SZYFTER Agnieszka
akryl, olej, płótno
60 x 40 cm
Współczesna artystka malarka, ilustratorka i grafik. Prezentowała twórczość w Europie, Azji i w USA. Jej prace znajdują się w prestiżowych kolekcjach, m.in. w zbiorach Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku: The Williamsburg Art & Historic Center, a także w kolekcji The Wickenheiser Paradise Lost Contemporary Art.