kubek srebro pr. 84, wys. 6 cm; śr. 4,8 cm. waga 29 g, Cechowane: w owalu głowa kobiety w kokoszniku, 84. z symbolem literowym „jota” przynależnym probierni warszawskiej z lat 1908-1915
230 zł
21-03-2018
srebro pr. 84; wys10,5 cm.; waga: 73g; Puncowanie: w prostokącie ЛР, w owalu 84, głowa kobiety z literami AA Anatolij Apollonowicz Arcibaszew. Wilno lata 1899-1908 r.
600 zł
16-02-2021
srebro pr. 84; wys14,5 cm.; waga: 86g; Puncowanie: w prostokącie OP, w owalu 84, głowa kobiety z literami AA Anatolij Apollonowicz Arcibaszew. Wilno lata 1899-1908 r.
600 zł
07-12-2020
Kałamarz z łabędziem art déco (l.30.XX w.)
ART DECO komplet niesygnowany, czarny marmur plamisty , metal, wym. 22x12,5x11,5 cm.
480 zł
02-03-2017
skrzyneczka na cygara i papierosy , drewno, srebro ,wym.5,5 x 18,5 x 12,5 cm waga:492 g, wkład drewniany, srebro cechowane w okręgu pięcioramienna gwiazdka i w pięciokącie cecha 17 i B. Hiszpania po 1934r.
1 600 zł
27-01-2020
drewno inkrustowane, wymiary 12x30x22 cm., lata 20-30. XX w.
1 300 zł
05-07-2023
szkło przezroczyste, bezbarwne, szlifowane; srebro pr. 800. wys. karafki z korkiem 25 cm., Puncowanie: głowa w lewo z cyfrą 3, złotnik AP. Czechosłowacja, Czechy lata 1922-1929
450 zł
25-06-2021
rebro, próby 800 ; wys.19,5 cm., szkło szlifowane okute w srebro. puncowana; półksiężyc, korona, 800. znak warsztatowy LW. Niemcy, Phorzheim, firma Lutz & Weiss (zał. 1882),po 1888 r.
690 zł
10-10-2023
Karafka nocna z korkiem i szklanką 2 poł. XIX w.,
Karafka szklana, szkło matowe białe, alabastrowe, złocone. wys. karafki 21,5 cm. i wys. szklanki 10,5 cm. 2 poł. XIX w.
950 zł
01-06-2021
KARAFKA O TEMATYCE MYŚLIWSKIEJ, 2 POŁ XIX w.,
Szkło bezbarwne, rubinowe, szlifowane, wys. karafki z korkiem, 25 cm, Dekoracja ryta: jeleń w pejzażu, zamek, ptaki itp. KARAFKA 2 POŁ XIX w.,
600 zł
16-10-2019
srebro, waga: 1460 g, wys. 58 cm, sygn; IAG/znak warsztatowy/wężyk probierczy /znak miejski Berlina z literką K (bity po 1925 r.) i cecha z wizerunkiem orła pruskiego z lat 1821-41 świecznik trzyświecowy z koroną Hrabioską i monogramem SC. złotnik IAG
9 700 zł
18-04-2022
kaczuszka, figura, porcelana, wym.6,5x9 cm. Sygnowana zielenią chromu podszkliwnie pod koroną skrzyżowane dwie róże i napis Rosenthal Germany, model nr 380, Joas da Silva Lata 50-te XXw.
500 zł
13-04-2018
Immaculata. Rzeźba. Matka Boska XVIII/XIX w.
Figura Matki Boskiej depczącej węża, drewno lipowe, polichromowane, wys. 61 cm, podstawa 19x20 cm. Figurka.Belgia koniec XVIII- pocz. XIX w.
3 000 zł
02-05-2020
Tempera, deska, wymiary 27 x 22 cm. Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa
2 600 zł
15-06-2022
IKONA PODRÓŻNA, UKRZYŻOWANIE, Rosja, XIX w.
Krzyż prawosławny, mosiądz, wym. 23 x 15 cm. Rosja, XIX w
900 zł
10-02-2022
Krzyż prawosławny, mosiądz patynowany, wym. 23 x 15 cm. IKONA PODRÓŻNA, UKRZYŻOWANIE, Rosja, XIX w.
900 zł
18-02-2022
Mosiądz, niebieska emalia, wym.11,3 x 9,7 cm. Rosja XIX w.
680 zł
19-02-2021
Ikona czteropolowa Rosja, II poł. XIX w.
Ikona czteropolowa Rosja, II poł. XIX w. tempera, deska, 45x36 cm. ChrystusPantokrata, Matka Boska i Św. Serafin
3 500 zł
25-06-2024
IKONKA PODRÓŻNA Wielkie Deesis , Rosja, XIX w. Mosiądz, wym. 55 x 50 mm
280 zł
28-10-2019
Ikona - Narodziny Marii Rosja XIX/XX w.
tempera, deska, złocenia wym. 31x27 cm. Ikona. Rosja XIX/XX w.,
2 500 zł
14-06-2022
IKONA , Rosja, poł. XIX w. św.Aleksy
Tempera, deska, złocenie, mosiądz; wym. 7,5x9,5 cm. Stan zachowania: drobne odpryski warstwy malarskiej.św.Aleksy IKONA PODRÓŻNA , Rosja, poł. XIX w.
850 zł
25-11-2019
Ikona Św. Mikołaj Cudotwórca, Rosja XIX w.,
tempera/deska, wym.31 x 36 cm. Ikona Św. Mikołaj Cudotwórca, Rosja XIX w.
3 400 zł
27-11-2020
porcelana, farby podszkliwne; wys.30 cm, podstawa. 29x15 cm; długość kompozycji ok. 55 cm; sygn druk zielony: w owalu kroczący w lewo lew z datą 1814, niżej: Hutschenteuther Germany oraz 5. wycisk 8023l.
1 900 zł
26-05-2023
Srebro złocone, próba 875, waga 800 g. wymiary filiżanka wys. 3,5cm., śr. 7,3 cm., Talerzyk śr. 11,2 cm. . Znakowanie: 5 ЮM, pięcioramienna gwiazda w wpisanymi sierpem i młotem 875, M. oraz polska próba W głowa kobiety w chuście i cyfra 925. Związek Radzi
4 200 zł
09-03-2023
Filiżanki do kawy Wałbrzych lata 30-ste XX w.
porcelana kremowa (Elfenbeinporzellan), złocenia, druk barwny z kwiatami; filiżanki 6szt. .wys.4,5 cm, śr.8 cm; spodki śr.11,7 cm; syg. zielenią chromu: Royal Ivory/ korona 4-dizelna/ KPM/ A.D.1831/ GERMANY/ 40/1030 Śląsk, Wałbrzych, Karl Krister