technika mieszana, piórko, flamaster, kalka techniczna/papier;
część prac sygnowana i datowana
do zestawu dołączone:
- zaproszenia na pokazy mody
- czasopismo „MODA”, Wydawnictwo WATRA, nr 118, 1984 (zawiera reprodukcje projektów artystki)