tekst w języku niemieckim, 24,5 x 18,5 cm, 90 str., czarno-białe ilustracje, miękka okładka, stan zachowania dobry
5 zł
05-01-2007
tekst w języku niemieckim, 24,5 x 18,5 cm, 87 str., czarno-białe ilustracje, miękka okładka, stan zachowania dobry
5 zł
05-01-2007
tekst w języku niemieckim, 24,5 x 18,5 cm, 74 str., czarno-białe ilustracje, miękka okładka, stan zachowania dobry
5 zł
05-01-2007
tekst w języku niemieckim, 24,5 x 18,5 cm, 96 str., czarno-białe ilustracje, miękka okładka, stan zachowania dobry
5 zł
09-01-2007
Alte Uhren, G. König
Leipzig 1982, tekst w języku niemieckim, 32,5 x 24 cm, 20 str., 12 kart z ilustracjami bardzo dobrej jakości, miękka oprawa, stan zachowania dobry
25 zł
08-01-2007
22,5 x 20 cm, 160 str, kolorowe ilustracje, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry
45 zł
30-12-2006
Alte Möbel, S. Müller-Christensen
München 1974, 224 str., 238 kolorowych i czarno-białych ilustracji w tekście, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry, zniszczona obwoluta
45 zł
05-01-2007
Adamas, G. Wermusch
Berlin 1984, tekst w języku niemieckim, 22 x 15 cm, 328 str.,
kolorowe i czarno-białe ilustracje w tekście, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry, zniszczona obwoluta
20 zł
05-01-2007
Adam Bojara. Malarstwo
Warszawa 1993, 27 x 21 cm, 95 str, 59 kolorowych reprodukcji, twarda oprawa, stan zachowania bardzo dobry
30 zł
30-12-2006
ABC. Elementarna szkoła na fortepian
ABC. Elementarna szkoła na fortepian, A. Różycki, Warszawa, Wyd. Eugeniusza Kuthana, 34 x 24,5 cm, 83 str., miękka oprawa, stan zachowania: zniszczony grzbiet, odklejony awers okładki
10 zł
27-07-2005
20th century Antiques, T. Curtis, E. Taylor
New Jersey 1989, 30,5 x 23 cm, 176 str., kolorowe ilustracje bardzo dobrej jakości, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry, lekko uszkodzony grzbiet w górnej części
35 zł
27-07-2005
"The Connoisseur" July 1972
30,5 x 23,5 cm, 239 str, miękka oprawa, stan zachowania dość dobry
5 zł
08-01-2007
"Sztuka" 1976 Nr 2/3
30 x 23,5 cm, 64 str., miękka oprawa, stan zachowania dość dobry