Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Grodzka 17
09-402 Płock
506 048 959
galeriagrodzka@poczta.onet.pl
poniedziałek - piątek: 12.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (312)
UNIECHOWSKI Antoni (1903-1976)
Przed teatrem im. J. Słowackiego w Krakowie
piórko, tusz na papierze 20 x 13 cm sygnowany w prawym dolnym rogu monogramem : AU
18-03-2017
KESSLER Carl (1876 - 1968)
"Pejzaż zimowy"
akwarela 39 x 57 cm sygn. p.d.: CARL KESSLER
04-01-2020
NOWAKOWSKI Czesław
"Tryptyk - Warszawa"
akwarela, tektura 19 x 35 cm sygn. środkowy dół: Cz. Noakowski
28-05-2022
TAŃSKI Czesław (1863-1942)
"Na spacerze"
akwarela 26 x 34 cm sygn. l.d.: C. Tański
24-12-2021
KANIEWSKI Edmund Jerzy (1909 - 1982)
"W ogrodzie"
olej, płótno 65 x 92 cm sygn. l.d. E. Kaniewski

8 500 zł

28-08-2013
LUTCZYN Edward (ur. 1947)
Plakat "TATUŚ POTRAFI"
49 x 34 cm sygn. p.d.: LUTCZYN
07-04-2018
LUTCZYN Edward (ur. 1947)
Plakat "Jeszcze!JESZCZE!"
47,5 x 33 cm sygn. p.d.: E. LUTCZYN
07-04-2018
UKLEJA Emil (1902-1975)
"Las"
olej, tektura 77 x 59 cm sygn. p.d.: E. Ukleja
03-10-2019
ARCT Eugeniusz (1899 - 1974)
"Architektura"
olej, płótno 55 x 65 cm sygn. p.d.: Eug Arct 1969
28-05-2022
JABŁCZYŃSKI Feliks (1865-1928)
"Ratusz w Poznaniu"
ceratoryt kolorowy 9 x 7 cm sygn. l.d. F. Jabłczyński

800 zł

17-05-2013
STRAETEN Georges van der (1856 - 1941)
"Popiersie kobiety"
brąz sygn.: G.van der Straeten wys. figury 18 cm wys. całk. 28 cm
16-11-2018
HIRSZFANG Ignacy (1892 Tomaszów Rawski - 1943 obóz zagłady Auschwitz)
"Wnętrze"
akwarela 46 x 35 cm sygn. p.d. Hirszfang

6 500 zł

28-02-2011
NITECKA-TROJANOWSKA Izabela (ur. 1899)
"Kwiaty"
olej, tektura 34 x 24 cm sygn. p.d.: I. Nitecka 1925

800 zł

15-09-2018
GAŁĘZOWSKA-MALINOWSKA Jadwiga (1876 - 1948)
"Pejzaż"
akwarela 13,5 x 19,5 cm sygn. p.d. Jadwiga Gałęzowska

1 200 zł

24-01-2014
RUBCZAK Jan (Dubczak) (Stanisławów 1884 - 1942 Auschwitz)
"Ulica w Douai"
akwaforta 18 x 19 cm

1 600 zł

12-12-2013
"Szałasy"
olej, tektura 25 x 35 cm sygn. p.d. Rubczak

3 500 zł

01-02-2010
BOBIŃSKA-PASZKOWSKA Janina (1894 Warszawa - 1973 Warszawa)
"Pejzaż"
olej, tektura 32 x 44 cm sygn. p. d. J. Bobińska-Paszkowska 1953

2 000 zł

15-07-2016
STRZAŁECKI Janusz (JAST) (1902 Warszawa - 1983 Warszawa)
"Martwa natura"
gwasz 46 x 52 cm sygn. p.d.: J Strzałecki
03-02-2024
KIRILENKO Jarosław (1913 - 1977)
"Pejzaż zimowy"
olej, płótno 52 x 72 cm sygn. p.d.: J. Kirilenko 43
18-05-2017
"Nad jeziorem"
akwarela 25 x 36 cm sygn. p.d.: J. Kirilenko
04-01-2020
KARSZNIEWICZ Jerzy (1878 Tarnów - 1945 Kraków)
"Pejzaż"
olej, płótno 55 x 85 cm

7 500 zł

24-01-2014
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
"Polowanie par force"
olej, tektura 35 x 50 cm sygn. l.d.: Jerzy Kossak 1945
30-09-2023
PAWŁOWSKI Jerzy (1909 - 1991)
"Stare Miasto w Warszawie"
akwarela 14 x 10,5 cm sygn. l.d. J. Pawłowski

700 zł

04-03-2013
CHLEBUS Józef (1893 Rudze -1945 Melk (oddział obozu Mauthausen-Gusen))
"Pejzaż górski"
olej, tektura 40 x 50 cm
08-01-2020
KEMPIŃSKI Józef (1915 Przybysław - 2002 Inowrocław)
"Martwa natura"
olej, płótno 45 x 35 cm sygn. l.d.: Kempiński

1 500 zł

26-04-2017
liczba obiektów: 312