Tytuł: Dość
Wymiary: 50 x 70 cm, w oprawie 79 x 95 cm
Technika: olej, płyta
Sygnatura: z przodu oraz na odwrociu
Certyfikat autentyczności
17 900 zł
14-03-2023
OPAŁA Jacek (ur. 1970)
Tytuł: Złoty róg
Wymiary: 65 x 40 x 40 cm
Technika: ceramika, kamień
Sygn. z przodu
Certyfikat autentyczności
3 300 zł
14-08-2024
OPAŁA Jacek (ur. 1970)
Tytuł pracy: Usta
Wymiary pracy: 40 x 40 cm
Technika: ceramika szkliwiona, szlagmetal
Certyfikat autentyczności
9 900 zł
17-11-2022
OPAŁA Jacek (ur. 1970)
Byk
Tytuł pracy: Byk
Wymiary pracy: 56 x 38 cm
Certyfikat autentyczności
10 500 zł
19-11-2022
OPAŁA Jacek (ur. 1970)
Tytuł: Bez tytułu
Wymiary: 50cm, z postumentem 150cm (postument 25 x 25 x 100 cm)
Technika: brąz
Sygn. z przodu
Certyfikat autentyczności
17 000 zł
21-04-2023
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
Tytuł pracy: ’Poliswarcie’
Wymiary pracy: 55x46cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: prawy dół: J.Pałucha oraz na odwrociu
Certyfikat autentyczności
5 800 zł
23-04-2022
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
Pojedynek na asy
Tytuł pracy: ’Pojedynek na asy’
Technika: olej, płótno
Certyfikat autentyczności
6 200 zł
29-11-2022
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
Dark side of the moon 'na Mazurach
Tytuł pracy: 'Dark side of the moon 'na Mazurach’
Wymiary pracy: 46x55cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: lewy dół: J.Pałucha oraz na odwrociu
Certyfikat autentyczności
5 800 zł
29-11-2022
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Tytuł: Pamukale I, 2012
Wymiary: 50 x 50 cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
48 900 zł
20-08-2023
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Tytuł: Nie-bo, 2014
Wymiary: 54 x 54 cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
02-05-2023
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Tytuł: Nie-bo, 2014
Wymiary: 54 x 54 cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
20-04-2024
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Tytuł: Nie-bo, 2014
Wymiary: 54 x 54 cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
43 500 zł
06-06-2024
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Tytuł: Himalaje, 2003
Wymiary: 197 x 147 cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: sygn. datowany i opisany na odwrociu
Certyfikat autentyczności
16-07-2024
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
'Nie-bo' 2014
Tytuł: Nie-bo, 2014
Wymiary: 54 x 54 cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
09-04-2023
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
'Podwójna gra'
Tytuł: Podwójna gra
Wymiary: 50 x 35 cm
Technika: litografia barwna, papier
Sygnatura: sygn. i dat. ołówkiem Lebenstein l.g: 83/100
W ofercie galerii również inne litografie artysty
Certyfikat autentyczności
09-03-2023
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
'Piramida'
Tytuł pracy: Piramida
Wymiary pracy: 33x24cm
Sygnatura: sygn. i dat. ołówkiem Lebenstein, l.g: 84/100
Certyfikat autentyczności
1 200 zł
14-12-2022
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
'Bez tytułu, 1973'
Tytuł pracy: Bez tytułu, 1973
Wymiary pracy: 70x50cm
Rok: 1973
Sygnatura: sygn. i dat. ołówkiem L. Lebenstein 73, l.g: 57/100
Certyfikat autentyczności
2 500 zł
07-01-2023
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
'Arc St. Denis'
Tytuł: Arc St. Denis
Wymiary: 50 x 35 cm (arkusz)
Technika: litografia, papier
Sygnatura: sygn. i dat. ołówkiem Lebenstein, l.g: 79/100
Certyfikat autentyczności
1 990 zł
06-01-2023
SZANCENBACH Jan (Kraków 1928 - Kraków 1998)
'Rue St.Denis o zmierzchu'
Tytuł: Rue St.Denis o zmierzchu
Wymiary: 95 x 85 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: z przodu
Certyfikat autentyczności
37 000 zł
01-02-2023
LEWANDOWSKI Janusz (ur. 1958, Kalisz)
'Obraz błękitny'
Tytuł pracy: Obraz błękitny
Wymiary pracy: 130x200cm
Technika: olej, płótno, akryl
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
15 600 zł
31-12-2022
'Forma pierwotna'
Tytuł pracy: Forma Pierwotna
Wymiary pracy: 160x120cm
Technika: olej, płótno, akryl
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
7 200 zł
31-12-2022
JAŚNIKOWSKI Jarosław (ur. 1976 r.)
Tytuł: Zapatrzenie
Wymiary: 2* 30 x 30 cm
Technika: olej, płótno
Certyfikat autentyczności
36 900 zł
08-09-2024
Tytuł: Komandir
Wymiary: 30 x 24 cm, w oprawie 47 x 41 cm
Technika: olej, płótno
16 900 zł
24-09-2023
Tytuł: Chronometr Lawowy
Wymiary: 50 x 30 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Certyfikat autentyczności
36 900 zł
06-06-2024
Pierwszy odlot, 2013
Wymiary: 70 x 100 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Certyfikat autentyczności autorski