ZABAWA Maciej (ur. 1981)
TYTUŁ: Moskwa, TECHNIKA: grafika cyfrowa, wydruk pigmentowy, WYMIARY DRUKU: szer. 100 / wys. 70 cm, WYMIARY PRACY W PASSEPARTOUT: szer. 110,5 / wys. 80,5 cm, OPRAWA: za szkłem w drewnianej prostej ramie w kolorze złotym, SYGNATURA: z przodu i na odwrocie.