Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Grodzka 17
09-402 Płock
506 048 959
galeriagrodzka@poczta.onet.pl
poniedziałek - piątek: 12.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (312)
KRASNOWOLSKI Józef (1879 - 1939)
Dziewczyna w ogrodzie
olej, tektura 70 x 43 cm sygn. p.d.: J. Krasnowolski

8 000 zł

30-10-2015
WODZIŃSKI Józef (1859 Korytnica - 1918)
"Martwa natura"
olej, płótno naklejone na sklejkę 43 x 71 cm sygn. l.d. J. Wodziński

9 000 zł

05-12-2012
HEIMROTH Karol (1860 - 1930)
"Pejzaż"
olej, tektura 15,5 x 22 cm sygn. p.d.: Heimroth 92
01-06-2017
HEIMROTH Karol (1860 - 1930)
"Odpoczynek"
olej, tektura 42 x 30 cm sygn. l.d.: Heimroth Paryż 907

1 500 zł

23-12-2017
ŻELECHOWSKI Kasper (1863 - 1942)
"Pejzaż"
olej, tektura 22 x 32 cm sygn. K. Żelechowski
17-03-2018
OSTROWSKI Kazimierz (1917 Berlin - 1999 Gdynia)
"Kompozycja"
technika mieszana, papier 70 x 100 cm sygn. p.d.: K. Ostrowski
(sztuk 2)
16-03-2016
MACKIEWICZ Konstanty (1894 -1985)
"Pejzaż z architekturą"
olej, płyta 52 x 70 cm sygn. p.d. K. MACKIEWICZ

7 500 zł

28-08-2012
DOŁŻYCKI Leon (1888 Lwów - 1965 Kraków)
"Martwa natura"
olej, tektura 32 x 40 cm
30-04-2019
DÉBUT Marcel (1865 - 1933)
"Chłopiec z kołem"
brąz, marmur wys. figury 21 cm wys. całkowita 29 cm

3 000 zł

13-03-2017
REYZNER Mieczysław (1861 - 1941)
"Martwa natura"
olej, płótno 60 x 90 cm sygn. p.d. Mieczysław Reyzner 1936

6 500 zł

21-04-2011
BORZEMSKI Otton Edward (? - 1978)
" Studium morza"
olej, płótno 70 x 100 cm sygn. p.d.: EO Borzemski

5 500 zł

10-02-2016
TERESZCZUK Peter (1875 Wybudów – 1963 Wiedeń)
"Siedząca kobieta"
brąz złocony sygn.: P. Terszczuk wys. 25 cm średnica podstawy 21 cm

3 500 zł

08-12-2016
OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
"Krajobrazy z energii,"
inkografia, papier 50 x 35 cm sydn. p.d.: R.Olbiński
09-02-2019
BREINTENWALD Roman Antoni (1911 - 1985)
"Pejzaż letni"
olej,tektura 25 x 30 cm lata 30-te XX w. sygn. p.d. R. Breitenwald

3 500 zł

21-01-2012
CZAJKOWSKI Stanisław (1878-1954)
'Widok z okna - Holandia"
kredka, papier 35 x 50 cm sygnowana w prawym dolnym rogu

3 500 zł

12-12-2013
''Nad Wisłą''
olej, tektura 20 x 27 cm sygn. p.d St. Czajkowski

4 500 zł

12-10-2009
"Zima na Podhalu"
olej, tektura 24,5 x 33 cm sygn. St. Czajkowski 1936

3 500 zł

21-05-2007
"Zagroda"
rysunek 13 x 20 cm sygn. l.d. S.C. 1913

800 zł

11-08-2011
"Wieś podkrakowska"
olej, tektura 50 x 60 cm sygn. l.d. Stanisław Czajkowski 1908

22 000 zł

18-04-2012
"Taras w Wilanowie"
ok. 1934 r. rysunek 18 x 21 cm sygn. l.d.: SC
30-01-2019
"Studium konia"
ołówek, papier 40 x 30 cm

900 zł

26-03-2014
"Studium chmur"
olej, tektura 38 x 45 cm

9 000 zł

30-10-2014
"Studium chmur"
olej, tektura 36 x 45 cm

9 000 zł

30-10-2014
"Snopki"
ołówek, papier 22 x 33 cm sygn. p.d. 4.IX.02 S.C.

900 zł

17-04-2012
"Sandomierz"
ołówek, papier 20 x 18 cm

700 zł

26-03-2014
liczba obiektów: 312