ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
601 379 535
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (456)
Chochelka srebrna Galicja Tarnów 1845 r.
srebro 13 łutowe, waga 67g. dł. 20,5 cm. czerpak 5,2 cm. cechowana ; data 1845 przedzielona owalną tarczą i znak krzyża z cyfrą 13, nad którą jest D7 (punca z lat 1807-1866) oraz w prostokącie LORBER. Łyżka czerpakowa Galicja Tarnów 1845 r.

600 zł

09-10-2017
Chiurazzi Napoli XIX w.,.
Chiurazzi Napoli XIX w., brąz patynowany, wys.35,5 cm, średnica cokołu 14 cm. sygnowany na podstawie Chiurazzi Napoli Włoski rzeźbiarz, z 2 poł. XIX w.

3 500 zł

02-12-2019
Błogosławiony Ojciec Maksymilian Kolbe, 1978
rysunek tuszem, papier, wym.20 x 35 cm; sygn. l.d.: MKościelnik na odwrocie Zaświadczenie; Dyrekcja Naczelna Sztuk Plastycznych zaświadcza że obraz przedstawiający Błogosławionego Ojca Maksymiliana Kolbe jest dziełem artysty Mieczysława Kościelniaka

850 zł

26-09-2016
Broszka srebrna ślimaczek ORNO Julia Szefer lata 80 te. XX., srebro próby 800 ; waga 31 g. wym. 47x69 mm. cech. w prostokącie W, głowa kobiety w chuście i cyfra 800 cecha probierni warszawskiej; oraz znak firmowy ORNO. Metka oryginalna. Biżuteria Orno.

1 900 zł

11-09-2022
srebro próby 925 ; waga 6 g., dł.5,5 cm., cechowana; w prostokącie W, głowa kobiety w chuście i cyfra 925 cecha probierni warszawskiej; oraz znak firmowy ORNO. Biżuteria Orno Warszawa, Spółdzielnia Pracy Rękodzieła Artystycznego ORNO (czynna 1949-1986)

1 100 zł

15-10-2021
Brosza srebro próby 3 ; waga 11,5 g. śr. cm., wym. 49x28 mm. Bursztyn śr.12 mm. cechowana; w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 3 cecha probierni warszawskiej; oraz znak firmowy ORNO. Warszawa, Spółdzielnia Pracy ORNO lata 1963-1986

1 100 zł

26-10-2022
Broszka srebrna pozłacana z kwiatowymi motywami.
srebro próby sterling (925-950) pozłacana złotem pr. 12k, waga 17g.wym.8x4,5 cm. sygn. RALEIGH. Sterling I/20 12K GF wyprodukowana w latach 40. XX wieku.

500 zł

06-08-2021
srebro próby 925 ; waga 9,6 g., dł. 8 cm. cechowana; w prostokącie W, głowa kobiety w chuście i cyfra 925 cecha probierni warszawskiej; oraz znak firmowy ORNO. Biżuteria Orno

700 zł

23-12-2021
Broszka srebrna ORNO Warszawa lata 80 te XX w.
srebro próby 925 ; waga 18,2 g., dł.6 cm. cechowana; w prostokącie W, głowa kobiety w chuście i cyfra 925 cecha probierni warszawskiej; oraz znak firmowy ORNO. Biżuteria Orno Warszawa, Spółdzielnia Pracy Rękodzieła Artystycznego ORNO (czynna 1949-1986) l

850 zł

03-11-2021
srebro próby 3, waga 13,4 g. kamień jubilerski, wymiary 54x26 mm.; w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 3 cecha probierni warszawskiej; oraz znak firmowy DK Danuta Kobielska cecha probierni warszawskiej.

1 650 zł

16-09-2022
Bransoletka złota z brylantami XX w.,
Bransoletka sztywna złoto pr. 3 (14K), brylanty 14 szt. po 0,03 ct.p1-p2/K-L ok. 0.42 ct. waga 18 g.

5 800 zł

02-02-2022
srebro próby 800 ; waga 62 g., wym. wew.60x53 mm. malachit 40x30 mm. cechowana; w prostokącie W, głowa kobiety w chuście i cyfra 800 cecha probierni warszawskiej; oraz znak firmowy ORNO. Biżuteria Orno Warszawa, Spółdzielnia Pracy Rękodzieła Artystycznego

3 000 zł

30-12-2023
bursztyn, srebro próby 3 ; waga 8 g. dł. 17,5cm., cechowana; w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 3 cecha probierni warszawskiej; oraz złotnik MK. Warszawa lata 1963-1986

350 zł

27-01-2021
srebro próby 3 ; waga 88,6 g. szerokości 64 mm. wym. bursztynu 60x32 mm., wym. wew. 63x51mm. cechowany; w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 3 cecha probierni warszawskiej; oraz znak firmowy ORNO

5 000 zł

15-04-2024
Bransoletka srebrna lata 80- te. XX w.
srebro próby 925 ; waga 90g. wym; 21,5x3cm. cechowana; w prostokącie Ł, głowa kobiety w chuście i cyfra 925 oraz w owalu AH. Łódź po 1986 r..

950 zł

30-03-2017
Bola do ponczu ze szklankami, szkło przeźroczyste, blado-zielonkawe, farby emaliowe, złocenia; wys. wazy 23,3 cm, średnica wylewu 19,5 cm, brzuśca - ca 25 cm; wys. szklaneczek 9,5 cm, średnica 6,8 cm. Niemcy? Austro-Węgry? k. XIX w

2 300 zł

08-06-2017
A.BUŁHAKOWSKI Pejzaż zimowy 1936 , 1936
Zima Olej, karton; wymiary 41x31 cm. (z ramą57x46 cm.) Sygnowany p.d. : A.Bułhakowski 1936

2 600 zł

29-10-2019
MIĘDZYBŁOCKI Adam (1883-1956)
ŚWIERKI W ZIMOWEJ SZACIE
Pejzaż zimowy, olej na płótnie naklejony na tekturę, wym; 38 x 35 cm, z ramą 42x45cm. sygnowany p.d. A.Międzybłocki 2600 zł.

2 600 zł

11-04-2020
STURM Alexander (ur. 1851, Wiedeń)
Srebro, próba 4(800), waga 248 g, dł.19 cm. wys. 10 cm. szer. 16x8,5 cm. Puncowanie: 800, czterolistna koniczyna, tukan z literą W i cyfrą 4. Austria, Wiedeń, Alexander Sturm, po 1922 r.

2 100 zł

11-06-2024
BALCERZAK Alojzy (1930 - 2021)
Krajobraz
olej na płótnie wym. 18 x 20 cm.( 30x33 cm.) sygnowany l.d. ABalcerzak

1 200 zł

06-08-2018
CZARTORYSKA Anna (1887-1980)
Pejzaż nocny
Olej, tektura; 49 x 58 cm Sygnowany p.d.: Anna Czartoryska
CZARTORYSKA Anna Malarka. Kształciła się w Akademii Sztuk Pięknych w Wiedniu (1906-12). Dyplom uzyskała w roku 1912.

1 200 zł

20-07-2016
TRZESZCZKOWSKI Antoni (1902-1977)
Wesele Krakowskie
ołówek/papier, wym.; 21x14 cm w świetle passe – part out (33x26cm.) sygnowany p. d.: Trzeszczkowski

600 zł

16-01-2018
UNIECHOWSKI Antoni (1903-1976)
Dyskusja mnichów tusz
MNISI. tusz, papier, wymiary 26x19 cm. z ramą 42x36 cm w świetle passe-partout, sygn. monogramem wiązanym i datą pd.: 19AU49

1 200 zł

20-12-2019
WERNER August Teodor (1836 Warszawa - 1902 Warszawa)
Chochla srebrna Warszawa, Teodor Werner 1874 r.
łyżka wazowa Srebro złocone, próba 84, waga 236 g. dł.34 cm. czarka 10x8 cm. puncowanie: WERNERiSa/OC/1874/84/ dwugłowy orzeł;, Warszawa, Teodor Werner 1874 r.

1 900 zł

12-12-2023
LEDRU Auguste
brąz patynowany, 25x40,5x6 cm, sygn. l.: Ledru plakieta - płaskorzeźba secesyjna. Francuski rzeźbiarz Ledru August 1860 Paryż-1901

4 600 zł

14-05-2021
liczba obiektów: 456