Wymiary: 50 x 30 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: z przodu oraz na odwrociu
Certyfikat autentyczności
37 500 zł
20-04-2024
JAŚNIKOWSKI Jarosław (ur. 1976 r.)
Chronometr Lawowy
Technika: olej, płótno
Certyfikat autentyczności
37 500 zł
29-07-2024
'Uranoise'
Tytuł pracy: Uranoise
Wymiary pracy: 80x100cm, praca oprawiona
Technika: giclee, płótno
Sygnatura: oryginalny podpis autorski, numer 4/20
Certyfikat autentyczności
5 900 zł
31-12-2022
'Twierdza'
Tytuł: Twierdza
Wymiary: 27 x 20 cm, w oprawie 53 x 53 cm
Technika: inkografia
Sygnatura: oryginalny podpis autorski, numer 17/100
Certyfikat autentyczności
1 290 zł
06-01-2023
LAMBERT-RUCKI Jean (1888 Kraków - 1967)
Tytuł: Krucyfiks
Wymiary: 13 x 11,5 cm
Technika: brąz
Sygnatura: Lambert Rucki
Certyfikat autentyczności
3 400 zł
17-06-2024
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
Tytuł: Głowa konia arabskiego, 1942
Wymiary: 50 x 35 cm, plus oprawa
Technika: olej, tektura
Sygnatura: sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: „Jerzy Kossak | 1942” ( sygnatura oryginalna, autorska ). Na odwrocie autorskie pieczęcie: „Stwierdzam auten
12-02-2024
PANEK Jerzy (1918-2001)
Autoportret
Tusz, pędzel, papier kremowy 29,2 x 20,7 cm, plus oprawa
Certyfikat domu aukcyjnego
2 900 zł
30-01-2023
GĘSIORSKA-DUSZYŃSKA Joanna (ur. 1983, Wrocław)
Tytuł: Matka Boska Królowa Świata
Technika: beton, 23 karatowe złoto w płatkach, granit
Wymiary: 33 x 9 x 9 cm
Sygnatura: na spodzie
Certyfikat autentyczności
2 400 zł
12-06-2023
MISZTAL Joanna (ur. 1967)
Tytuł: Portret, 2014
Wymiary: 175 x 175 cm
Technika: olej, akryl, płótno
Sygnatura: z przodu
Certyfikat autentyczności
8 500 zł
29-09-2023
MISZTAL Joanna (ur. 1967)
'Snow White'
Tytuł: Snow White
Wymiary: 70 x 70 cm
Technika: olej, akryl, płótno
Sygnatura: na odwrociu, boki obrazu zamalowane
Certyfikat autentyczności
Możliwość zamówienia obrazu na podstawie zdjęcia
3 300 zł
18-01-2023
MISZTAL Joanna (ur. 1967)
'Bez tytułu'
Tytuł: Bez tytułu
Wymiary: 80×80 cm
Technika: olej, akryl, płótno
Sygnatura: J. Misztal
Certyfikat autentyczności
Możliwość zamówienia pracy na podstawie zdjęcia
5 200 zł
28-12-2022
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
Tytuł: Srebrna Ballerina (zdj. 1)
Wymiary: 120 x 120 cm
Technika: olej, szlagmetal, płótno
Sygnatura: Sarapata
Certyfikat autentyczności
40 900 zł
20-08-2023
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
Tytuł: Ballerina w czerwonej sukni
Wymiary: 30 x 21 cm, plus oprawa
Technika: pastel
Sygnatura: Sarapata
4 300 zł
26-08-2024
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
Tytuł: Akt Szary
Wymiary: 120 x 120 cm
Sygnatura: Sarapata
Certyfikat autentyczności
40 900 zł
26-08-2023
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
Tytuł: Akt siedzący
Wymiary: 120 x 120 cm
Sygnatura: Sarapata
Certyfikat autentyczności
37 500 zł
06-06-2024
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
Tytuł: Akt leżący
Wymiary: 120 x 120 cm
Rok: 2022
Sygnatura: Sarapata
Certyfikat autentyczności
35 900 zł
20-04-2024
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
Ecole de Paris na fotelu
Tytuł: Ecole de Paris na fotelu
Wymiary: 120 x 120 cm
Rok: 2022
Sygnatura: Sarapata
Certyfikat autentyczności
06-05-2023
MIKUŁA Jolanta
Tytuł pracy: 'Róża 1′ (zdj. 1)
Wymiary pracy: 80 x 80 cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
3 100 zł
28-05-2022
MIKUŁA Jolanta
'Srebrny sen fioletowej kapusty'
Tytuł pracy: 'Srebrny sen fioletowej kapusty’
Wymiary pracy: 80 x 80 cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
5 500 zł
13-01-2023
MIKUŁA Jolanta
'Niedziela'
Tytuł pracy: 'Niedziela’
Wymiary pracy: 80 x 110 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
5 000 zł
13-01-2023
MIKUŁA Jolanta
'Aromaty 2'
Tytuł pracy: 'Aromaty 2′
Wymiary pracy: 80 x 80 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
5 000 zł
13-01-2023
KOPERKIEWICZ Jonasz (ur. 1988)
Tytuł: Balan
Wymiary: 110 x 80 cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
2 000 zł
25-05-2023
HABRAT Julia (ur. 1997, Kraków)
'Bez tytułu'
Tytuł: Bez tytułu
Wymiary: 180 x 95 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
9 800 zł
26-03-2023
'Bez tytułu'
Tytuł: Bez tytułu
Wymiary: 130 x 85 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
4 900 zł
26-03-2023
KLIMCZEWSKA Justyna
Tytuł pracy: Interpretacja obrazu Watehouse’a
Wymiary pracy: 37x57cm, w oprawie 70x88cm
Technika: mozaika artystyczna
Sygnatura: na odwrociu