PODLODOWSKI Jakub (ur. 1986, Lublin)
80x120 olej płótno
Studia licencjackie KSP Kazimierz Dolny w pracowni malarstwa u prof. Jacka Wojciechowskiego, ukończył z wyróżnieniem w 2007 roku. Studia magisterskie na ASP w Krakowie w pracowni malarstwa prof. Andrzeja Bednarczyka w 2010 roku.