Malarstwopolskie.pl
CH. Panorama, Al. Witosa 31, Ip., galerie nr 125 i 126
00-710 Warszawa
502630650
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (317)
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Trzy brzozy przy drodze

30x40cm, olej na płycie, sygn. p.d., W.Korecki

4 500 zł

29-05-2013
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Struga pośród drzew zimą

36x45cm, olej na płótnie,sygn. p.d.:Wiktor Korecki. Obraz po konserwacji

29-05-2013
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Sosna o zachodzie słońca nad brzegiem Bałtyku
Olej na tekturze, 50x35 cm, sygnowany prawy dolny: Wiktor Korecki

Więcej kolekcjonerskich prac Wiktora Koreckiego
na stronie galerii : www.MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel. 502630650
21-04-2019
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Sosna nad brzegiem Bałtyku w zachodzącym słońcu
olej na tekturze, 50x35cm,
sygnowany prawy dolny: Wiktor Korecki

Duży wybór kolekcjonerskich prac tego malarza na stronie:
MalarstwoPolskie.pl
20-12-2019
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Sosna nad brzegiem
Olej, płótno, sygn. p.d.: Wiktor Korecki

Więcej kolekcjonerskich prac Wiktora Koreckiego na stronie:

www.MalarstwoPolskie.pl
10-12-2017
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Snopki siana na polu
Olej na płótnie 35x50 cm sygn. l.d.: Wiktor Korecki
Praca przedwojenna

www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650
05-12-2018
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Skalisty brzeg - ( Dubrownik - Chorwacja)

49 x 64 cm, olej, płótno naklejone na tekturę

29-05-2013
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Sianokosy
Olej na tekturze, 24x34cn ( w oprawie 30x40 cm)
Praca z 1957r lub wcześniej.
Duży wybór kolekcjonerskich prac Wiktora Koreckiego na :
MalarstwoPolskie.pl kontakt: tel.502630650
14-06-2019
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Saniami przez wieś
Saniami przez wieś

4 500 zł

29-05-2013
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Rybak z siecią

50x35cm, olej na tekturze, sygn.l.d: Wiktor Korecki 1933(lub35) Na plecach pieczątka antykwariatu Juljana Burofa, Nowy Swiat 47, Warszawa. W naszej ofercie znajduje się około 40 obrazów Wiktora Koreckiego

6 700 zł

19-07-2013
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Pejzaż zimowy z rzeką

35x55cm, olej na tekturze, sygn.p.d.: W.Korecki W naszej ofercie znajduje się około 40 obrazów Wiktora Koreckiego

5 900 zł

01-06-2013
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Pejzaż zimowy

35x50cm, olej, tektura, sygn.l.d.: Wiktor Korecki, lata 30-te XXw.

6 300 zł

13-12-2013
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Nokturn
33x19cm, olej na tekturze, sygn.l.d.: W.Korecki W naszej ofercie znajduje się około 40 obrazów Wiktora Koreckiego - www.malarstwopolskie.pl

5 400 zł

31-05-2013
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Niosąca wiadro
Niosąca wiadro
olej,tektura, 35 x 50 cm
sygn. u dołu z prawej: WIKTOR KORECKI
więcej informacji na: malarstwopolskie.pl

4 400 zł

02-12-2016
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Nad strumieniem, zima 1945r. , 1945

50,5 x 40cm, olej, tektura, sygn. l.d.: Viktor Korecky 1945

7 450 zł

24-11-2015
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Nad strumieniem zimą
Olej na płótnie, sygnowany lewy dolny: Wiktor Korecki.
Praca przedwojenna.

Kolekcjonerskie obrazy Wiktora Koreckiego do nabycia w galerii www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650
20-12-2018
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Młyn w zachodzącym słońcu

35x50cm, olej na płótnie. około 1955-1960 ______________SPRZEDANE______________________ W naszej ofercie znajduje się około 40 obrazów Wiktora Koreckiego

29-05-2013
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Młyn w słoneczny dzień

50x80cm, olej na płótnie, sygn.p.d.: Wiktor Korecki___________SPRZEDANE_______________ W naszej ofercie znajduje się około 40 obrazów Wiktora Koreckiego

30-05-2013
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Młyn w słoneczny dzień
Olej, płótno, 48x78cm , sygnowany lewy dolny:Wiktor Korecki
www.MalarstwoPolskie.pl. Tel.502630650
11-12-2019
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Młyn o zachodzie słońca

100x170cm, olej na płótnie, sygn.p.d.:Wiktor Korecki, około 1954-57 W naszej ofercie znajduje się około 40 obrazów Wiktora Koreckiego

30-05-2013
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Młyn nad Rawką o zachodzie słońca 1930 r.
Olej na płótnie sygnowany i datowany prawy dolny
WKorecki 1930r.

Kolekcja wczesnych prac Koreckiego na stronie galerii :
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650
15-12-2018
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Mokradła w jesiennym lesie 1958r.

olej, płótno, sygn. p.d.: Wiktor Korecki 1958r.

19-11-2016
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Lokomotywa

Olej na tekturze 34,5 x 44,4cm sygn. l.d.: Wiktor Korecki__________SPRZEDANE_____________ W naszej ofercie znajduje się około 40 prac tego artysty

29-08-2013
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Kuropatwy na śniegu
Olej na płycie, 45x80 cm ,
Sygnowany prawy dolny: Wiktor Korecki
więcej na:

www.MalarstwoPolskie.pl

Tel.502630650
10-11-2019
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Olej, płótno, sygn.l.d.: W.Korecki

Praca z lat 20-tych. XXw.

Więcej obrazów Wiktora Koreckiego na stronie

www.malarstwopolskie.pl

(22)4233333
21-03-2017
liczba obiektów: 317