CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1284)
Paterka Myra, WMF, Niemcy, lata 30-te XX w.
Paterka dekoracyjna: profilowana czasza, niska podstawa; szkło bursztynowe, iryzujące (odcień niebiesko-złoty). Wysokość: 5,5 cm, średnica: 15 cm.

850 zł

02-03-2017
Patera-kosz Art Deco, Praga, ok. 1920 r.
Patera, szkło kryształowe w oprawie srebrnej pr.3. Wysokość 26 cm, średnica 21 cm.

2 200 zł

11-09-2015
Patera, XIX w.
Patera srebrna pr. 12.

Waga: 865 g

Wysokość: 17 cm

Średnica: 32 cm

8 650 zł

19-10-2023
Patera, XIX w.
Patera bogato zdobiona motywami roślinnymi i animalistycznymi; srebro pr. 12.

Wymiary: 7,5x40x20,5 cm

Waga: 579 g

4 900 zł

19-10-2023
Patera dwudzielna z uchwytem, majolika sygnowana.

Wysokość: 20 cm, szerokość: 28 cm.

1 600 zł

17-07-2018
Patera, Wilhelm Süs, Karlsruhe, ok. 1910 r.
Patera dwudzielna z pełnowymiarową rzeźbą, majolika sygnowana.

Wymiary:26x38x19 cm

3 300 zł

01-12-2023
Patera, Wiedeń, 1866 r.
Patera; szkło, srebro.

Średnica: 24 cm

1 850 zł

12-08-2019
Patera, Potschappel, Drezno, pocz. XX w.
Patera porcelanowa, ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.

Wymiary: 7,5x41x31 cm

1 900 zł

23-04-2024
Patera, Polska, k. XIX w.
Platerowana patera, wsparta na czterodzielnej stopie z wolutami i trzonie zdobionym liśćmi, z misą kolistą, obrzeżoną dekoracją z motywem liści i winogron.

Wysokość: 20 cm

Średnica: 21 cm

1 300 zł

26-07-2024
Patera, pocz. XX w.
Patera ażurowa. Srebro pr. 800.

Wymiary: 15x21 cm

1 490 zł

04-04-2019
Patera, Miśnia, XX w.
Porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.

Wysokość: 4 cm

Średnica: 17,5 cm

510 zł

18-08-2023
Patera, Miśnia, pocz. XX w.
Patera porcelanowa ręcznie malowana, sygnowana. Średnica: 27 cm.

1 200 zł

01-02-2017
Patera, Miśnia, ok. 1880 r.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wysokość: 20 cm

Średnica: 20 cm

1 350 zł

20-06-2024
Patera, KPM, Berlin, lata 50-70 XIX w.
Porcelana ręcznie malowana, farby naszkliwne, złocenia; sygnowana znakiem wytwórni Królewskiej Manufaktury Porcelany w Berlinie. Wymiary: 29x21 cm.

650 zł

12-08-2016
Patera, k. XIX w.
Szkło barwione, iryzowane z faliście ułożonymi brzegami; podstawa z mosiądzu. Wysokość: 32, średnica: 29 cm.

1 350 zł

13-03-2017
Patera, Henry John Lias & Son, Londyn, 1865 r.
Patera; palisander, srebro puncowane.

Waga: 299 gr

Wymiary: 7x18x14 cm

1 950 zł

13-12-2019
Patera, Europa Zachodnia, XIX w.
Srebrna patera z bogatą repusowaną dekoracją w formie motywów floralnych i ornitologicznych, wsparta na trzech kulistych nóżkach.
Średnica: 19 cm, wysokość: 4,5 cm, waga: 241 g

2 500 zł

15-09-2023
Patera, Europa Zachodnia, ok. 1900 r.
Patera posrebrzana, oryginalne, optycznie prążkowane szkło, barwione w masie. Wymiary: 20x22 cm.

890 zł

14-02-2017
Patera, Ernst August Leuteritz, Miśnia, XIX w.
Bogato dekorowana patera z rozbudowaną sceną figuralną w podstawie; porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.

Wysokość: 43 cm

Średnica: 27,5 cm

18 000 zł

21-08-2023
Patera, Eduard Friedmann, Wiedeń, k. XIX w.
Patera srebrna, pr. 800. z dwoma uchwytami, z wkładem szklanym, szlifowanym. Waga: 659 g. Wymiary: 13x28x23 cm.

6 900 zł

20-07-2017
Patera ażurowa, srebro pr. 800. Średnica 26 cm, wysokość 8 cm, waga 414 gram.

2 500 zł

29-06-2016
Porcelanowa ręcznie malowana patera w oprawie z mosiądzu złoconego.

Wymiary: 10x20x30 cm

2 900 zł

19-10-2018
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana znakiem manufaktury z lat 1900-1918. Wysokość 38 cm, szerokość 30 cm.

3 990 zł

09-11-2015
Patera secesyjna, ok. 1900 r.
Patera-żardniera w formie dwóch nimf wodnych. Majolika ręcznie malowana. Szerokość 41 cm.

1 400 zł

29-09-2015
Patera neorokokowa, Parowa, ok. 1890 r.
Paterka porcelanowa w formie ażurowego liścia, w stylu rokokowym. Sygnowana kobaltem pod glazurą. Schlesische Porzellanfabrik Louis Lövinsohn (1885 - 1891), Śląsk, Parowa.

990 zł

30-09-2015
liczba obiektów: 1284