ; sygn. l. d.: W. Wedecka

2 000 zł

13-06-2017
CHOREMBALSKI Wawrzyniec (1888 Zawichost - 1965 Warszawa)
Wawrzyniec CHOREMBALSKI (1888 Zawichost - 1965... , 1961
Scena wiejska olej, płótno; wym.50 x 70 cm, (z ramą 60x80 cm.);., sygn., dat. i sygnowany p. d.: W.Chorembalski / 1961

3 700 zł

12-04-2024
HOLLER Wiktor Kazimierz (1881 Warszawa - 1975 Wrocław/?/)
olej, tektura, wym. 28 x 36 cm; sygn. l.d.: K.Holler

3 300 zł

26-11-2021
liczba obiektów: 456