CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1283)
Misa, Niemcy, Brema, M.H. Wilkens & Söhne, 1901 r.
Srebro pr. 800, złocone wewnątrz, puncowane.

Wysokość: 6 cm

Średnica: 20,5 cm

Waga: 368 g

2 950 zł

19-03-2024
Misa, Austria, po 1922 r.
Misa srebrna, złocona wewnątrz z wkładem szklanym; srebro pr. 800, sygnowana.

Wysokość: 11 cm

Średnica 23 cm

2 800 zł

24-04-2019
Mirosław Lekasa 'Chwile 4'
Technika mieszana sygn. na rewersie: "MIROSŁAW LEKASA". Wymiary w ramie: 43x55 cm (30x41 cm).

Praca wystawiana: BWA Łódź 1987 r.

Mirosław Lekasa - ur. 1949, polski grafik i ilustrator. Studia w ASP w Warszawie, w w pracowni Henryka Tomaszewskiego.

650 zł

17-02-2019
Mirosław Lekasa 'Chwile 3'

650 zł

17-02-2019
Mirosław Lekasa 'Chwile 2'

650 zł

17-02-2019
Mirosław Lekasa 'Chwile 1"

650 zł

17-02-2019
Miniatura, XVIII w.
Ręcznie malowana miniatura.

Wymiary w oprawie: 15,5x14,5 cm (4,5x4 cm)

1 500 zł

10-01-2024
Miniatura, XIX w.
Ręcznie malowana miniatura.

Wymiary w oprawie: 5,7x4 cm

950 zł

09-01-2024
Miniatura, XIX w.
Ręcznie malowana miniatura.

Wymiary w oprawie: 6x4 cm

1 200 zł

10-01-2024
Miniatura, ok. 1810 r.
Gwasz na papierze.

Wymiary w ramie: 15,5x13,5 cm (ok. 6,5x6 cm)

3 300 zł

08-03-2024
Miniatura zegara podłogowego, Wiedeń, ok. 1900 r.
Zegar secesyjny w oprawie orzechowej, z elementami mosiężnymi. Wysokość 26 cm.

1 100 zł

13-10-2015
Mieczysław Korwin Piotrowski „Dzik”
Olej na płótnie, sygnowany l. d. „M. K. Piotrowski”

Wymiary w ramie: 38x48 cm (32x42 cm)

6 500 zł

31-01-2019
Michel Victor Acier “Pasterka”, Miśnia, XIX w.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana znakiem Królewskiej Manufaktury Porcelany w Miśni, nr modelu F73.

Wysokość: 18 cm

4 900 zł

11-05-2023
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana znakiem Królewskiej Manufaktury Porcelany w Miśni, nr modelu C28.

Wysokość: 12,5 cm

3 900 zł

23-09-2023
May Austin Claus "Popołudniowa lektura", 1909 r.
Olej na płótnie, sygnowany i datowany ld.: "M.A.Claus 09"

Wymiary w ramie: 59x45 cm (36x51 cm)

2 400 zł

18-06-2024
Max Daniel Hermann Fritz "Lis", Rosenthal, 1957 r.
Figurka sygnowana Rosenthal oraz "M.H. Fritz".
Wysokość 12 cm, szerokość 25 cm.

1 500 zł

01-10-2015
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wymiary: 29x39x14 cm

3 300 zł

10-08-2023

Wysokość: 30 cm

2 500 zł

02-03-2023

Wysokość: 26,5 cm

2 500 zł

11-08-2023

Wymiary: 13x18x6 cm

1 900 zł

21-11-2023

Wysokość: 18 cm

2 900 zł

29-09-2023
Maselnica, Polska, lata 30. XX w.
Maselnica, szkło bezbarwne, szlifowane

Średnica 16 cm, wys. 12 cm

250 zł

29-06-2023
Malarz polski “Pejzaż tatrzański”
Olej na kartonie.

Wymiary w ramie: 46x61 cm (34x49 cm)

2 900 zł

04-03-2024
Malarz polski “Nokturn”
Olej na dykcie.

Wymiary w ramie: 24,5x32 cm (12x20 cm)

1 900 zł

15-03-2024
Malarz polski “Mimozy”
Olej na kartonie, sygnowany słabo czytelnie p.d. “Julian…..”

Wymiary w ramie: 91x71 cm (71x50 cm)

3 600 zł

12-05-2023
liczba obiektów: 1283