Wymiary: 46 x 38 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: H. PŁÓCIENNIK
Certyfikat autentyczności
6 500 zł
24-04-2024
PŁÓCIENNIK Henryk (1933 - 2020)
Tytuł: Jazz, ok 1960
Wymiary: 50 x 62 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: na odwrociu
12-06-2024
Tytuł: Akt stojący przy krześle
Wymiary: 32,5 x 25 cm
Technika: tusz, akwarela, papier
Sygnatura: H. PŁÓCIENNIK
Certyfikat autentyczności
1 690 zł
20-04-2024
Tytuł: Akt (duży format)
Wymiary: 49,5 x 37 (arkusz)
Technika: akwarela, tusz, flamaster, karton
Sygnatura: H. Płóciennik
26-08-2024
Tytuł: Akt
Wymiary: 21,5 x 35 cm
Technika: tusz, akwarela, flamaster
Sygnatura: H. Płóciennnik 1988
Certyfikat autentyczności
1 700 zł
14-06-2023
Tytuł: Akt
Wymiary: 54 x 65 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: H. Płóciennnik 85, oraz odcisk palca
Certyfikat autentyczności
8 800 zł
08-08-2023
Tytuł: Akt
Wymiary: 35 x 44,5 cm
Technika: akwarela, papier, tusz, flamaster, papier
Sygnatura: H. Płóciennik
1 890 zł
29-09-2023
Wymiary pracy: 66 x 50 cm (kompozycja), 82 x 64 (arkusz)
Technika: własna, karton
Sygnatura: H.P. 2013 'Monotypia +’ 1/1 Henryk Płóciennik
Jest to największy format tego typu prac Artysty
2 200 zł
09-09-2022
Tytuł pracy: Kompozycja (zdj. 1)
Wymiary pracy: 46 x 37,5cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: na odwrociu: H. Płóciennik
Certyfikat autentyczności
7 900 zł
04-06-2022
Tytuł pracy: Kompozycja
Wymiary pracy: 80x100cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: na odwrociu H . PŁÓCIENNIK
Certyfikat autentyczności
18 500 zł
17-09-2022
Tytuł pracy: Akt Niebieski
Wymiary pracy: 75x60cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Obraz z ok. 1960 roku. Unikatowa praca ( Prezentowana na wystawie Mistrz i Uczeń Henryk Płóciennik i Krzysztof Gocek ) Do pracy dołączony katalog
17-11-2022
Tytuł pracy: Akt kobiecy
Wymiary pracy: 29,5 x 20,5 cm
Technika: tusz, papier
Sygnatura: H. Płóciennnik 89
Certyfikat autentyczności
1 500 zł
29-03-2022
Tytuł pracy: Akt
Wymiary pracy: 65 x 54 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: przód H. PŁÓCIENNIK 83 oraz na na odwrociu: H.Płóciennik
Rzadka praca z anonimową modelką
Certyfikat autentyczności
9 900 zł
09-09-2022
Tytuł pracy: Akt
Wymiary pracy: 38x25cm
Technika: akwarela, tusz, flamaster, papier
Sygnatura: H. Płóciennik
Bardzo rzadki rysunek w takiej stylistyce.
Certyfikat autentyczności
2 300 zł
16-09-2022
Portret
Wymiary: 35 x 25 cm
Sygnatura: H. Płóciennnik
Certyfikat autentyczności
2 100 zł
05-06-2023
Tytuł: Kompozycja
Wymiary: 65 x 54 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
9 300 zł
28-10-2023
W katalogu przedstawione są unikatowe prace MISTRZA Henryka Płóciennika i rzadkie prace UCZNIA Krzysztofa Gocka
Wymiary około 30 cm x 21cm, 60 s
150 zł
30-03-2023
Akt
Wymiary: 36,5 x 49 cm
Technika: akwarela, papier, tusz
Sygnatura: H. Płóciennik
Jeden z największych formatów tego typu prac Artysty
Certyfikat autentyczności
1 990 zł
21-08-2023
Tytuł: Rysunek z cyklu Rozmowy Henryka Płóciennika z Krzysztofem Gockiem
Wymiary: 42 x 29,5 cm
Technika: flamaster, karton
Sygnatura: H. Płóciennik 'To Tysz Ja’
Rarytas kolekcjonerski
2 050 zł
09-12-2022
Wymiary: 50 x 35 cm
Technika: flamaster, karton
Sygnatura: H. Płóciennnik
1 790 zł
20-04-2023
'Monotypia+'
Tytuł pracy: Monotypia +
Wymiary pracy: 45 x 33,5 cm (kompozycja), 60 x 46 (arkusz)
Technika: własna, karton
Sygnatura: A.P. 2009 'Monotypia +’ 1/1 Henryk Płóciennik
Certyfikat autentyczności
1 600 zł
08-01-2023
'Monotypia+'
Tytuł pracy: Monotypia +
Wymiary pracy: 45 x 34 cm (kompozycja), 61 x 48 (arkusz)
Technika: własna, karton
Sygnatura: A.P. 2011 'Monotypia +’ 1/1 Henryk Płóciennik
Certyfikat autentyczności
1 600 zł
14-01-2023
'Monotypia'
Tytuł pracy: Monotypia
Wymiary pracy: 14 x 22,5 cm,
Technika: papier
Sygnatura: Monotypia 1952, E.A. 1/1 Henryk Płóciennik
Unikatowa praca z początku twórczości Artysty.
Certyfikat autentyczności
3 500 zł
08-01-2023
'Kompozycja'
Tytuł pracy: Kompozycja
Wymiary pracy: 54x65cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
9 200 zł
08-01-2023
'Kompozycja'
Tytuł pracy: Kompozycja
Wymiary pracy: 46x38cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: na odwrociu