IZOBOW Aleksander
Giermek
, 2009
Drukuj
Wymiary: 40 x 40 cm, Technika: olej/płótno, Sposób sygnowania: - И-, Na odwrociu: А. Изобов, x.m. 40x40' 2009 ''Гроено'' data exportu 01-12-2011, (pieczęć Białoruskiej Kontroli Sztuki) ЙСКУССТВОВЕД-КОНТРОЛЕР; Oprawa: rama muzealna pokryta szlagmetalem (56 x 56 cm), Certyfikat autentyczności
Szanowni Państwo,
GOOG ART GALLERY prezentuje sztukę z Białorusi.
Chcielibyśmy zaprezentować Państwu najciekawszych artystów z tego rejonu. Przybliżyć zarówno dzieła, jak i sylwetki twórców, którzy je tworzyli, a także kraj w którym żyją. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, przeczytania garści informacji o artystach, przyjrzenia się obrazom, ale także obejrzenia fotografii z Grodna. Chcemy także zachęcić Państwa tą wirtualną „podróżą” do nabycia namacalnych przedmiotów.
Liczymy że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem.
Z okazji otwarcia galerii przygotowaliśmy ofertę w specjalnych cenach.
Zapraszamy do współpracy z nami.
GO TO THE EASTERN EUROPEAN ART
goog.com.pl