Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (102)
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Krzysztof Pająk/845/
Bez tytułu 2000
akryl/płótno
114x146
Zdjęcie w świetle dziennym i ultrafiolecie.
/405/
16-11-2004
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Żółte miasto, 2004r
akryl, olej/płótno
114x146cm
/528/

19 000 zł

16-11-2004
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Tryptyk; Zdjęcie z krzyża i kody UV , 2004
AKRYL,akryl UV,wym.260x376cm /521/
16-11-2004
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Portrety , 2001-2008
akryl,olej/płótno
100x120cm
/435/

10 000 zł

18-11-2002
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Krzysztof Pająk/798/ , 2005
Wierza na CD.Sosna.Projekt autorski.

12 000 zł

11-11-2002
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Ulltracobalt , 2005
akryl,papier gruby,wym.20x30cm ( w swietle passe-partout 30x40cm)srebrna ramka,szyba pracownia

1 000 zł

31-10-2002
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Postacie na pomarańczowym tle, 1999
olej/płótno
89x116 cm
/385/

10 000 zł

24-04-2002
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Tanganica,Kenia... , 1998
Tanganika Angola Togo 1998
olej/płótno
90x120 cm
/366/

10 000 zł

24-04-2002
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Krzysztof Pająk/860/
Warszawa 2020 1999
akryl/płótno
114x130 cm
/395/ Enoteka

18 000 zł

24-04-2002
liczba obiektów: 102