ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
601 379 535
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (456)
CHOJNOWSKI Cezary
Czesław CHOJNOWSKI ,Kulomiot z brązu
Brąz odlewany, cyzelowany, patynowany; wys. całk. 23 cm, podstawa, cokół; 8xx6x4,5 cm. Na podstawie stempel: C. Chojnowski. Polska, Odlewnia Metali Półszlachetnych, Robót Maszynowych, Galanteryjnych i Figur, Czesław CHOJNOWSKI (czynna do 1953), 1 poł. XX

1 500 zł

18-10-2024
JABŁOŃSKI Czesław
Kwiaty w wazonie
olej, płótno, wym. 28x39 cm; sygn. p.d., Cz.Jabłoński

1 300 zł

23-03-2018
WĄSOWICZ Dariusz (1910 Warszawa - 1973)
Warszawa Łazienki - Pałac na Wodzie
akwarela, papier passe-partout; 34 x 24 cm.(49x39cm.) sygn. p. d.: D. WĄSOWICZ.

950 zł

15-12-2018
FIJAŁKOWSKA Elżbieta Zofia (ur. 1913)
Harnasie , 1952
drzeworyt na papierze, szkło , wymiary: 24 cm x 17 cm (w świetle passe-partout), sygnowany ołówkiem p. d.: Zofia E. Fijałkowska, oraz datowany l.d. 1952

450 zł

13-06-2017
GEPPERT Eugeniusz (1890 Lwów - 1979 Wrocław)
akwarela, wym.. 43 x 78,5 cm w świetle passe-partout, z ramą 64x96 cm. sygnowana i datowana p.d. "Eugeniusz Geppert 1946"

8 500 zł

20-12-2023
CMOCH Franciszek (czynny 1906-1939)
Srebro pr. 3 waga 75 g. wys. 5 cm. 8,3x6,7 cm. cechowana; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka W (cecha probierni warszawskiej z lat 1932-1963) oraz złotnik F.C. Warszawa, Fran

1 100 zł

16-05-2024
SUNDERLAND Franciszek (1. poł. XX w.)
Stare miasto w Warszawie
Starówka Warszawska Akwarela/ołówek na papierze, sygn. ld. "Franci Sunderland 1927".Wymiary: 34x30 cm w świetle passe-partout

750 zł

27-10-2016
GORNIK Friedrich (1877-1943)
Dziewczyna z chartem , 1919 , 1919
brąz patynowany, wys. 26 cm; podstawa;. 30x16 cm; sygn. na podstawie: F. Gornik / 1919 stempel odlewni w prostokącie litery AT5.

5 000 zł

26-11-2021
DESPUT Gerard (ur. 1934)
Pejzaż ze snopkami , 1987
Akwarela, papier;wymiary 29 x 39 cm w świetle passe-partout.(z ramą 43x54 cm.) Sygnowany l.d.: G.DESPUT 87

850 zł

25-10-2019
WOŁOWSKA Halina (Alina)
Alina Wołowska (1923 Lwów - 1998 Grecja), Forma... , 1974
Forma dekoracyjna, 1974 . szkło sodowe, barwione w masie, wys. 8 cm 29 x 29 cm. sygnowany na spodzie: 'aWołowska | 65 /74'

2 000 zł

24-05-2024
ORTHWEIN Hanna (1916 Warszawa - 1968 Warszawa)
porcelana malowana, wys.11 cm, na spodzie oznaczenie wytwórni; zielony stempel z literą "Ć" w trójkącie Ćmielów Made In Poland. Autor. Hanna ORTHWEIN (1916-1968) Zakłady Porcelany Stołowej "Ćmielów" w Ćmielowie, Polska, lata 50-60 te. XX w.

1 400 zł

02-04-2024
PAPEE-BOŻYK Helena (1915 - 2010)
BOŻYK Papee Helena Portret kobiety
olej, płótno; wm. 47x63cm., (w ramach 56x72cm); sygn. p. d.: HPB

2 000 zł

03-10-2017
SCHIEVELKAMP Helmuth (1849 - 1890)
Akt kobiecy z motylkiem mosiądz, kamienna podstawa; wys. całkowita z kamienną podstawą: 21 cm; śr. 29,5cm. sygn. na podstawie : H. SCHIEVELKAMP.

1 500 zł

17-06-2024
SZADKOWSKI Henryk (ur. 1937)
PÓŁAKT KOBIECY
Pastel, papier; w owalnej ramie, wym;58x48 cm Sygnowany p.d.: H. Szadkowski

3 100 zł

05-08-2016
FRITZ Hermann Daniel Max (1873 Neuhaus (Turyngia) - 1948 Drezno)
Porcelana, malatury naszkliwne; wym.16x23x15 cm. Sygnowany: wyryte w masie M.H.FRITZ | naszkliwnie: Hutschenreuther Selb zielony znak w owalu lew, pod którym litery: L.H.S. /GERMANY/Kunstableilung oraz 6. Fabryka Lorenz Hutschenreuther Kunstableilung lat

900 zł

28-01-2022
CHLEBNIKOW Iwan Pietrowicz (1855 - 1888)
srebro pr. 84, waga: 24 g, próba: 84,wym. 1,5 x 3 cm. na spodzie puncowanie: w owalu Δ, głowa kobiety w kokoszniku, 84 oraz dwugłowy orzeł i Chlebnikow Moskwa, firma Chlebnikow (czynna w Moskwie 1871-1918) lata 1908-1926

850 zł

18-12-2019
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
PEJZAŻ ZIMOWY
Piękna zima w lesie , olej, płótno; wym. 98x65 cm. z ramą 115x82 cm. Sygnowany l.d.: J. Grubiński

6 500 zł

06-11-2020
WAŁACH Jan (1884-1979)
Grający na dudach
drzeworyt, papier; 23x35 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Jan Wałach (ołówkiem)

500 zł

28-06-2017
PAWŁOWSKI Jerzy (1909 - 1991)
Widok na Katedrę w Gnieźnie
akwarela, papier wym.28x41cm.(z ramą 53x67 cm.), sygnowany l.d. "J.Pawłowski Gniezno"

1 400 zł

08-04-2022
PAWŁOWSKI Jerzy (1909 - 1991)
Pejzaż zimowy Poronin
Gwasz, akwarela, tektura 28x14 cm. sygnowany l.d. "J.Pawłowski Poronin

1 000 zł

14-07-2021
PAWŁOWSKI Jerzy (1909 - 1991)
Pejzaż J.Pawłowski Św.Krzyż
akwarela w passe-partout, wym.13 x 20 cm.(z ramą 34x24), sygnowany l.d. "J.Pawłowski Św.Krzyż"

670 zł

13-09-2021
POTRZEBOWSKI Jerzy (1921-1974)
Pejzaż górski Łomnica , 1948
olej na tekturze , wym. 32x38cm.(41x46); sygn. p. d.: Łomnica Jerzy Potrzebowski 1948

1 800 zł

31-05-2017
FRAGET Józef (1797-1867)
plater, wys.21 cm. śr.10,5 cm. Puncowanie; w owalu FRAGET W WARSZAWIE; w prostokącie GALW, w rąbie N, 908, Lichtarze Warszawa Fraget, lata 1860-1896 r.

1 200 zł

11-06-2021
FRAGET Józef (1797-1867)
Kubek platerowy Warszawa Fraget lata 1890-1896 r.
plater, wys.6,5 cm. śr.7 cm. Puncowanie; w owalu FRAGET W WARSZAWIE; w owalu skrzyżowane młotki; w prostokącie GALW, w rąbie N, orzeł dwugłowy, plater. Warszawa Fraget przed 1896 r.

450 zł

10-05-2021
GĄDEK Józef (dwudziestolecie międzywojenne)
Ułan z końmi
Ułan z końmi akwarela, gwasz wym. 37x22 cm.(49x34) sygn. p.d. JGądek

990 zł

01-02-2017
liczba obiektów: 456