Puzderko porcelanowe, ręcznie malowane, okute brązem złoconym.
Wymiary: 8x10 cm.
2 900 zł
20-08-2018
Porcelana, sygnowana znakiem firmowym Hutschenreuther i nazwiskiem autora.
Wysokość: 26 cm
Wymiary podstawy: 27,5x18 cm
4 800 zł
25-09-2023
Pudełko, Warsztaty Krakowskie, 1924 r.
Drewno toczone batikowane, sygnowane i datowane: "FW 1924"
850 zł
05-02-2024
Puderniczka, Polska, 1944 r.
Bogato zdobiona kwadratowa puderniczka z lusterkiem wewnątrz. Srebro pr. 3, złoto.
Wymiary: 8x8 cm
2 900 zł
29-08-2024
Pucharek neoklasycystyczny, II poł. XIX w.
Pucharek z nakrywką, brąz złocony, łupina kokosa.
950 zł
27-11-2017
Przycisk do papieru, pocz. XX w.
Przycisk szklany do papieru w formie kuli z wielokolorową masą plastyczną wewnątrz. Wysokość 8 cm.
440 zł
08-10-2015
Przybornik biurkowy, Wiedeń, ok. 1900 r.
Przybornik z onyxu z dwoma kałamarzami i figurą z brązu patynowanego.
Wymiary podstawy: 40x23 cm
Wymiary rzeźby: 21x20x7 cm
Wymiary kałamarza: 4,5x6 cm
2 900 zł
16-05-2024
Przy stole, Choisy le Roi, Francja 1786-1886
Grupa figuralna, porcelana ręcznie malowana, złocona, sygnowana znakiem wytwórni.
Wymiary: 23x17x24 cm
12 500 zł
04-01-2023
Figura porcelanowa, sygnowana znakiem wytwórcy oraz nazwiskiem projektanta "Doebrich". Wytwórnia Ernsta Wahlissa w Cieplicach. Wysokość 29 cm.
1 500 zł
05-10-2015
Prostopadłościenna, wydłużonej skrzynka orzechowa; mechanizm typu grzebieniowego, osłonięty dodatkowo oszkloną klapką, wygrywający 8 melodii.
Wymiary: szerokość 56 cm, wysokość 13 cm, głębokość 21 cm
4 400 zł
14-04-2023
Pot-pourri, Rosenthal, 1930 r.
Naczynie na wonności, sygnowane. Według wzoru z 1927 r. berlińskiej firmy Aerozon. Wysokość 26 cm.
1 800 zł
05-10-2015
Porwanie Prozerpiny, XVII w.
Olej na blasze.
Według obrazu Josepha Heintza Starszego (1564-1609).
Wymiary w ramie: 47x60,5 cm (36x49 cm)
15 000 zł
14-08-2023
Porwanie Europy, Johann Kändler, Miśnia, XIX w.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana znakiem Królewskiej Manufaktury Porcelany w Miśni, nr modelu 2697.
Wymiary: 22,5x20x12 cm
12 000 zł
25-04-2024
Portret Katarzyny Leszczyńskiej, XVIII w.
Olej na płótnie.
Wymiary w ramie: 56x45 cm (43,5x33 cm)
22 000 zł
18-10-2024
Popiersie Napoleon Bonaparte, XIX w.
Brąz cyzelowany, patynowany. Wysokość 25 cm
1 500 zł
06-02-2024
Posrebrzana popielnica w stylu Art Deco, sygnowana Hermann.
Wysokość 13 cm, średnica 13 cm
350 zł
27-06-2023
Szkło barwione w masie, srebro pr. 800.
Projekt Sergio Asti dla Arnolfo di Cambio
Wymiary: 5x14x14 cm
650 zł
28-10-2023
Pojemnik na miód, Teghini, Florencja, ok. 1960 r.
Pojemnik na miód w kształcie pszczoły; szkło rubinowe (jest możliwość odkręcenia do mycia), plater sygnowany.
Wymiary: 8x16x9 cm
1 350 zł
03-03-2023
Pojemnik na kawior, ok. 1930 r.
Szklany pojemnik z łyżeczką. Oprawa ze srebra pr. 800.
Wysokość: 22 cm
1 700 zł
19-03-2019
Srebro, puncowane.
Wysokość 19 cm, waga 183 gramy
1 450 zł
27-06-2023
Podwójna ramka do zdjęć, Włochy, lata 30. XX w.
Srebro, mahoń, punce zatarte.
Wymiary: 26x16,5 cm
Wymiary fotografii: 13x9 cm (każda)
950 zł
18-11-2023
Podstawka pod butelkę, WMF, Niemcy, ok. 1900 r.
Secesyjny stojak na butelkę; plater sygnowany.
Wysokość: 11 cm
Średnica: 10 cm
580 zł
08-05-2024
Plakieta, Europa zachodnia, k. XIX w.
Plater na miedzi.
Wymiary: 30x23 cm
1 200 zł
12-06-2019
Pies myśliwski, Kasli, Rosja, I poł. XX w.
Odlew z brązu, patynowany, wg modelu rosyjskiej odlewni Kasli, sygnowany.