GŁOWACKI Janusz Rafał (ur.1959)
olej, płótno,sygnatura z tyłu obrazu na każdej części,obraz składa się z sześciu płócien o wymiarach 100 na 100 cm dając końcowy format 300 na 200 cm,obraz katalogowany,Wystawa Muzeum Częstochowskie,Wystawa PKOL Warszawa
kontakt@galeriakolory.pl