brąz patynowany
80 x 32 x 32 cm
sygnowany na odwrocie: "KBadyna '20".
28 000 zł
05-01-2023
LARISCH Karol (1902-1935)
"Dwóch mężczyzn nad książką"
olej na desce
26 x 21,5 cm
niesygnowany.
Na odwrocie fragment nalepki z Instytutu Propagandy Sztuki z nazwiskiem autora i tytułem pracy: "Karol Larisch | Dwoje mężczyzn nad książką" oraz numer: "Nr 100".
18 500 zł
12-02-2022
MUSZKIET Karol (1904 - 1993)
"W objęciach"
akwarela na papierze, 29,5 x 24 cm, sygnowany ołówkiem w prawym, dolnym rogu: "KMuszkiet".
1 800 zł
01-03-2019
MUSZKIET Karol (1904 - 1993)
"Macierzyństwo"
drewno częściowo oklejone płótnem, polichromowane, wysokość: 59,5 cm, wymiary podstawy: 17 x 17 cm, sygnowana z tyłu u dołu monogramem: "KM".
12 500 zł
20-12-2018
MUSZKIET Karol (1904 - 1993)
"Macierzyństwo"
tusz na papierze, 59 x 41 cm, sygnowany ołówkiem w prawym, dolnym rogu: "KMuszkiet".
2 400 zł
01-03-2019
PIĄTKIEWICZ Karol (1899-?)
"Spotkanie w tatrzańskiej dolinie"
olej na tekturze
35 x 50 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "K. Piątkiewicz".
2 800 zł
14-03-2023
PIĄTKIEWICZ Karol (1899-?)
"Jesień"
olej na płótnie
46,5 x 46,5 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "K. Piątkiewicz".
3 800 zł
13-03-2023
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
"Pejzaż ze stogami"
olej na płótnie, 56 x 47 cm, sygnowany w prawym dolnym, rogu: "Kasper Pochwalski".
3 800 zł
21-03-2018
LASOCKI Kazimierz (1871-1952)
"U wodopoju"
, 1933
olej na płótnie
60 x 80 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "K. Lasocki 1933".
19 000 zł
29-05-2020
LASOCKI Kazimierz (1871-1952)
"U wodopoju"
olej na płótnie
54 x 79,5 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "K. Lasocki".
8 500 zł
17-10-2023
PODSADECKI Kazimierz (1904-1970)
"Pejzaż"
24,5 x 34,5 cm
sygnowany monogramem w prawym, dolnym rogu: "K.P.".
Na odwrocie szkic kompozycji pejzażowej w technice olejnej.
3 200 zł
04-01-2024
"Jesienne liście"
, 1969
olej na płótnie
26 x 48 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "PODSADECKI" oraz sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "PODSADECKI | 1969.X.".
4 900 zł
14-03-2023
"Jesienne kopce"
, 1963
olej na sklejce
21,5 x 17 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "PODSADECKI" oraz datowany w prawym, dolnym: "7 XI 63".
Na odwrocie autorski opis: "1963 | KAZ. PODSADECKI | "JESIENNE KOPCE" | 21,5 X 17 | OLEJNY | 7.11-1963 | (BIEŃCZYCE)".
1 800 zł
20-04-2022
"Drzewa w dolinie"
, 1953
olej na sklejce
33,5 x 64,5 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "K. PODSADECKI.953".
Na odwrocie autorski opis: "1953 | KAZ. PODSADECKI | "DRZEWA W DOLINIE" | TEMPERA OLEJNA | 64,5 X 33,5".
5 400 zł
18-07-2022
"Akt z lampą"
, 1962
olej na płycie
50 x 33 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "PODSADECKI" i datowany w prawym, dolnym rogu: "-1962.".
Na odwrocie autorski opis: "KAZ. PODSADECKI | Akt z lampą | KRAKÓW, 23.XI.1962 | DYKTA OLEJNY | 33 x 50".
4 900 zł
14-03-2023
SICHULSKI Kazimierz (1879 - 1942)
"Portret lwowiaka"
, 1941
technika mieszana (olej, gwasz, pastel) na tekturze
81 x 60 cm
sygnowana i datowana w prawym, górnym rogu: "Sichul | Lwów 941".
27 000 zł
02-03-2021
POCHWALSKI Kazimierz Teofil (1855 Kraków - 1940 Kraków)
"Dziewczynka w żółtej chuście"
, 1937
olej na płótnie
21,5 x 17 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "KazimPochwalski | 1937".
9 200 zł
13-10-2023
SRZEDNICKI Konrad (1894-1993)
"Prace na Wiśle"
, 1953
litografia barwna na papierze, 1953 rok, 300 x 420 mm (wymiar kompozycji), sygnowany i datowany ołówkiem poniżej kompozycji: "1953 r | Konrad Srzednicki".
1 000 zł
04-09-2015
WABERSICH Konrad Waldemar
"Widok Krakowa z Placu Szczepańskiego"
akwarela na podrysowaniu ołówkiem na papierze
58 x 103 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Wabersich".
4 800 zł
13-10-2023
LASZCZKA Konstanty (1865-1956)
"Portret Tadeusza Żuk-Skarszewskiego"
, 1928
brąz patynowany
33,5 x 24 cm
sygnowany, datowany i dedykowany u dołu: "K. Laszczka | T. Żuk Skarszewskiemu | 1928 w Maju".
4 800 zł
09-01-2024
MACKIEWICZ Konstanty (1894 -1985)
"W jesiennym lesie"
olej na płótnie
70 x 120 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "K. Mackiewicz" (sygnatura podwójna - widoczna przetarta sygnatura znajdująca się pod tą finalną).
6 800 zł
12-07-2024
"Leśna polana"
olej na płótnie
60 x 81 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "K. Mackiewicz".
6 200 zł
02-06-2022
MAŃKOWSKI Konstanty (1861-1897)
"Studia głów kobiecych"
tusz na papierze
14,5 x 9,5 cm
1 600 zł
16-02-2023
"Głowa konia"
ołówek na papierze
9,5 x 14,5 cm
1 400 zł
16-02-2023
PIOTROWSKI KORWIN Mieczysław (Kamieniec Podolski 1869 - Lwów 1930)
"Polski dworek"
olej na tekturze
52 x 72 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "M. K. Piotrowski".