DOBRODIY Alexander
60 x 50 cm / 2016 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213
cena: 3 500 zł
estymacja: 4500 - 5500