Technika : olej - impasto
Podobrazie : gruby karton do artystycznych technik olejnych
Sygnatura : tak , lewy dół
Datowanie : tak '54 /1954/
Na odwrociu obrazu -oznaczenie ołówkiem -426
Stan zachowania: bardzo dobry
Oprawa: możliwość oprawy galeryjn