Patera srebro pr. 12 łut, giloszowana. Długość 36 cm, waga 310 gram.
2 900 zł
11-09-2015
Patera na grissini, Włochy, przed 1933 r.
Patera na paluszki chlebowe, srebro pr. 800 puncowane.
Wymiary: 13,5x27,5x6,5 cm
Waga: 245 g
2 900 zł
19-10-2023
Patera Miśnia, pocz. XX w.
Talerz o średnicy 28 cm. Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.
750 zł
13-11-2015
Patera koszyk, Niemcy, k. XIX w.
Koszyk ażurowy, srebro pr. 800. Wymiary: wys.:20 cm, gł.: 10 cm, szer.: 16 cm.
2 500 zł
24-03-2017
Patera Józef Fraget, Warszawa, ok. 1850 r.
Plater na mosiądzu, częsciowo złocony, sygnowany znakiem firmowym.
Wysokość 16 cm, średnica 19 cm
1 500 zł
07-11-2022
Patera Fraget, Warszawa, XIX w.
Patera posrebrzana, sygn. Fraget; znak przed 1896 r. Oryginalne, optycznie prążkowane szkło.
1 650 zł
09-09-2015
Patera Biedermeier, Niemcy, ok. 1830 r.
Patera w stylu Biedermeier. Szkło kryształowe bezbarwne i mleczne. Wysokość 28 cm, średnica 25 cm.
1 390 zł
12-10-2015
Patera ażurowa, Bracia Henneberg, ok. 1870 r.
Patera owalna, ażurowa, z dwoma uchwytami, na czterech ozdobnych nóżkach.
Plater, sygnowany "B.Henneberg", sygnatura po 1870 r.
Szerokość 30 cm.
950 zł
26-02-2018
Para wazonów, Śląsk, XIX w.
Wazony ręcznie malowane, sygnowane. Wysokość 55 cm.
4 900 zł
05-10-2015
Para solniczek, Włochy, 1944-1968
Para srebrnych solniczek pr. 800 ze szklanymi wkładami. W zestawie dwie dobierane łyżeczki, srebro puncowane (Anglia 1897 r.)
Wysokość: 3 cm
Średnica: 6 cm
Długość łyżeczki: 6,5 cm
Waga: 112 g
1 200 zł
15-11-2023
Para solniczek, Mainz, Niemcy, ok. 1850 r.
Para solniczek; szkło barwione, srebro puncowane pr. 13.
Wymiary: 5x7x4 cm
950 zł
23-09-2019
Para miniatur, poł. XIX w.
Ręcznie malowane miniatury na papierze.
Wymiary w ramce (każda): 7,5x6 cm
2 200 zł
14-02-2024
Para Lichtarzy, Szmul Szkarłat, Warszawa, 1869 r.
Lichtarze neobarokowe, srebro pr. 84., punca imienna złotnika "S.SZKARŁAT", czynny w Warszawie przed 1851 do ok. 1900. Probierz "I.C." - Józef Sosnowski, działał w latach 1869-1896. Waga 770 gram, wysokość 29 cm.
Szmul Szkarłat, czynny w Warszawie przed
6 900 zł
09-09-2015
Para lichtarzy, Polska, lata 1920-1931
Srebro pr. 3, monogram złotnika: “SL”.
Wysokość: 33 cm
Wymiary podstawy: 12x12 cm
Waga: 438 g
4 400 zł
17-08-2023
Plater sygnowany.
Wysokość: 23 cm
900 zł
24-07-2024
Para lichtarzy, Europa Zachodnia, I poł. XIX w.
Para świeczników srebrnych, neoklasycystycznych. Srebro pr. 12 łut, inicjały złotnika "AM", waga 827 gr., wysokość: 24 cm.
5 500 zł
14-06-2016
Para lichtarzy WMF, k. XIX w.
Ładna, oszczędna w dekoracji para świeczników firmy WMF. Plater na mosiądzu, zalany oryginalnie od wewnątrz cyną, sygnowany pod podstawą "WMFm". Srebrzenie oryginalne, w idealnym stanie. Wysokość 30 cm.
1 500 zł
18-02-2016
Para lichtarzy Rokoko, XIX w.
Para świeczników, brąz złocony. Wysokość 11 cm.
1 500 zł
30-10-2015
Para lichtarzy neobarokowych, XX w.
Para lichtarzy, odlew z brązu.
Wysokość 67 cm, podstawa średnica 30 cm
5 900 zł
18-05-2023
Para lamp secesyjnych, ok. 1900 r.
Dwie zelektryfikowane lampy; szkło ręcznie malowane, mosiądz.
Wysokość: 64 cm
Wymiary podstawy: 16x16 cm
2 900 zł
10-05-2024
Para lamp naftowych, Niemcy, ok. 1900 r.
Para lamp kolumnowych, w stylu secesyjnym. Podstawa kompozycja metali złocona, alabaster; zbiorniki szkło trawione; brenery podwójne; zelektryfikowane. Wysokość 78 cm.
REZERWACJA
2 500 zł
25-09-2015
Para kinkietów, Europa Zachodnia, k. XIX w.
Para zelektryfikowanych kinkietów w stylu Ludwika XV.
Porcelana ręcznie malowana, brąz złocony.
Wymiary: ok. 50x40x20 cm
9 900 zł
26-01-2024
Para kieliszków do koniaku, Bohemia, XX w.
Para kieliszków do koniaku; szkło kryształowe, cięte, barwione, złocone.