CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1284)
Serwetnik, Wiedeń, lata 1922 - 1925
Srebro pr. 800, puncowane.

Wymiary: 14x13x2 cm

Waga: 106 g

950 zł

24-02-2023
Serwantka w stylu Ludwika Filipa, ok. 1850 r.
Serwantka w okleinie mahoniowej. Wymiary: 170x100x50 cm.

7 000 zł

26-09-2017
Serwantka Simmlerowska.
Serwantka Pomorze Zachodnie, ok. 1870 r. Okleina orzech kaukaski. Wysokość 187 cm, szer. 84 cm., głęb. 44 cm.

6 800 zł

19-10-2015
Serwantka Ludwik XVI, k. XIX w.
Serwantka w okleinie mahoniowej, z aplikacjami z brązu złoconego. Wymiary: 140x67x34 cm.

9 900 zł

14-10-2015
Serwantka Biedermeier.
Serwantka w stylu Biedermeier, Niemcy, ok. 1840 r.; okleina mahoń. Wys. 161 cm, szer. 82 cm, głęb. 47 cm.

7 700 zł

15-10-2015
Serwantka Biedermeier.
Serwantka Niemcy, ok. 1830 r. Okleina brzoza. Wysokość 170 cm, szer. 106 cm., głęb. 47 cm.

8 500 zł

15-10-2015
Serwantka Biedermeier.
Serwantka Niemcy, ok. 1820 r. Okleina mahoń. Wys. 150 cm, szer. 78 cm., głęb. 43 cm.

8 000 zł

15-10-2015
Serwantka Biedermeier, ok. 1820 r.
Serwantka Niemcy, okleina mahoń, "z żyłką". Wysokość 161 cm, szerokość 82 cm, głębokość 47 cm.

7 700 zł

15-10-2015
Semen Fedorowicz Fedorow 'Powrót z lasu'
Olej na płótnie dublowanym, sygnowany cyrylicą "S.Fiedorov". Wymiary w ramie: 96x134 cm (84x122 cm).

56 000 zł

23-08-2016
Sekretera Biedermeier, l. 1820-30.
Konstrukcja sosna, okleina mahoń.
Stan bardzo dobry.

9 500 zł

18-06-2019
Secesyjny serwetnik, Polska, pocz. XX w.
Platerowany serwetnik w formie pełnoplastycznego motyla, pomiędzy skrzydłami znajduje się miejsce na serwetki.
Wymiary: 11x11,5x6 cm

1 500 zł

20-10-2023
Waza z pokrywką, na okrągłej podstawce. Dekorowana reliefowo, barwiona w masie, w technice Phanolith.

2 500 zł

05-10-2015
Schładzacz do win, Wiedeń, ok. 1900 r.
Wyrób w styku secesji wiedeńskiej
Miedź młotkowana i mosiądz.
Wysokość: 24 cm

Średnica: 14 cm

950 zł

23-06-2023
Porcelana ręcznie malowana, złocona; sygnowana. Wymiary: 35x40x32 cm.

9 900 zł

09-09-2016
Rzeźbiarz niemiecki "Akt na koniu", ok. 1930 r.
Brąz patynowany na podstawie z marmuru. Wysokość 26 cm, szerokość 34 cm.
Figura nawiązuje stylistycznie do kreacji znanych rzeźbiarzy niemieckich z okresu 1900-1940: Heinricha Splietha, Hansa Mullera czy Roberta Lohmana.

4 900 zł

15-09-2015
Rzeźba, Bali, II poł. XX w.
Palisander indonezyjski.

Wysokość: 103 cm

2 300 zł

12-09-2019
erakota polichromowana, sygnowana "Capaldo" oraz wyciskiem znaku wytwórni. Wymiary: 34x86x22 cm.
Rubens Capaldo (1908-1977) - rzeźbiarz oraz malarz francuski.

3 900 zł

17-12-2015
Richard Neumann "Pijany Muszkieter", 1874 r.,
Stop metali, brązowiony, sygnowany i datowany "R.Neumann fec. 1874".
Wysokość 80 cm!
Richard Gustav Neumann (1848-1930 ) - berliński malarz i rzeźbiarz.
02-06-2018
Rene Gourdon „Madonna”, Francja, XX w.
Mahoń, kość słoniowa, sygn. „R.Gourdon”.

Wysokość: 24 cm

Rene Gourdon (1910-1992) – francuski rzeźbiarz tworzący rzeźby o tematyce religijnej.

2 900 zł

11-03-2019
Regaty , 1931
Olej na płótnie, sygnowany i datowany lewy dół: "A. Aleksandrowicz 1931"
Wymiary w ramie: 58x74 cm (45x61 cm)

25 000 zł

25-01-2023
Ramka do zdjęć, XX w.
Srebro pr. 925.

Wymiary: 13x10 cm

Rozmiar fotografii: ok. 8x5 cm

790 zł

04-07-2023
Srebro puncowane.

Wymiary: 29x19 cm

Rozmiar fotografii: 23x14 cm

990 zł

27-06-2023
Porcelana ręcznie malowana (okonie) i złocona, sygnowana
Wymiary: 64x30x7 cm

1 800 zł

19-06-2023
Półka secesyjna, pocz. XX w.
Drewniana półka z ażurowym zdobieniem i floralną dekoracją.

Wymiary: 32x75x18 cm

990 zł

29-02-2024
Puzderko, Miśnia, XX w.
Porcelana, ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana znakiem miśnieńskiej Manufaktury Porcelany.

Wysokość: 5 cm

Średnica: 8 cm

380 zł

11-08-2023
liczba obiektów: 1284