olej na płótnie
56 x 65 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "j. hrynkowski | 962".
8 500 zł
16-02-2023
STAŃDA Jan (1912 - 1987)
"Siatkówka"
, 1953
drzeworyt na papierze, 1953 lub 1954 rok, 198 x 117 mm, sygnowany i opisany ołówkiem u dołu kompozycji: "drzeworyt - Siatkówka | Stańda".
300 zł
06-04-2017
SZANCENBACH Jan (Kraków 1928 - Kraków 1998)
"Śpiący piesek II"
, 1957
tusz na papierze
21 x 28 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Szancenbach | 57".
2 400 zł
13-06-2019
"Powódź"
, 1984
olej na płótnie
75 x 85 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Szancenbach".
Na odwrocie autorski opis: "JAN | SZANCENBACH | POWÓDŹ | 1984" oraz naklejka z pracowni artysty na krośnie.
17 500 zł
04-05-2022
"Pejzaż miejski z rzeką"
, 1959
technika mieszana (wosk, akwarela) na papierze
22 x 31 cm
sygnowana i datowana w prawym, dolnym rogu: "59 | Szancenbach".
3 800 zł
28-01-2021
"Kwiaty i skrzypce"
, 1997
olej na płótnie
90 x 80 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Xancenbach".
Na odwrocie autorski opis: "JAN | SZANCENBACH | KWIATY | I SKRZYPCE | 1997" oraz naklejka z pracowni artysty na krośnie.
16 000 zł
13-07-2024
"Autoportret w Luwrze"
, 1962
ołówek na papierze
24 x 17 cm
opisany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Louvre 1962".
2 400 zł
04-05-2022
WOJNARSKI Jan (1879 - 1937)
"Starzec"
miękki werniks, tinta na papierze
32 x 25 cm
sygnowana na płycie w prawym, dolnym rogu: "JWojnarski" oraz ołówkiem poniżej kompozycji: "JWojnarski".
W lewym, dolnym rogu autorski opis: "odb. własnoręczna" i pieczątka.
1 200 zł
23-12-2020
WOJNARSKI Jan (1879 - 1937)
"Starzec z koszem"
akwaforta na papierze
31,5 x 24,5 cm
sygnowana na płycie w lewym, dolnym rogu (w odbiciu lustrzanym): "Wojnarski" oraz opisany i sygnowany ołówkiem poniżej kompozycji: "odb. własnoręczna | JWojnarski".
1 200 zł
01-08-2023
WOJNARSKI Jan (1879 - 1937)
"Samotne drzewo"
, 1909
litografia barwna na papierze
28,5 x 39,5 cm
sygnowana ołówkiem w lewym, dolnym rogu: "JWojnarski" i opisana w prawym, dolnym rogu: "odb. własna".
1 500 zł
29-05-2020
WOJNARSKI Jan (1879 - 1937)
"Józef Piłsudski"
, 1919
akwatinta na papierze
21 x 17 cm
sygnowana i opisana u dołu kompozycji: "Według rysunku J Gumowskiego rytował Jan Wojnarski 1919 odbwłasnoręczna 43".
1 600 zł
25-05-2022
ŚLIWIŃSKI Jan (1908-1983)
"Mały koncert"
technika własna (collage, tusz, gwasz) na papierze
21 x 28 cm
sygnowana w prawym, dolnym rogu: "JŚliwiński".
1 800 zł
22-05-2020
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
"Kopalnia soli w Wieliczce"
, 1977
olej na płótnie, 65 x 51 cm, sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Jan Świderski".
Praca powstała podczas pleneru malarskiego w Kopalni Soli w Wieliczce, który odbył się w 1977 roku.
3 000 zł
07-03-2015
NOWOTNOWA Janina (Nowotna, Nowotny) (1883 - 1963)
"Wnętrze dworku"
olej na tekturze
35 x 49,5 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Janina Nowotnowa".