Praca pochodzi z Galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej.
Praca posiada sygnaturę artysty, wyceniona jest w oprawie we włoskie ramy i passe-partout.
Technika własna, format w oprawie: ok. 38 x 38 cm.
900 zł
23-11-2017
LUBASZKA Tomasz (ur. 1961, Lubliniec)
Różowa zima
, 2017
900 zł
22-11-2017
Ostra forma w błękitach II
, 2017
900 zł
23-11-2017
MISTAK Tomasz (ur. 1978, Sanok)
Spontaniczne załamanie symetrii III
, 2016
Obraz sygnowany przez artystę.
Obraz pochodzi z Galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej.
3 900 zł
26-09-2017
Splątanie kwantowe IX
, 2016
3 900 zł
26-09-2017
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Oczekiwanie
wymiary obrazu ( bez ram) 45,5 x 30,5 cm
27 000 zł
06-05-2019
MARSZAŁEK Waldemar Jerzy (ur. 1960, Dobrzyca)
Postać z wiatrakiem
, 2009
Obraz opatrzony jest sygnaturą artysty.
20-10-2017
SZAMBORSKI Wiesław (ur. 1941)
Tulipany
, 1998
olej na płótnie, 80 x 65 cm, 1998 rok
8 500 zł
14-04-2020
SZAMBORSKI Wiesław (ur. 1941)
Jesienna róża
, 1999
olej na płótnie, 50 x 60 cm, 1999 rok
5 900 zł
14-04-2020
MARTTA WĘG (Marta Węgrzynowska) (ur. 1978r.)
Zimowa tęsknota
, 2017
Obraz opatrzony sygnaturą autorki.
6 900 zł
02-10-2017
Spotkanie w okolicach Yangshuo
, 2017
6 200 zł
02-10-2017
KARCZMARZYK Włodzimierz (ur. 1930)
Metz (Francja) Katedra - Fasada boczna
, 1999
Praca wyceniona w oprawie we włoskie ramy i passe-partout oraz opatrzona sygnaturą autora.
2 700 zł
02-10-2017
Bruksela - Grande Place, kamienice cechowe
, 1973