CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1283)
Wymiary w ramie: 27x23 cm (19x25 cm)

2 500 zł

14-02-2024
Malarz nierozpoznany “Pejzaż z młynem”, 1897 r.
Olej na płótnie, sygnowany i datowany l.d. ”H. Hoog…… 97“.

Wymiary w ramie: 48x58 cm (34x40 cm)

4 500 zł

06-06-2023
Lustro złocone, Niemcy, ok. 1900 r.
Konstrukcja sosna, sztukaterie, złocenia. Wymiary: 96x78 cm.

990 zł

15-10-2015
Lustro neorokowe, Niemcy, II poł. XIX w.
Konstrukcja drewno sosnowe, plastyczne ornamenty wykonane z masy sztukatorskiej. Wysokość 110cm, szerokość 56 cm.

2 750 zł

15-10-2015
Lustro neorokoko, WMF, ok. 1900 r.
Lustro w stylu rokokowym, plater, sygn. "WMFM, I/O, NS", tafla fazowana. Württembergische Metallwarenfabrik, Geislingen, Niemcy. Wysokość 45 cm.

2 400 zł

09-09-2015
Lustro Biedermeier, ok. 1830 r.
Lustro mahoniowe, typu "psyche" - uchylne, z dwoma szufladami po bokach. Wysokość 112 cm, szer. 87 cm.

5 500 zł

15-10-2015
Lusterko, XX w.
Srebro pr. 830 puncowane.

Wymiary: 20x12,5 cm

1 450 zł

20-11-2023
Srebro puncowane pr. 925.

Wymiary: 32x12x1 cm

1 200 zł

17-08-2023
Lisy, Peter Herold, Royal Copenhagen, 1965 r.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wymiary: 11x13x10 cm

Peter Herold (1879-1920) duński rzeźbiarz współpracujący z manufakturą porcelany Royal Copenhagen.

1 800 zł

24-05-2024
Para świeczników, plater sygnowany, grawerowany
Wysokość 19 cm

950 zł

07-11-2022
Lichtarz Wiedeń, ok. 1900 r.
Lichtarz, brąz srebrzony, polichromowany; Wiedeń, ok. 1900 r.
Świecznik na 1 świecę. Oryginalna polichromia w ilościach śladowych. Wysokość 33 cm.

1 900 zł

09-09-2015
Lampa, pocz. XX w.
Dekoracyjna, metalowa lampa z bogato rozrzeźbioną kompozycją figuralną w postawie, klosz szklany w formie kwiatu.

Wysokość: 54 cm

1 900 zł

26-01-2024
Lampa, ok. 1920 r.
Lampa w stylu art deco z pełnowymiarową rzeźbą przedstawiającą Pierrota grającego na mandolinie; brąz patynowany, szkło matowe.

Wysokość: 48 cm

1 800 zł

23-03-2023
Lampa, Holandia, Delft, XIX w.
Zelektryfikowana lampa; fajans ręcznie malowany.

Wysokość: 55 cm

4 900 zł

03-01-2020
Lampa, Chiny, ok. 1900 r.
Cios słonia, ręcznie rzeźbiony, na podstawie drewnianej. Przerobiony w okresie międzwojennym na lampkę.

Wysokość 40 cm.

5 500 zł

27-02-2018
Lampa podłogowa ze stolikiem, pocz. XX w.
Zelektryfikowana, mosiężna, złocona lampa podłogowa z regulowaną wysokością, na podstawie zamontowany jest marmurowy okrągły blat, który jest idealnym miejscem na odstawienie filiżanki lub książki. Klosz wykonany ze szkła.

4 400 zł

23-11-2023
Lampa naftowa, ok. 1900 r.
Lampa naftowa: majolika, szkło, mosiądz.

Wysokość 51 cm

1 900 zł

10-05-2024
Lampa naftowa, Niemcy, ok. 1910 r.
Lampa naftowa w stylu secesyjnym. Majolika, mosiądz, szkło mleczne. Wysokość 55 cm.

2 450 zł

25-09-2015
Lampa naftowa, Miśnia, ok. 1890 r.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana pod podstawą, klosz szklany, brenner sygn. “Apollo”.

Wysokość: 77 cm

5 800 zł

23-05-2023
Lampa naftowa, majoikowa, Niemcy, ok. 1920 r.
Lampa majolikowa. Wysokość 52 cm.

1 700 zł

16-09-2015
Lampa gabinetowa, Rosenthal, lata 20. XX w.
Porcelanowa lampa na jedną żarówkę, klosz szklany, ręcznie malowany. Podstawa sygnowana.

Wysokość: 34,5 cm

1 900 zł

25-04-2024
Lampa gabinetowa, pocz. XX w.
Ręcznie malowana zelektryfikowana szklana lampa.

Wysokość: 52 cm

1 990 zł

27-02-2019
Lampa gabinetowa, Niemcy, ok. 1900 r.
Lampa naftowa, majolikowa, zelektryfikowana. Wysokość 50 cm.

1 770 zł

25-09-2015
Lampa gabinetowa, Holandia, pocz. XX w.
Secesyjna zelektryfikowana lampa naftowa; majolika, metal brązowiony, klosz szklany

Wysokość: 60 cm

1 600 zł

26-01-2024
Lampa gabinetowa, Francja, ok. 1930 r.
Lampa elektryczna, porcelanowa. Wysokość 55 cm.

1 950 zł

25-09-2015
liczba obiektów: 1283