CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
Rynek Główny 7 (I piętro)
31-042 Kraków
12 421 02 34
galeria@koneser.krakow.pl
pon. - pt.: 10.00-18.00
sob.: 11.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (644)
HRYNKOWSKI Jan Piotr (Hryńkowski) (1891 - 1971)
"Jasna Polana" , 1962
olej na płótnie
56 x 65 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "j. hrynkowski | 962".

8 500 zł

16-02-2023
STAŃDA Jan (1912 - 1987)
"Siatkówka" , 1953
drzeworyt na papierze, 1953 lub 1954 rok, 198 x 117 mm, sygnowany i opisany ołówkiem u dołu kompozycji: "drzeworyt - Siatkówka | Stańda".

300 zł

06-04-2017
SZANCENBACH Jan (Kraków 1928 - Kraków 1998)
"Śpiący piesek II" , 1957
tusz na papierze
21 x 28 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Szancenbach | 57".

2 400 zł

13-06-2019
"Powódź" , 1984
olej na płótnie
75 x 85 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Szancenbach".
Na odwrocie autorski opis: "JAN | SZANCENBACH | POWÓDŹ | 1984" oraz naklejka z pracowni artysty na krośnie.

17 500 zł

04-05-2022
"Pejzaż miejski z rzeką" , 1959
technika mieszana (wosk, akwarela) na papierze
22 x 31 cm
sygnowana i datowana w prawym, dolnym rogu: "59 | Szancenbach".

3 800 zł

28-01-2021
"Kwiaty i skrzypce" , 1997
olej na płótnie
90 x 80 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Xancenbach".
Na odwrocie autorski opis: "JAN | SZANCENBACH | KWIATY | I SKRZYPCE | 1997" oraz naklejka z pracowni artysty na krośnie.

16 000 zł

13-07-2024
"Autoportret w Luwrze" , 1962
ołówek na papierze
24 x 17 cm
opisany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Louvre 1962".

2 400 zł

04-05-2022
WOJNARSKI Jan (1879 - 1937)
"Starzec"
miękki werniks, tinta na papierze
32 x 25 cm
sygnowana na płycie w prawym, dolnym rogu: "JWojnarski" oraz ołówkiem poniżej kompozycji: "JWojnarski".

W lewym, dolnym rogu autorski opis: "odb. własnoręczna" i pieczątka.

1 200 zł

23-12-2020
WOJNARSKI Jan (1879 - 1937)
"Starzec z koszem"
akwaforta na papierze
31,5 x 24,5 cm
sygnowana na płycie w lewym, dolnym rogu (w odbiciu lustrzanym): "Wojnarski" oraz opisany i sygnowany ołówkiem poniżej kompozycji: "odb. własnoręczna | JWojnarski".

1 200 zł

01-08-2023
WOJNARSKI Jan (1879 - 1937)
"Samotne drzewo" , 1909
litografia barwna na papierze
28,5 x 39,5 cm
sygnowana ołówkiem w lewym, dolnym rogu: "JWojnarski" i opisana w prawym, dolnym rogu: "odb. własna".

1 500 zł

29-05-2020
WOJNARSKI Jan (1879 - 1937)
"Józef Piłsudski" , 1919
akwatinta na papierze
21 x 17 cm
sygnowana i opisana u dołu kompozycji: "Według rysunku J Gumowskiego rytował Jan Wojnarski 1919 odbwłasnoręczna 43".

1 600 zł

25-05-2022
ŚLIWIŃSKI Jan (1908-1983)
"Mały koncert"
technika własna (collage, tusz, gwasz) na papierze
21 x 28 cm
sygnowana w prawym, dolnym rogu: "JŚliwiński".

1 800 zł

22-05-2020
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
"Kopalnia soli w Wieliczce" , 1977
olej na płótnie, 65 x 51 cm, sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Jan Świderski".
Praca powstała podczas pleneru malarskiego w Kopalni Soli w Wieliczce, który odbył się w 1977 roku.

3 000 zł

07-03-2015
NOWOTNOWA Janina (Nowotna, Nowotny) (1883 - 1963)
"Wnętrze dworku"
olej na tekturze
35 x 49,5 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Janina Nowotnowa".

3 600 zł

14-03-2022
KRAUPE-ŚWIDERSKA Janina (1921 Sosnowiec - 2016 Kraków)
"Gorący księżyc" , 1992
gwasz na papierze
66 x 48 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "J. Kraupe", opisany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Gorący księżyc 1992".

3 600 zł

15-07-2024
ZAKRZEWSKA-MALISZEWSKA Janina (1909 - 1982)
"Widok Wawelu"
olej na tekturze
35 x 25 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Maliszewska Zakrzewska".

2 400 zł

16-02-2023
BENEDYKTOWICZ Janusz (1918 - 2001)
Kalwaria
akwarela, gwasz na papierze
15 x 20 cm
sygnowana i opisana w lewym, dolnym rogu: "JANUSZ BENEDYKTOWICZ KALWARIA".

900 zł

08-09-2020
Beskid Makowski
praca dwustronna

akwarela, gwasz na papierze
15 x 20 cm
sygnowana w lewym, dolnym rogu: "JANUSZ BENEDYKTOWICZ".

1 200 zł

08-09-2020
"Panorama Krakowa"
akwatinta na papierze
10 x 14 cm
sygnowany ołówkiem poniżej kompozycji: "Janusz Benedyktowicz (akwatinta)".

480 zł

20-06-2023
"Kaplica Zygmuntowska na Wawelu" , 1949
mezzotinta na papierze, 135 x 90 mm, sygnowana i datowana ołówkiem poniżej kompozycji: "Mezzotinta | Janusz Benedyktowicz 1949".

400 zł

16-02-2017
BRZESKI Janusz Maria (1907 - 1957)
"Paryski cmentarz" , 1929
drzeworyt na papierze, 1929 rok, 122 x 122 mm, sygnowany, datowany i opisany poniżej kompozycji: "No 2 (1-100) | Janusz Marja Brzeski | Paris 1929".

600 zł

03-08-2018
PESKE Jean (Jan Mirosław) PESKÉ, PESZKE (ur. 1870 Golta - zm. 1949 Le Mans)
"Fontanna w ogrodzie"
olej na płótnie
54 x 65 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "Peské".

19 000 zł

14-12-2021
DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)
"Chopinowi - Duda Gracz" , 2003
tusz na papierze
23 x 15 cm
datowany w prawym, górnym rogu: "Łagów. 7.2003.".
Na odwrocie znajdują się dwie miniatury z przedstawieniami postaci.

5 600 zł

10-08-2022
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
"Wesele góralskie"
olej na tekturze
60 x 90 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "Jerzy Kossak".

32 000 zł

14-03-2023
"Ułan w zamieci" , 1921
olej na tekturze
48 x 59 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Jerzy Kossak 1921".

32 000 zł

14-03-2023
liczba obiektów: 644