ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
601 379 535
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (456)
Kubek srebrny kubek giloszowany. srebro próby 1 (950) wys. 9 cm, śr. 7 cm,; waga 117 g. cechowana; głowa Minerwy z próbą 1 oraz w rąbie znak firmowy w rąbie D Roussel Paryż 1895. Francja Paryż Claude Doutre Roussel XIX w

1 300 zł

22-11-2021
Kubek platerowy Norblin Lata 1851-1882
plater, wys.8 cm, śr. 7 cm. cechowany w spłaszczonym owalu; WARSZAWA/NORBLIN & Co, PLAQE. Norblin & Co, Lata 1851-1882

500 zł

24-02-2022
Srebro, próba 84, waga 50 g; wys.7 mm, śr.6 mm. Puncowany: w owalu, γ, głowa kobiety w kokoszniku, 84.oraz ИЕЗ -Israel Jesiejewicz Zachodier .Rosja, Kijów, Israel Jesiejewicz Zachodier po1908r.

450 zł

15-02-2019
Srebro, próba 84, waga 44 g; wys.6,5 mm, śr.5,5 mm. Puncowanie: : w owalu 84, głowa kobiety w kokoszniku, ЛО – monogram probierza Lwa Fridrichowicza Oleksa, ИЕЗ -Israel Jesiejewicz Zacho

400 zł

06-04-2018
Kubek kiduszowi Rosja Kijów lata 1908-1917
Srebro, złocone, próba 84, waga 49 g; wys.70 mm, śr. 60 mm. Puncowanie: : w owalu głowa kobiety w kokoszniku 84, oraz Г.П. Rosja Kijów lata 1908-1917

400 zł

06-04-2018
Krzyż modlitewny Rosja pocz. XIX w.
mosiądz, odlew cyzelowany, patynowany wym. 11x7 cm. krzyż prawosławny. Ukrzyżowanie. Ikona. Rosja pocz. XIX w.

550 zł

27-11-2020
Krzyż modlitewny Rosja k. XIX w.
mosiądz, odlew cyzelowany, patynowany wym. 11x17,5 cm. krzyż prawosławny. Ukrzyżowanie. Ikona. Rosja k.XIX w.

660 zł

27-11-2020
Koń Czechy, Duchcov, Royal Dux, po 1951
Figurka, porcelana, farby podszkliwne, wys.30,5 cm Sygn. na różowej aplice: Royal Dux Bohemia / D; zielenią chromu druk: wokół kręgu napis: HAND PAINTED. MADE IN CZECHOSLOVAKIA, wewnątrz trójkąt z literą D w owalu otoczonym napisem: ROYAL DUX BOHEMIA,6597

650 zł

13-06-2018
plater ,komplet 11 szt. wym 10x2.5 cm, sygn.: B-cia HENNEBERG ; Podstawki pod sztućce Warszawa, firma Br. Henneberg, lata 30. XX w.

500 zł

11-06-2018
Koziołki platerowe pod sztućce Fraget Warszawa,
Plater , szt. 17 komplet, wym. sygn. Podstawki pod sztućce Fraget 1 poł. XX w.

600 zł

22-06-2018
Kot porcelanowy Hutschenreuther Hans Achtziger.
Porcelana wys. 13 cm, podstawa. sygn.: druk zielony: w owalu kroczący w lewo lew i 1814, niżej: Hutschenreuther /Germany/ Kunstabteilng oraz 12. wycisk: H. Achtziger Niemcy, Selb (Bawaria), Fabryka Porcelany Lorenza Hutscheneuthera– Kunstabteilng

690 zł

11-10-2023
Koszyk srebrny Londyn Philip Manson Abbot 1931 r.
Srebro ażurowe próba sterling (925), waga 215 g., wys. 9 cm.(z uchwytem 22 cm.) szer17x13cm. Puncowanie :cecha złotnika w kartuszu PHK lew kroczący, głowa lwa, litera datująca "q"(1931r.), znak celny Anglia Londyn Philip Manson Abbot 1931 r.

1 300 zł

30-11-2022
KOSZYK SREBRNY DO SZKLANKI
Srebro, próba 84, waga 125 g, wys.7,2 śr. podstawy 7,6 cm Puncowanie: ИЛ; 84, głowa w kokoszniku, ИЛ. uchwyt srebrny do szklanki Rosja XX w.

630 zł

10-01-2020
Kosz, srebro pr.12, waga 289gr, puncowany; w owalu inicjały AL. (A.Lubiszewski), w prostokącie Kraków i owalu znak miejski z Krakowa wymiary 19x15x6,5cm. PolskA, Kraków A.Lubiszewski lata 1823-184

3 300 zł

30-11-2019
Koszyk filigranowy srebrny Kraków 1823-1843
Patera-koszyk filigranowy , srebro pr.12, waga 289gr, puncowany; w owalu inicjały AL. (A.Lubiszewski), w prostokącie Kraków i owalu znak miejski z Krakowa wymiary 19x15x6,5cm. PolskA, Kraków lata 1823-1843

3 000 zł

02-02-2018
Koszyczek srebrny XIX w.
srebro złocone wewnątrz ; wys. 5,5 cm, (z uchwytem 11 cm), szer. 7,5 cm, głęb. 5,5 cm; waga 96 g. dekoracja w formie kwiatów róż . cechowany; 77 pod koroną, importowa AV oraz B. Niemcy 2 ćw. XX w.

1 100 zł

20-07-2020
Plater, wys.7 cm.z uchwytem 8 cm. śr.7,2 cm. Puncowanie; orzeł, Henniger. Polska, Warszawa, Henniger, 2 poł. XIX.

300 zł

23-06-2021
Konsola srebrna Austria Wiedeń 1844 rok. , 1844
srebro, próba 13, waga 109 g. wym. 10,5x8 i 7x7 cm. Puncowana: data 1844 przedzielona owalną tarczą, znak krzyża (herbem Wiednia był biały krzyż na czerwonym tle) z cyfrą 13, nad którą litera A oraz kursywą Schiffer i W.I, Wiedeń, złotnik Franz Schiffer (

1 000 zł

25-02-2022
Komplet srebrnych sztućców Rapsodia na 6 os. srebro, pr.3 (800) , 30 szt., waga 1,19 kg. stalowe ostrza Znakowanie: w owalu W, główka kobiety i 3, oraz 800 . Sztućce srebrne, zestaw po 6 noży, widelców, łyżek, łyżeczek do herbaty i kawy; Polska, Warszawa

6 000 zł

22-10-2024
zestaw srebrnych kieliszków ORNO 6szt,, srebro próby 3 ; waga 210 g. śr.4 cm., wys.4 cm. cechowane; w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 3 cecha probierni warszawskiej; oraz znak firmowy ORNO. Warszawa, Spółdzielnia Pracy Rękodzieła A

2 100 zł

29-06-2023
Srebro, próba 84, waga 25 g, wys. 6 syg. monogram złotnika CO; cecha probierza ЛО z datą 1894; 84; św. Jerzy , probierz Oleg Lew Fiedorowicz 1890-1896 Rosja, Moskwa, Siergiej Nikołajewicz Orłow 1894

200 zł

21-09-2015
Kieliszek srebrny, Moskwa, A.A.Arcibaszew 1894 r.,
Srebro, próba 84, waga 20 g, wys.5cm., śr. 4,7cm. Puncowany: monogram probierza AA. z datą 1894 i próbą 84, zna miejski św.Jerzy. Kubek kiduszowy, probierz: AA.-Anatolij Apołłonowicz Arcibaszew z lat 1891-1896, Rosja, Moskwa, 1894 r.

200 zł

08-03-2018
Srebro, złocone, próba 84, waga 24 g; wys.53 mm, śr.48 mm. Puncowanie: , w owalu 84, głowa w kokoszniku, AB - monogram probierza Andrzeja Wyrzykowskiego, ИЕЗ -Israel Jesiejewicz Zachoder -złotnik . Rosja Kijów lata 1908-1917

200 zł

21-03-2018
KIELISZEK SREBRNY, Kijów, 1908-1917
Srebro, złocone, próba 84, waga 20 g; wys.50 mm, śr.40 mm. Puncowanie: : w owalu głowa kobiety w kokoszniku 84, ИЕЗ . Rosja Kijów lata 1908-1917

160 zł

08-03-2018
Kieliszek srebrny Rosja Moskwa 1894
srebro pr. 84, wys. 6,5 cm; waga 25 g, Rosja, Moskwa, AA, 1894 r.

250 zł

14-12-2015
liczba obiektów: 456