Tytuł: Ero VII
Wymiary: 44 x 32 cm (kompozycja), 60 x 45 cm (arkusz)
Technika: linoryt z monotypią na kartonie
Sygnatura: 'Ero VII’ 1/1. linoryt+monotypia 2007 (AP) Henryk Płóciennik
Linoryt z monotypią.
Certyfikat autentyczności
1 680 zł
12-12-2022
PŁÓCIENNIK Henryk (1933 - 2020)
'Dla Emilii'
Tytuł: Dla Emilii
Wymiary: 9,8 x 6,3 cm (zadruk), 13,5 x 10 cm (arkusz)
Technika: autocynkografia, papier
Sygnatura: H. Płóciennik
Mała forma graficzna, rzadkość
Certyfikat autentyczności
999 zł
25-03-2023
'Akt’
Tytuł: Akt
Wymiary: 38,5 x 25,5 cm
Technika: akwarela, tusz, papier
Sygnatura: H. Płóciennik
Certyfikat autentyczności
1 990 zł
09-12-2022
'Akt' 1989
Tytuł: Akt
Wymiary: 30 x 21 cm
Technika: tusz, papier
Sygnatura: H. PŁÓCIENNIK 89
Certyfikat autentyczności
1 450 zł
14-04-2023
'Akt' 1987
Tytuł: Akt
Wymiary: 25 x 17,5 cm
Technika: tusz, papier
Sygnatura: H. PŁÓCIENNIK 87
Certyfikat autentyczności
1 390 zł
14-04-2023
'Akt' 1986
Tytuł: Akt
Wymiary: 25 x 17 cm
Technika: tusz, papier
Sygnatura: H. PŁÓCIENNIK 86
Certyfikat autentyczności
1 390 zł
14-04-2023
'Akt' 1986
Tytuł: Akt
Wymiary: 17,5 x 25 cm
Technika: tusz, papier
Sygnatura: H. PŁÓCIENNIK 86
Certyfikat autentyczności
1 390 zł
14-04-2023
'Akt'
Tytuł: Akt
Wymiary: 24 x 15 cm (kompozycja), 36 x 25 cm (arkusz)
Technika: akwaforta podmalowywana akwarelą (rzadkość)
Sygnatura: z przodu
Certyfikat autentyczności
1 550 zł
25-01-2023
HANDŹIAN Igor (ur. 1968, Tbilisi)
Tytuł pracy: Baba Jaga
Wymiary pracy: 20x27cm
Technika: olej na kartonie
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
1 400 zł
22-10-2021
'Szaman'
Tytuł pracy: Szaman
Wymiary pracy: 23x30cm
Technika: olej, papier
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
1 400 zł
14-12-2022
'Kot'
Tytuł pracy: Kot
Wymiary pracy: 50x65cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
1 400 zł
14-12-2022
MITORAJ Igor (1944 Oederan w Niemczech-2014 Pietrasanta w Toskanii)
Tytuł: Twarz zawoalowna
Wymiary: 10 x 6,5 x 4 cm
Technika: stop srebra, kamień
Sygnatura: sygnowana z przodu po prawej stronie: „IGOR MITORAJ” oraz opisana na odwrocie: „Bonne Année | 1977 | Bouillet | CHRISTOFLE | FRANCE”
Certyfikat autentyczności
6 500 zł
05-09-2023
Tytuł: Pancerz 'CUIRASSE’ 1986
Wymiary: wys. 11 cm, z podstawą 14 cm
Technika: brąz, granit
Sygnatura: Mitoraj, oryginalne pudełko, certyfikat Art-Objet w Paryżu
Certyfikat autentyczności
4 900 zł
12-06-2023
Technika: brąz, granit
Certyfikat autentyczności
4 900 zł
23-07-2023
Tytuł: Helios
Wymiary: 38 cm (z podstawą)
Technika: brąz patynowany
Sygnatura: Mitoraj, na odwrociu seria A z numerem
28-10-2023
Płaskorzeźba 'Twarz zawoalowana'
Tytuł: Płaskorzeźba 'twarz zawoalowana’
Wymiary: 4,2 x 3 cm (rzeźba), w oprawie 25 x 25 cm
Technika: metal srebrzony
Sygnatura: Mitoraj, na odwrociu opisana: Amnesty International
Certyfikat autentyczności
3 600 zł
27-04-2023
'Perseusz'
Tytuł: Perseusz
Wymiary: 48cm
Technika: brąz patynowany
Sygnatura: Mitoraj, seria C z numerem
Certyfikat autentyczności
04-04-2023
MORSKI Igor (ur. 1960)
Colorful abstract woman
Tytuł pracy: ’Colorful abstract woman
Wymiary pracy: 95 x 95 cm
Technika: technika własna na płótnie utrwalona żywicą
Obraz do obejrzenia na żywo w galerii Artofpoland
Certyfikat autentyczności
47 500 zł
29-11-2022
VOLOSNIKOV Igor (ur. 1964)
Tytuł: Selena
Wymiary: 94 x 79 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: z przodu
20-07-2024
VOLOSNIKOV Igor (ur. 1964)
Tytuł: Arakiba
Wymiary: 100 x 80 cm, plus oprawa
Technika: olej, technika własna, płótno, 100 x 80 cm
Sygnatura: z przodu
Certyfikat autentyczności
09-07-2024
VOLOSNIKOV Igor (ur. 1964)
Tytuł: Andromache
Wymiary: 94 x 75 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: z przodu
12 500 zł
16-07-2024
BODURA Izabela
'Two worlds'
Tytuł: Two worlds
Wymiary: 60 x 60 cm
Technika: akryl, płótno, boki obrazu zamalowane
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
990 zł
20-01-2023
BODURA Izabela
'I love flowers'
Tytuł: I love flowers
Wymiary: 120 x 120 cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
1 200 zł
20-01-2023
LIPOWCZAN Jacek (Jack) (ur. 1951, Istebna)
Tytuł: Niespodzianki i pułapki czekają wszędzie.
Wymiary: 55 x 75 cm, plus oprawa
Technika: olej, deska
Sygnatura: z przodu oraz na odwrociu
Certyfikat autentyczności
9 900 zł
14-08-2024
Niespodzianki i pułapki czekają wszędzie
Technika: olej, deska